První díl nové romantasy série, který mě opravdu moc bavil! :))

recenze

Úsvit Onyxu (2024) 5 z 5 / Ann1307
Úsvit Onyxu

Hlavní hrdinka se jmenuje Arwen, ale není elfka, je léčitelka. Má jakýsi dar, kterému nikdo nerozumí, ale funguje s ním už od mala a je ráda, že ho má.

Arwen se musela obětovat a nechat se zajmout, aby zachránila svou rodinu. Teď je tedy zajatkyní v znepřáteleném království, kterému vládne svou krutostí proslulý král.
Arwen se odtamtud musí dostat a najít svou rodinu. Jedinou cestou ven je spolupráce s dalším vězněm, který ale nevypadá zrovna důvěryhodně.

Víc prozrazovat nechci, protože se tam toho stane už zkraje poměrně hodně. Bavilo mě to od první stránky. Romantická linka jiskřila a já byla velmi spokojená :)

Arwen byla sympatická hrdinka, občas trochu lehkomyslná, ale srdce měla na pravém místě. I pár vedlejších postav mi přirostlo k srdci.
V knize jsou i všemožné potvory a příšery. A taky drak! Takže i po téhle stránce jsem spoko :)

Z konce jsem trochu zmatená a nutně potřebuju další díl, kde se snad objasní spousta věcí :D

Úsvit Onyxu Úsvit Onyxu Kate Golden

Napospas králi temnoty. Začátek nebezpečně žhavé romantasy série. Arwen Valondaleová nikdy nečekala, že se obětuje, aby zachránila milovanou rodinu. Nyní je zajatkyní v nejnebezpečnějším království široko daleko a pomocí svých ... více