Lord se špatnou pověstí

recenze

Lord se špatnou pověstí (2022) 4 z 5 / Knihomolka97
Lord se špatnou pověstí

V příběhu máme hlavní hrdinku lady Charlotte, jejíž otec se rozhodl, že ji konečně provdá za muže, kterého jí sám vybral. Před lety ji totiž jistý lord Amesbury zničil pověst svými ošklivými pomluvami a zmařil její šanci na dobrý sňatek. Nyní je ale Lottie odhodlána najít manžela podle svého...

Od příběhu jsem dostala to, co jsem očekávala. Nenáročné čtení plné romantiky a trochou klišé.

Lottie je sympatická žena, která se nebojí říct své názory a stát si za nimi. Je chytrá a má srdce na správném místě.
Ethan nemá čisté svědomí, je si vědom, že jeho nevyvážená slova měla daleko větší dopad, než čekal. Je to horká hlava, ale co také jiného čekat od Skota. :D

Od první chvíle, kdy se ti dva po letech potkají, to mezi nimi jiskří. Oba se změnili, ale staré křivdy nejdou jen tak zapomenout. Lottie jsem se vůbec nedivila. Vůbec. Protože, to co Ethan řekl, bylo fakt nepěkné.

Četlo se to lehce, měla jsem přečteno za dva večery. Bavilo mě hašteření mezi hrdiny a jejich sbližování. Od začátku je to předvídatelné, co si budeme, ale na odreagování a odpočinek je čtení ideální. Nechybí i pár intimních scén, které jsou pěkně napsané, nijak přehnané a do příběhu se hodí.
Jen škoda, že je závěr tak rychle ukončený, klidně bych brala ještě pár stran navíc.

Lord se špatnou pověstí Lord se špatnou pověstí Bethany Bennett

Škodolibé pomluvy lorda Amesburyho zcela zničily pověst lady Charlotte v očích londýnské smetánky a zmařily její šance na dobrý sňatek. Ovšem provdat se za muže, jehož jí vybral otec, opravdu nehodlá. Jak uniknout ponižujícímu sva... více