Bazar na Databázi knih

DISKUZE » Bazar


lucie2371
lucie2371 18.05.2015 v 06:26

Neměl by někdo knihy Kobra 11? I. II. a III. díl? :) dala bych 30,- KČ za kus + dobírka :)
Předem moc děkuji.

-tery-smi-
-tery-smi- 11.06.2015 v 16:23

MORTAL INSTRUMENTS- GRAFICKÝ ROMÁN!!!
Hezký dobrý den všem.:) Už velmi dlouhou dobu všude sháním, ale nenacházím. Kdyby jej snad někdo měl nebo aspoň věděl, kde by se dal sehnat, byla bych opravdu vděčná, kdyby mě dotyčný kontaktoval na e-mail: tercasmidova@seznam.cz
PROSÍM, dala bych za něj cokoliv! Děkuji za ochutu :)

adrianamala
adrianamala 27.07.2015 v 20:58

Prosím kde ty vyřízené najdu? chtěla bych si dohledat některé knihy který už jsem prodala..

Koka
Koka 27.07.2015 v 21:10

Tak ty už nelze najít. Pokud si uživatel někde "bokem" v svém PC nepíše, jaké knihy komu prodal, tak pak jedinou stopou zbývá korespodence vedená přes osobní zprávy, když nás někdo osloví, že chce naší knížku koupit. Také jsem nejdřív netušila, že po prodejní transakci nezbyde v mém profilu ani stopa, až pak jsem si to začala psát. Kupodivu však dost nelogicky i prodané knížky, s vyřízeným prodejem a s referencí pro kupujícího/prodávajícího, nadále zůstávají v Knihotéce.

adrianamala
adrianamala 27.07.2015 v 21:11

Aha, tak to je škoda. Děkuji za odpověď

kapoml8
kapoml8 28.07.2015 v 22:25

slečna trvá na rychlém převodu a pak Vám nic nepošle... dejte si pozor at nedopadnete stejně.... bohužel přes net se to nedá nějak řešit


Raksa.A
Raksa.A 29.07.2015 v 00:49

Neplatím předem - platím dobírkou... Předpokládám, že kvůli pár šupům se lupiči nebudou obtěžovat se zásilkou.

kapoml8
kapoml8 29.07.2015 v 09:36

No, teď už taky nebudu jinak, prostě bych to do ní neřekla .....

notburga
notburga 29.07.2015 v 11:47

Mno, já zas dobírkou neposílám, leda za poštovné předem ;) A většinou vše platím přes účet, dobírkou jen u nových nebo nějak nedůvěryhodných uživatelů. Mám první (a snad poslední) zkušenost mě stála 210 Kč.

kapoml8: Jinak můžete zkusit zajít do banky a nahlásit tam, že peníze byly omylem odeslány na jiný účet (uveďte účet, který vám dal simousek222) a požádejte o nápravu. Banka pak sama kontaktuje majitele účtu a vyzve ho k vrácení neoprávněně nabitých peněz. Podvodník - začátečník se většinou lekne a peníze vrátí. Hlavně nesmíte prohodit nic o podvodu, to vás pak pošlou na policii a nic dále řešit nebudou. Pak nezbývá než to zkusit na jiné pobočce, tyto údaje si totiž mezi sebou nepředávají.

Sestra tak dostala zpět 550 Kč, tak hodně štěstí i vám :)

Bíba1968
Bíba1968 29.07.2015 v 14:47

Na toto téma se dá diskutovat pořád. Také přídám svoje zážitky. Většinou prodávám knihy. Když něco koupím tak se zatím zadařilo pozitivně pro mě a všechno proběhlo v pořádku.Pokuď ovšem knihy prodávám tak v 99% si zákazník vybere platbu předem na účet protože je to lacinější varianta. No a tady mám já z pozice prodávájícího špatné zkušenosti. Stalo se mi že jsem dvakrát poslala knihu dřív než jsem měla peníze na účtě a už jsem peníze nikdy nedostala. No moje hloupost !!! .Ale jak se říká chybama se člověk učí a už teď kupujícího upozorňuji že knihu nepošlu dříve než budu mít peníze na účtě.Funguje to a nemám negativní ohlasy.Také je výborná věc hodnocení jednotlivých členů do jejich profilů a tím pádem si já mohu zjistit jak je hodnocen daný kupující a nebo také naopak si mohou lidé zjistit jaká jsem já prodávajíci. Takže ať tak nebo tak vždycky se najde nějaký negativní a nepříjemný zážitek ,ale dá se tomu trošku předejít pokuď se zase nenajde nějaká liška mazaná.

