Vlk a sedm kůzlátek přehled

Vlk a sedm kůzlátek
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/546406/bmid_vlk-a-sedm-kuzlatek.jpg 4 45 45

Dvě vraždy stačí, drahoušku! Detektivní román, který se odehrává na horách během zimní dovolené. Kdo je pachatelem dvou vražd? Detektiv Robinson, expert na zločiny, vše rozlouskne. Svižné čtení, které udržuje čtenáře v napětí. „Vrah má možná ještě jed. Může nás otrávit všechny. Musím je vyburcovat, aby měli znovu strach, aby se začali bát jeden druhého. Pak se mně podaří je udržet pohromadě a musím, musím z nich dostat pravdu.“ Tak uvažuje detektiv na penzi Robinson, starší rozvážný pán, který přijíždí na horskou chatu, kde tráví zimní dovolenou skupina přátel. Během pár dnů jsou otráveni dva mladí muži, manželka jednoho z nich se cítí ohrožená. Je to oprávněné podezření? A kdo z návštěvníků chaty má zájem vzbudit strach? Za vším hledejme lásku a neopětovaný cit. Strhující příběh, který plyne lehce, a přitom čtenáře udržuje v napětí...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlk a sedm kůzlátek. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (15)

viweb
03.10.2024 5 z 5

Poslechnuto jako audiokniha. Déle mi trvalo zorientovat se v postavách, ale pak už to mělo spád, napětí až do konce a vraha se mi nepodařilo odhalit. Příjemně jsem se totiž nechala unášet vyprávění Jiřího Schwarze. Doporučuji

soupik2012
02.10.2024 audiokniha 5 z 5

Komorní detektivní příběh napsaný ve stylu Agathy Christie. Uzavřená společnost, která díky špatnému počasí nemá kam uniknout, ani žádnou naději přivést pomoc. Když se o to někdo pokusí, neskončí to dobře. Počet mrtvol se zvyšuje, čímž se snižuje nevelký okruh možných pachatelů. Ale tak jako Agáta, tak ani paní Němotová neprozradí nic dopředu a nastraží nám pasti, abychom se ve svém odhadu spletli. Na tomto příběhu nenacházím žádnou vadu a mohu ho tak s klidným svědomím zařadit mezi nejvydařenější české detektivní příběhy. Audiokniha je pomyslnou třešničkou na dortu. Opravdu velice dobře ji načetl pan Jiří Schwarz.

Čmeláček
23.03.2024 5 z 5

Tohle byla taková skvělá oddechovka, super se to četlo a ještě to byla zábava :). I když jinak je to samozřejmě taková klasická detektivka. Takže musím uznat, že Fan Vavřincová umí, a za to jí udílím plně zasloužených pět stars! :)))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vlk a sedm kůzlátek v seznamech