Zrcadlový muž přehled

Zrcadlový muž
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456104/bmid_zrcadlovy-muz-clC-456104.png 4 2148 2148

Brutální čin a jediný svědek, jehož chorá paměť odmítá vydat pravdu. Návrat hypnotizéra v osmém případu komisaře Joony Linny. Šestnáctiletá Jenny zmizí cestou ze školy. O pět let později se její tělo objeví na hřišti v centru Stockholmu. Pachatel dívku oběsil obzvlášť krutým způsobem — na ocelovém laně ji vytáhl na dětskou prolézačku. Kdo může něco takového udělat? Joona Linna se s vervou pouští do vyšetřování. Tuší, že Jenny nemusí být jediná. Díky bezpečnostním kamerám se policii podaří najít očitého svědka, jenže se ukáže, že jde o psychicky nemocného muže. Z toho, co viděl, si vůbec nic nepamatuje. Joona se proto znovu spojí s hypnotizérem Erikem Mariou Barkem. Pomůže mu odhalit pravdu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Host

Spegelmannen, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrcadlový muž. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (524)

Adrim
23.08.2024 5 z 5

Za mě osobně je to jedna z nejlepších knih série ... ale to bych mohl uvažovat i u jiných :). Nu prostě je to skvělá kniha.

Vojslava
25.07.2024 4 z 5

Oproti posledním slabším dílům výborné dovolenkové počtení - o co (relativně) méně krve, o to větší psycho, a řešení bylo vlastně hodně logické. V momentě, kdy se začalo mluvit o disociativních poruchách, jsem byla Caesarovi v patách. :-) Nicméně popis toho, co se na jeho farmě dělo, mne dostávalo víc než tma v jeho hlavě - prostě se ke mně téma nejrůznějšího zneužívání dostává poslední dobou často a nečte / neposlouchá se to jednoduše... Každopádně jdu do dalšího dílu.

Iva B.
20.07.2024 5 z 5

Tahle bichle padla za dva dny... Nešlo přestat číst, dokud nebude poslední stránka. Kepler je můj velký oblíbenec a co se žánru týče, je ve formě.. ani občas je tři trochu přitažené za vlasy, ale kde není... Díky krátkým kapitolám to běží jako po másle.. já to mám ráda, tohle je můj žánr a já si čtení maximálně užila.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

10 nejprodávanějších eknih (leden)

24.02.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (1)

2020 - Český bestseller (Překladová beletrie pro dospělé)

Kniha Zrcadlový muž v seznamech

v Právě čtených44x