Zatloukání hřebů přehled

Zatloukání hřebů
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541579/bmid_zatloukani-hrebu.jpg 4 9 9

Znepokojivý horor, který odkrývá rodinná traumata a dávná tajemství. Když vám někdo zavolá v podivnou hodinu a po pozdravu vás osloví celým jménem, raději si rovnou sedněte. Dobré zprávy se takhle totiž obvykle nesdělují a Ema Březinová si toto pravidlo ověří na vlastní kůži. Najdou si ji smrt, osamělost a zejména pokřivená rodinná historie, na kterou se celý život snažila zapomenout — ale tentokrát už před ní utéct nemůže. Emě tak nezbude nic jiného než si otevřít staré rány a doufat, že po tolika letech hnisání ještě půjdou zahojit. Ne všechny otázky by ale měly být zodpovězeny a ne každá záhada se dá rozlousknout, aniž by člověk přinesl oběť. Emin život zahalí temnota, přiškrtí deprese a ovládne paranoia. Její pátrání totiž probudí mocnosti, s nimiž si není radno zahrávat…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zatloukání hřebů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Susan94
04.09.2024 3 z 5

Moje první kniha od tohoto autora. Byla jsem celkem natěšená, jak pojme tento žánr. Začátek knihy mně dost bavil. Zasazení děje do nevšedního prostředí. Bylo to tak akorát tajuplný, děsuplný. V poslední třetině knihy, kdy jsem zjistila, že to už více nevygrafuje, mě čtenípřestávalo bavit. Mám pocit, že příběh pro mě byl nereálný k tomu, abych se bála.

Úsvit Onyxu, Temnoty hlubin a další knižní novinky (33. týden)

11.08.2024

Kniha Zatloukání hřebů v seznamech