Nemilosrdný rival

Nemilosrdný rival https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506764/bmid_nemilosrdny-rival-JXu-506764.jpg 4 374 374

Cruel Castaways série

1. díl

Když byla Arya Rothová malá, stali se se synem hospodyně její rodiny nejlepšími kamarády. Jejich přátelství se brzy přetavilo na dětskou lásku, a když ho Arya vyzvala, aby ji políbil, spustila se řetězová reakce katastrofálních událostí, jež vedly k tomu, že chlapce poslali z Aryina života pryč. O dvě desítky let později je z Aryi nadějná propagační agentka a milovaný otec je jedním z jejích největších klientů. Když tedy jejího otce zažaluje bývalá zaměstnankyně, Arya se rozhodne dokázat, že táta není to monstrum, za jaké ho mají. Jediným problémem je právník, jenž je odhodlaný otcovo dobré jméno zničit. Christian Miller je okouzlující, ambiciózní a ďábelsky dobře vypadá, přičemž Arya nemá tušení, že jde o chlapce, který ji tehdy před lety políbil. Minulost a současnost se protnou a Arya se do Christiana zamiluje. Jenže až se dozví, kým skutečně je, a o jeho posedlosti se jejímu otci pomstít, dokáže mu dát před svou rodinou přednost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruthless Rival , 2022

Raislin
10.02.2023 4 z 5

Trochu zdlouhavé, ale příběh hezký. Je to taková předvídatelná oddechovka, když se chcete zasnít a věřit, že vše dopadne, jak má.

moma08
08.02.2023 5 z 5

Jako vždy super čtění, jelikož s touto autorko člověk šlápne vedle málokdy.
Ano, příběh není ničím originálním, ale tady to vůbec nevadí, protože Shen to umí prodat.
Díky poděkování jsem zjistila, že nás čekají i další příběhy dvou kamarádu, tak se budu těšit.

Andrejka91
08.02.2023 5 z 5

Další krásná kniha od mé oblíbené autorky. Sice to nebylo nic nového, mám pocit, že takových podobných knih jsem četla snad milion, ale stylu psaní L. J. Shen nemám co vytknout. Byl to hezký úvod do nové série a už teď se těším na další díl.

Holubicka1
08.02.2023 5 z 5

(SPOILER) PANEBOŽE! Věřte mi, že tuto knihu chcete číst a to co nejdříve. Je perfektní. Nic, a myslím tím vážně nic, příběhu nechybí. Zápletka, postavy, škádlení, chemie, ale i chvíle, které vám zlomí srdce. To vše dohromady vytváří brilantní romantický příběh, který si zamilujete od první kapitoly.

Christian a Arya byli v dětství přátelé. Jako děti byly nerozluční a i přes protesty rodičů se tajně scházely. Jednoho dne, ale překročí hranici a jejich přátelství končí. Když se po letech jejich cesty znovu zkříží, nejde o šťastné shledání. Arya totiž svého kdysi nejlepšího přítele nepoznává a Christian je odhodlaný pomstít se za peklo, které prožil kvůli jedinému okamžiku.

Arya je nezávislá, sebevědomá, ctižádostivá, ale i divoká. Pro lidi, které miluje je odhodlána udělat cokoliv, aby je ochránila. Arya pochází z bohaté rodiny, ale i přesto chce být schopna se sama o sebe postarat a být nezávislá.

Christian je nemilosrdný, ambiciózní, chladný a neuvěřitelně nádherný. Jeho minulost z něj udělala muže, kterým je dnes. Když něco chce, jde si tvrdě za tím a nikdo a nic ho nezastaví.

Oběma jsem naprosto propadla. Jakmile se ocitli spolu, tak létaly jiskry. Chemie byla mimo tabulky a na jejich škádlení jsem se stala doslova závislá.

Christian nyní vlastní mé knižní srdce a Arya patří k jedněm z nejúžasnějších ženských postav, které jsem zatím poznala. Oba jsou jednoduše perfektní.

Můžu vám s jistotou říct, že tahle kniha bude patřit mezi mé TOP v tomto roce a doufám, že se co nejdříve dočkáme příběhu Riggse a Arsèna. Jsem si jistá, že to bude naprostá bomba.

Myška43
07.02.2023 5 z 5

,,Narodili jsme se do odlišných prostředí, ale naše podstata byla stejná. Oba jsme se dokázali snížit a ušpinit pro něco, na čem nám záleželo. Drápy jsme uměli vystrčit v mžiku."
Za mě plný počet. Hltala jsem každou stránku, tak jako vždy. Miluji autorčin styl a všechny její příběhy. Moc se těším na pokračování.

Shanib
07.02.2023 4 z 5

L.J. Shen napsala už spousty skvělých knížek a je tak sama sobě nepřítelem. V obecných měřítkách by Nemilosrdný rival dostal pět hvězdiček, ale když to srovnám s Viciousem, Ukradeným polibkem nebo jejími knížkami, které ještě čekají na přeložení (Villain, Bad Cruz, Thorne Princess), tak to jejich úrovně nedosáhne. První polovina knížky byla super, ale pak mi přišlo, že to ztrácí šťávu. Navíc jsem se opravdu snažila, abych měla Aryu ráda, ale z nějakého důvodu mi nebyla tolik blízká jako jiné hrdinky.

