Z rodinné kroniky Lady Fuckingham přehled

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156181/bmid_z-rodinne-kroniky-lady-fuckingham-Kv1-156181.png 3 226 226

Další z pokladů erotické literatury sestává ze dvou povídek, které v českém překladu vycházejí vůbec poprvé. Vyprávějí o rozverné babičce a o nezbedných dobrodružstvích strýce Waltera. Obě byly, stejně jako novela Lady Fuckingham, poprvé publikovány v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní Anglii v letech 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři jsou dodnes obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů a po vydání osmnáctého čísla za stejně tajemných okolností zanikla.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Z rodinné kroniky Lady Fuckingham. Přihlašte se a napište ho.

m2056
29.12.2023 2 z 5

Kniha je taková nabízí pohled jak se psala pornografie před sto roky když nebyl internet DVD a podobně pro některé to byla určitě i inspirace jak to má s partnerem dělat dneska je kniha tak jen jako vzpomínka na psaní před sto roky jak to viděl autor.

klaraj093
07.10.2023 3 z 5

(SPOILER) Tohle bylo ještě větší péčko než Lady F.. Za mě v pohodě, jen ty incestní scény byli docela extrém. A přišlo mi už až moc fantasmagor.

Gordonlord
28.09.2023 odpad!

Bezmyšlenkovité porno. Bez nápadu a čehokoliv, co by stálo za řeč. Přitom literární plocha může i s něčím takovým dobře pracovat. Zde nebyla ani sebemenší snaha.

43 nových eknih zdarma ke stažení

18.05.2021