Nové komentáře u knih Beto Pérez

Zumba Zumba

Docela velké zklámání. Na cdčku není vůbec celá sestava, jen základní kroky a písničky. A celkově věci popsané v knize nepřinášejí nic nového. Za mě škoda papíru.... celý text
Kikulka97


Zumba Zumba

Jak jinak se naučíte doma tančit jihoamerické tance? Salsu, merenque, reggaetonu? Ty kroky už nikdy nezapomenete a na parketu budete za hvězdu...a to zhubnutí to už je jen třešnička na dortu...... celý text
sara5144


Zumba Zumba

Určitě tento styl cvičení se mi moc líbí...A ráda podle cd i dvd cvičím..Po čase jsem přidala i činky...
RendyaDav



Zumba Zumba

Jako počáteční motivace je ta kniha skvělá. Jenže člověka musí bavit tanec s prvky fitness, aby se do toho dokázal úplně zakousnout.
Gweny


Zumba Zumba

Pro všechny kdo by chtěli zhubnout o pár kilo méně tancem a naučit se správně zdravějí jíst v podrobném popisu této knize. Navíc je přiloženo DVD.
milan.krimsky

Beto Pérez knihy

2010  63%Zumba

Pérez je 1x v oblíbených.