Zrcadlový muž přehled

Zrcadlový muž
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539503/bmid_zrcadlovy-muz.jpg 4 2102 2102

Když jí navlékl smyčku okolo krku, byla ještě naživu. Došel zpátky k navijáku a uchopil rukojeť. Jediným svědkem brutálního činu je psychicky nemocný muž, jehož chatrná paměť si odmítá vzpomenout, co viděl. Komisař Joona Linna se proto znovu spojí s hypnotizérem Erikem Mariou Barkem, aby mu pomohl odhalit pravdu. Podaří se jim z choré mysli vydolovat, kdo šestnáctiletou Jenny vytáhl na dětskou prolézačku v centru Stockholmu a oběsil ji tam na ocelovém laně? A kde vlastně dívka, která už před pěti lety zmizela cestou ze školy, celou dobu byla? Joona se obává, že by nemusela být jedinou obětí, která takto skončí… Série s komisařem Joonou Linnou se prodalo přes 15 milionů výtisků.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Spegelmannen , 2020

Interpreti: Pavel Rímský

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrcadlový muž. Přihlašte se a napište ho.

KnihoSny
07.06.2024 5 z 5

Tento díl byl dost dobrej bavil mě byl napínavý konečně byl Jonna Linna normální zápletka skvěle zpracovaná

marekB78
31.05.2024 5 z 5

Tato kniha mě hodně bavila. Super zápletka a skvěle se čte. Doporučuji a budu v sérii pokračovat dál :)

Věra91
12.05.2024

První kniha, kterou jsem Larse četla. Jsem nadšená a rozhodně si další díly přečtu také. Příběh je velmi čtivý, vtáhne vás do děje. Líbilo se mi, že to má krátké kapitoly a tak se to četlo poměrně rychle. Od půlky jsem věděla kdo je pachatelem, ale nevěděla jsem proč to udělal.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

10 nejprodávanějších eknih (leden)

24.02.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (1)

2020 - Český bestseller (Překladová beletrie pro dospělé)

Kniha Zrcadlový muž v seznamech

v Právě čtených45x