HNEDOOCKA
HNEDOOCKA 11.08.2015 v 18:11

Koupila jsem u něj knihu Relikvie mrtvých - Ariana Franklin - 100 + 45 Kč..Na můj dotaz ohledně čísla zásilky neodpověděl a smazal si profil..Takže asi smůla..

HNEDOOCKA
HNEDOOCKA 11.08.2015 v 18:26

Zaplatila jsem 5.8., odepsal, že v sobotu knihu odešle..Čekala jsem do dnešního s tím, že jsem mu napsala, aby mi poslal číslo zásilky..Jeho reakce je taková, že si zrušil profil..Kdy si založil profil jsem se dívala(teď už ale nevím - stejně to není úplně směrodatné), i tam měl jedno kladné hodnocení..Což samozřejmě mohl být podvod..No co už, i takoví jsou..

berta.75
berta.75 05.09.2015 v 08:52

Dobrý den chtěla jsem se zeptat nemáte náhodou na prodej tyhle knížky?


Malý,Z.:Grafické techniky pro každého
Parramon,J.M.:Jak kreslit,Praha 1998
Gairová,A.:Příručka pro výtvarníky,Praha 1997
Bauer,A.: Grafika
Marko,J.: Grafické techniky pro každého
Lindner,P.:CorelDraw Tipy,efekty a kouzla,Praha 2001
Hlavenka,J.: CorelDraw 15,Praha 2012
Pokorná,M.: Krása písma,Brno 2005
Young,C.: Kaligrafie,Bratislava 1996
Slezák,M.: Písmo ve výtvarné výchově,Praha 1989
Kékl,V.: 5000let písma
Muzika,F.: Krásné písmo 1-2,Praha 1958
Menhart,O.:Nauka o písmu,Praha 1954
Harrison,H.:Malování s kresba,Praha 2003
Smith,R.,Wright,M.,Horton,J.:Škola kreslení a malování,Praha 2000
Parramon,J.M.: Světlo a stín,Praha 1995
Teissig,K.:Techniky kresby,Praha 1995
Marco,J.: O grafice, Praha 1981


pokud má někdo nějakou knížku na prodej stohoto seznamu prosím kontaktujte mně na berta.75@seznam.cz

siena
siena 05.09.2015 v 09:24

berta.75, zkuste zadat a prohlédnout zdejší Bazar (na vrchní liště). Zkusila jsem hned první publikaci a je tu v nabídce, jen za trochu dražší peníz...Nápovědu jak na něj, najdete po rozkliknutí rubriky Bazar, vpravo nahoře je odkaz na ni...

Text příspěvku byl upraven 05.09.15 v 09:28

tullamore
tullamore 01.10.2015 v 10:14

len chcem upozrnit na uzivtela menom "knižatko" . tiez som naletel a zaplatil som platbu predom na ucet a samozrejme ziadna kniha. kto by mi vedel k tejto osobe nieco viac povedat budem vdacny pretoze idem podat trestne oznamenie za podvod. ide o to ze keby som nasiel viac podvedenych tak trestnopravne je to pre nu horsie. dakujem!

notburga
notburga 01.10.2015 v 10:33

Upozornění se cení, ale napište zmíněnému uživateli i negativní hodnocení, možná tím pomůžete někomu dalšímu. Se zbytkem neporadím, snad budete mít štěstí :)

pobijecmuch
pobijecmuch 01.10.2015 v 11:15

tullamore - souhlasím s notburga. Sice jste zde upozornila na uživatelku, která vás podvedla, ale je také potřeba ji dát negativní hodnocen přímo v jejím profilu. Váš příspěvek nemusí číst všichni zájemci o její knížky.

