Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy přehled

Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504232/bmid_vanocni-vecirek-pipi-dlouhe-puncoch-uY6-504232.jpg 4 71 71

První vydání nově nalezeného textu Astrid Lindgrenové. Už jste to slyšeli? Pipi Dlouhá punčocha pořádá rozloučení s Vánocemi a všechny děti srdečně zve! Smrk je krásně nazdobený a hned vedle stojí domeček ze sněhu. Uvnitř už je spousta dětí, dortů a zábavy. Ale venku ještě někdo čeká… Nejlepší bude jít se tam honem podívat, protože všechno, co Pipi vymyslí, je chytré a báječné!... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Pippi långstrump har julgransplundring, 1950

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (16)

Varjohukka
18.11.2023 4 z 5

S dcerkou jsme dnes touto knihou odstartovaly těšení se na Vánoce. Výběr četby nemohl dopadnout lépe. Pipi a její vánoční večírek nás příjemně navnadil.

evismaior
30.06.2023 4 z 5

80% - je to taková příjemná kraťoučká vánoční jednohubka o tom, kterak Pipi pořádá pro děti večírek na zahradě - s vánočním stromem, sněhovou klouzačkou ze střechy a sněhovým domečkem, kde čekají dobroty. Pipi je štědrá a dokáže děti strhnout k té nejlepší zábavě, ale umí být také pěkně (byť zábavně) prostořeká, zvlášť k protivným dospělým. Asi bych čekala přece jen košatější příběh, ale na Vánoce pro děti před usnutím, když je za čtvrt hodiny přečteno, proč ne.

Sandik
09.12.2022 4 z 5

Spíše jen příležitostný text, byť skvěle napsaný. 75%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy v seznamech

v dalších seznamech3x