Vesmírní křižáci přehled

Vesmírní křižáci
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426375/bmid_kosmicti-krizaci-OwQ-426375.jpg 4 118 118

V roce 1345 se sir Roger připravuje v anglickém městečku Ansby na výpravu na pomoc svému králi Eduardu III. do Francie. Tehdy přistane vedle jejich tábora obrovská kosmická loď. Mimozemšťané zahájí bez výstrahy palbu z laserových zbraní, ale jsou rozdrceni obrněnou jízdou. Sir Roger chce s pomocí zajatého mimozemšťana využít kosmickou loď na podporu své výpravy do Francie. Ten je však zradí a nasměruje loď na svou planetu Tharaxion, která je součástí galaktického impéria Wersgoriasanu. Angličanům nezbude nic jiného než dobýt planetu Tharaxion a postupně celé hvězdné impérium…... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Laser-books (Laser)

The High Crusade, 1960

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vesmírní křižáci. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (23)

DarthZira
01.08.2024 4 z 5

Zábavná oddychovka kombinující v sobě fantasy se space operou a středověkým rytířským eposem.
Doporučuji každému, kdo má rád alespoň dvě ze zmíněných tří ingrediencí.

PierReVesper
28.05.2024 3 z 5

Velmi oddychové scifíčko. Jednoduchý, krátký příběh i styl vyprávění je jednoduchý. Určitě neurazí a nápad s anglickými rytíři dobývajícími cizí planety je vlastně skvělý. Jen to podání není úplně 100%.

PastorMal13
19.01.2024 4 z 5

Chvíli mi trvalo zvyknout si na autorův styl psaní, ale poté jsem si užíval tuto vtipnou kroniku anglické křížové výpravy proti Wersgorixanům.

Knižní novinky (43. týden)

20.10.2019

Kniha Vesmírní křižáci v seznamech