Ztracené děti přehled

Ztracené děti https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321714/mid_ztracene-deti-WuP-321714.jpg 5 557 557

Kate Burkholderová, policejní náčelnice v ohijském městečku Painters Mill, pomáhá kriminalistům při hledání zmizelých amišských děvčat. Jenže scházejí jakékoliv indicie, starosvětská komunita Amišů je skoupá na informace a situace se ještě zhorší, když je jedna z pohřešovaných nalezena mrtvá.

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Gone Missing , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracené děti. Přihlašte se a napište ho.

mataj
02.04.2024 5 z 5

Další velmi napínavý příběh Kate Burdholderové s neuvěřitelným rozuzlením. Tentokrát pátrá po zmizelých mladých děvčatech, které i když jsou Amišky, nejsou spokojené se svým životem a každá svým vlastním způsobem se proti tomu bouří.

Lethania
26.01.2024 5 z 5

Linda Castillo prostě umí! Další parádní příběh, ze kterého vám jde mrazení po páteři. Kdybych nepotřebovala spát, přečetla bych knihu už za jediný večer. Jsem nenasytná a šahám po dalším díle!

Toňula
20.10.2023 4 z 5

Další případ sympatické vyšetřovatelky a další napínavé pátrání v amišské komunitě, o které už mám díky autorce docela slušné vědomosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztracené děti v seznamech

v Právě čtených4x