Střípky ticha přehled

Střípky ticha https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298566/bmid_stripky-ticha-TXd-298566.jpg 5 598 598

Slabaughovi jsou přímo vzorová rodina amišských farmářů, tvrdě pracují, mají čtyři děti a se širokým příbuzenstvem skvěle vycházejí. Idylka skončí, když jedno z jejich dětí přivolá pomoc. Kate Burkholderová, policejní náčelnice z Painters Millu, objeví v nádrži na hnůj chlapcovy rodiče a strýce, všechny mrtvé. Zpočátku vše nasvědčuje tomu, že šlo o nešťastnou nehodu, během pitvy však koroner zjistí, že jedna z obětí utrpěla před smrtí úder do hlavy. Je zřejmé, že došlo k vraždě. Nikdo si nepřeje vypátrat vraha tolik jako Kate, která rovněž vyrůstala v amišské rodině, proto si případ bere poněkud osobně…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Breaking Silence , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Střípky ticha. Přihlašte se a napište ho.

SilvieSisinka
12.04.2024 5 z 5

Opět skvělé čtení.Nevim jak to paní spisovatelka dělá,ale její knihy mě baví.

mataj
10.02.2024 4 z 5

Další zajímavý případ z amišského prostředí. Když jsou na jedné usedlosti v jímce nalezená mrtvá těla rodičů čtyř dětí a jejich strýce, vše nasvědčuje tomu, že se jedná o nehodu. Záhy začne Kate tušit, že tuto rodinnou tragédii způsobilo něco jiného.

Lethania
22.01.2024 5 z 5

Opět skvělé vyústění celého případu. Myslím, že asi v polovině knihy jsem si myslela, že to bude úplně jinak, ale ani přes to mě to nepřestalo bavit. Jednoznačných pět hvězd!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Střípky ticha v seznamech

v Právě čtených6x