Pawca33
06.02.2023 5 z 5

Dokonaly .Za dva večery přečteno

Ralemo
06.02.2023 5 z 5

Tato autorka je sázka na jistotu, opět velice povedená kniha, ke které se moc ráda vrátím. Zajímavé zápletky, spousta smutku a dramatu. Nádherně procítěno, neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny. Zajímavé a nevšední téma knihy. Určitě doporučuji přečíst.

Jenny46
06.02.2023 3 z 5

Nemohla jsem se ze začátku vůbec začíst , pomalý rozjezd a hodně předvídatelné, asi mi kniha nesedla......
Četla jsem i lepší knihy 3,5*

anna7852
05.02.2023 3 z 5

Sérii hříšníci to ani trochu nepřekonalo. Což mě docela mrzí. Doufala jsem že to bude něco takového,autorku mám moc ráda,její styl psaní mi sedí a hltám knihy najednou. Ale u Rivala se mi to nestalo,proto nižší hodnocení. Uvidíme třeba druhý díl bude lepší :-)

nina3905
03.02.2023 5 z 5

Parádne romantikuš čítanie. Už teraz sa teším na pokračovanie.

Ketfl
03.02.2023 5 z 5

Musím říct, že autorce se povedlo vytvořit opravdu nádherný příběh. Arya i Christian pochází z úplně rozdílných světů – Arya je z bohaté rodiny, Christian naopak z velice chudé, přesto si oba nosí ve svých nitrech velkou bolest a osamělost. Příběh se ale čte doslova sám. Hlavní hrdiny si musí zamilovat snad každý čtenář, i když rukopis Shen se nezapře a určitě nejsem jediná, kdo by občas nejradši plácl Christiana po hlavě, jak hnusně se k Arye choval. Ač čtenář dopředu ví, co je hlavní zápletka, stejně jsem si to rozplétání životních příběhů obou hrdinů maximálně užila. Ti dva navíc mají mezi sebou naprosto úžasnou jiskru, která by snad spálila půlku New Yorku, takže já jsem celkově velice spokojená. Krásný příběh, který si mileráda přečtu do budoucna znovu. A navíc se teď ještě moc těším na další díly, na Christianovi kamarády – Arsèna a Riggse. Moc pěkné.

Elize
03.02.2023 4 z 5

další klasika z pera L. J. Shen. Moc se mi to líbilo, kniha je čtivá, slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny byly jako vždy super vyšperkované a návraty do minulosti mě výjimečně nevadily - byly opravdu do děje zapsané takovým nenásilným způsobem. Trošku musím vytknout, že mi tam chyběla nějaká jiskra - ne, že by tam nebyla vůbec, ale z předchozích knih (např. Skandální titulky) vím, že Shen to umí ještě líp. Každopádně příběh je čtivý, myslím, že dokáže i chytnout za srdíčko a moc se těším na další díly.

Dellphi
02.02.2023 4 z 5

SPOILER: Četlo se to dobře, o tom žádná. Ale sakriš, tak strašně mě rozčilovalo, že ho Arya nepoznala… A to ani po tolika náznacích… ze začátku jsem to ještě chápala, přece jen myslela si, že je mrtvý. Ale když ji pak oslovil „princezno se stříbrnou lžičkou“ a ona ho ani tentokrát nepoznala, tak to už jsem nevěřila vlastním očím. KONEC SPOILERU

Každopádně kniha byla čtivá. Většinou mi na příběhu dost vadí návraty do minulosti, ale tady to bylo tak nenásilně a přirozeně popsané, že mi to vůbec nevadilo, naopak to pěkně dokreslilo celý příběh. Těším se na další díl, zvláště o Arsenovi. To bude asi hodně zajímavé :-)

Hatshepsut
31.01.2023 5 z 5

Pokaždé se děsím, čím mě autorka dostane příště, někdy je to opravdu divoká jízda. :-) Tady jsem spokojená. Je to spíše taková klasika L.J.SHEN, kde je opět spoustu temné nenávisti, jež je zase o chloupek slabší než vítězná láska. Těším se na další díly Arsena a Riggse, ty si rozhodně nenechám ujít!

lusitta05
30.01.2023 4 z 5

Na rozjazd dobré, tiež sa mi zdá, že sa to trochu ťahalo. Ale ja som zvedavá na tých dvoch - Arsena a Riggsa. To si nenechám ujsť.

LenRan
30.01.2023 4 z 5

Příběh, bez nějakých větších překvapení, ale jako vždy dobře napsáno. Trošku jsem měla pocit, že se to táhne, přeci jen jsem u autorky zvyklá na větší grády. Další díl si určitě přečtu, kamarádi vypadali dost zajímavě :)

Bramhr
29.01.2023 5 z 5

Za mně teda pecka. Musím říct, že možná nej. Některé knížky jsou prostě své, takové prostě "Shenovky", ale tahle super, ač námětem podobná jako Ramsay Mii Sheridan.
Přečetla jsem takřka za jeden den.

Spoiler!!!
Akorát nechápu, že ho fakt nepoznala.
Tolikrát zmiňované osobité ledové modré oči a ona nic...

I tak mně kniha moc bavila a s hvězdičkou zařazuji mezi oblíbené a rozhodně ne naposledy čtené

Matri
28.01.2023 4 z 5

Za mňa bohužiaľ jedna z trošičku slabších kníh od autorky. Ale veľmi sa teším skôr na príbehy Arsena a Riggsa... Ich postavy sa mi veľmi páčili, takže sa teším!

Jeanine8
27.01.2023 5 z 5

Tak tahle se povedla….Za mě asi nejlepší od Shen, kterou jsem četla.