reader.007
reader.007 01.10.2015 v 11:38

koneckonců tady je ta výhoda, že kdyby se dotyčná uživatelka vzpamatovala, ten negativ lze vzít zpět

Text příspěvku byl upraven 01.10.15 v 11:38

tullamore
tullamore 01.10.2015 v 13:14

binysek- ma to aj trestnopravny postih v pripade ze je podvedenych vice a ciastka prekrocila urcitu hranicu. V inom pripade je to len priestupok. Inak trva to uz skoro dva tyzdne a ak je to len nedorozumenie tak sa jej ospravedlnim!!!!!!!

siena
siena 02.10.2015 v 00:04

tullamore, nechci se uživatele zastávat, nemám osobní zkušenost. Ale "trva to uz skoro dva tyzdne ", mi nepřijde jako přehnaně dlouhá doba. Hlavně uživatel dále chodí na stránky a jak napsala už binýsek, má jen kladná hodnocení. Doufám, že se vše vyřeší...

Text příspěvku byl upraven 02.10.15 v 00:16

notburga
notburga 02.10.2015 v 19:00

Ale zase pokud chodí na stránky a nekomunikuje, je to taky divné. Na aukru jsem zažila podvodníčka, který první prodal pár levných věcí, aby dostal pozitivní hodnocení a pak začal podvádět ve velkém. Skončilo to trestním oznámením, které se řeší... Netvrdím, že je to tato situace, jen píšu zkušenosti ;)

siena
siena 02.10.2015 v 19:55

Notburga, neříkám, že by to třeba nemohlo i tak být. Ale po necelých 14 dnech po odeslání platby, tak jsem to pochopila, iniciovat trestní oznámení?

notburga
notburga 02.10.2015 v 21:11

Tak po 14 dnech určitě ne. Ale pokud prodejce nekomunikuje, i když sem chodí, je to přinejmenším podivné. Sama vždycky píšu, když balíček odešlu (nebo že nestíhám) a když se balík toulá, připisuji i číslo zásilky. Obyčejně zásadně neposílám, nerada dotuju zaměstnance ČP....

siena
siena 02.10.2015 v 22:29

Otázka je, jestli nekomunikuje. Alespoň ani v jednom příspěvku není o tom zmínka...Ale nemám osobní zkušenost, mohu se samozřejmě mýlit...

Text příspěvku byl upraven 02.10.15 v 22:36

knižátko
knižátko 03.10.2015 v 09:11

Dobrý den, dovoluji si vstoupit do Vaší diskuze ohledně mého údajného podvodného jednání.
Zcela určitě jsem se žádného nedopustila!
Abyste byli v obraze:
1. 23.9. mi na účet byla připsána částa 740,- - tuto částku jsem očekávala od dvou kupujících a jelikož přišla z českého účtu u České spořitelny, nebylo uvedeno jméno odesílatele ani v poznámce pro příjemce nebylo nic uvedeno, tak jsem tuto platbu neidentifikovala...
Uživatel tullamore mi sdělil:
"Platbu urobila moja sestra takže prevod bol z csob banky a meno Ľudmila Botkova."
2. Poslal mi své potvrzení o platbě (25.9.) - vůbec se čísla účtů neshodovala - poslala jsem prinscreen mé přijaté platby - neshodu tullamore vůbec nebral v potaz
3. Požádala jsem tullamoreho, (který mi nedokázal, že je platba za jeho knihu) aby tedy počkal, až mi odpoví druhý kupující (do včerejška byl mimo ČR a vůbec se do této doby zde na Databázi nepřihlásil)
4. Včera jsem mohla potvrdit, že platba je za jeho knihu, knihu jsem odeslala a tullamoremu jsem poslala číslo zásilky.
Mrzí mě, že zde někdo neudrží nervy na uzdě, hned je na mě obhroublý a veřejně mne tu beze mě rozebírá:(
Mám jen kladná hodnocení a nikdo podvedený nikdy nebyl.
Nepřipadá mi, že bych úmyslně něco protahovala-nejde o žádných 14 dní, zkuste počítat.
Rozhodně komunikuji .

Text příspěvku byl upraven 03.10.15 v 09:12



Vložit příspěvek