Bazar na Databázi knih

DISKUZE » Bazar


ripo
ripo 01.02.2018 v 21:31

nielen Česká ... aj jej slovenská sestra

Koutnis
Koutnis 15.03.2018 v 07:37

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

brita
brita 15.03.2018 v 21:32

Stejný dotaz jako marcihorakova: zmizelo rozdělení na poptávané a nabízené knihy, nebo se jen někde dokonale schovalo? děkuji.

bedkniha
bedkniha 20.03.2018 v 14:54

Také bych ráda věděla proč? jako uživatelé - marcihorakova a brita, mě to víc vyhovovalo rozděleně na poptávané a prodávané, děkuji :))

jamajka99
jamajka99 20.03.2018 v 15:06

Také postrádám rozdělení na poptávané a prodávané. Více mi ale vadí, že nová objednávka se mi nezobrazila ve zprávě ale v rozpracovaných ano. Takže mi vlastně nepřišla zpráv o nové konkrétní objednávce ?!

linpro
linpro 31.03.2018 v 12:33

Take by mne zajímalo, kde v bazaru přepnu z nabídky na poptávku. Ví to někdo?


Koka
anája
anája 12.04.2018 v 12:03

Dobrý den náletěla jsem tady podvodníkovi.Sám mne kontaktoval,že má knihu ,kterou shanim.Nebyla levná stála 600 Kč A teď neposlal a neodpovídá.Neda se nějak zjistit jeho adresa a jméno,nikdy se mi to nestalo a až teď jsem četla ,že nikdo tady za nic nezodpovídá, přitom údaje pro policii by měla databáze mít.dekuji za radu

elpiska
elpiska 14.04.2018 v 16:08

anája - máte číslo účtu a zprávy, s tím na policii zajít určitě můžete.

daniela.s
daniela.s 18.04.2018 v 15:58

Dobrý den, mám asi hloupý dotaz, ale vrtá mi to hlavou... Chtěla jsem dát do bazaru knihu Kojotí stesk a jediný kus v bazaru se prodává za 666 Kč. PC se pohybuje kolem 130 Kč a sice není kniha nikde dostupná, ale ještě nedávno byla, tedy asi žádný sběratelský kus. Hodnocení taky nic moc. Je něco kromě nedostupnosti na té knize, aby ji někdo koupil za tolik? Nebo to prostě jen někdo zkouší? Jsem z toho zmatená... děkuji za každou odpověď a nekamenujte mě prosím. Daniela

Koka
Koka 18.04.2018 v 16:32

daniela.s - s jistou nadsázkou tvrdím, že byste měla být ráda za tu přemrštenou cenu, na kterou tady tak lišácky poukazujete; přece když vy knihu nabídnete za nějakou normálnější cenu, máte téměř 100-procentní jistotu, že ji úspěšně prodáte - třeba jednomu z těch tří standardních "poptávačů", co zde již léta poptávají tisíce knih a tuto mezi nimi (poptávají za 150 aby mohly prodat za 150 x .... ??? :=)) . Pokud ovšem budete mít tu .... (vlastnost) obchodovat s takovými lidmi.

Text příspěvku byl upraven 18.04.18 v 16:35

daniela.s
daniela.s 18.04.2018 v 16:55

Nerada bych prodala překupníkům za 150 a nerada bych prodala někomu, kdo ji chce pro sebe za víc než PC, ale to si nějak vyřeším. Jen moc nechápu, co na té knize je, že se s ní takhle obchoduje (za předpokladu, že ty poptávky jsou jen kvůli dalšímu prodeji). Je to jen kvůli tomu, že je nedostupná? Žádná kultovka to není, ne? Nebo jo? Já jsem o ní do včerejška vůbec neslyšela...

Purple7
Purple7 29.05.2018 v 09:25

Zdravím,
jak prosím vyřešit to, když chci přidat hodnocení na bazaru člověku, který si ode mě knihu koupil, ale přesto mi to stále píše "Nemůžete hodnotit uživatele, se kterým jste nikdy neobchodovali!"?

siena
siena 29.05.2018 v 09:31

Purple7, zkuste přímo přes profil uživatele - Bazar - hodnocení - vložit hodnocení...to by snad mělo jít, alespoň kdysi šlo...

Purple7
Purple7 29.05.2018 v 09:32

To mi taky nejde.

siena
siena 29.05.2018 v 09:38

Tak jsem to zkusila naslepo a mně jde vložit hodnocení, aniž bych s dotyčnou osobou někdy obchodovala...

Text příspěvku byl upraven 29.05.18 v 09:39

Purple7
Purple7 29.05.2018 v 09:41

Zkusila jsem zavřít a otevřít DK, šla jsem přes můj bazar - nic, nejde to, stále stejná hláška. Šla jsem na uživatele, opět, stále stejná hláška. Jaký máte prohlížeč? Používám Chrome.

siena
siena 29.05.2018 v 09:44

IE...napsala bych přímo správci, ať se na to podívá.

Naias
Naias 31.05.2018 v 07:57

Hodnotiť je možné užívateľa, ktorému človek napísal aspoň dve správy a od ktorého dve dostal. Či s ním skutočne obchodoval, na tom nezáleží. Ja tiež môžem ohodnotiť niekoho, s kým som neobchodovala, ale len pokiaľ som si s ním/ňou písala. Nemôžem ohodnotiť Purple7, ale sienu áno, hoci som neobchodovala ani s jednou.

Purple7
Purple7 31.05.2018 v 09:25

Naias, děkuji za info, to by mohlo být ono.

siena
siena 31.05.2018 v 17:32

Tak to by mne tedy opravdu nenapadlo...tato podmínka, která nevím k čemu vlastně slouží, ani není uvedena ve zdejším manuálu. Holt, opět má představivost dostává od DK na frak:)

Koka
Koka 31.05.2018 v 21:26

To se opravdu divím, protože ta Naias zmiňovaná podmínka výměny alespoň dvou zpráv podle mě už dávno neplatí, byla snad před rokem - dvěma zrušena. Nebo už platí opět? Kdo se v tom má vyznat, když ta dynamika změn - zejména v Bazaru - je tak prudká :=)
Mohl by, prosím, provozovatel DK na to zareagovat a potvrdit či vyvrátit názor, že hodnotit se navzájem v Bazaru lze až po opakované korespondenci? Já totiž o tom výrazně pochybuji nejen proto, že si - přiznávám, už pouze matně - vybavuji, že Dan kdysi tu podmínku zrušil, ale také proto, že jsem kdesi narazila na profil nějaké Markéty, která snad už po hodině od registrace svého profilu dostala první pochvalnou referenci za své obchodování v Bazaru. Jistě jí ho udělil nějaký výsostně spokojený zákazník :=))

Purple7
Purple7 31.05.2018 v 22:26

Tak něco na tom asi bude, protože po odeslání dvou zpráv jak z mé, tak z druhé strany, jsem konečně mohla přidat hodnocení. A to jsem před tím zkoušela jiný prohlížeč, odhlášení, přihlášení atd. a nic nešlo.

Naias
Naias 01.06.2018 v 07:16

Takže oprava, robila som pokusy. Stačí poslať dakomu jednu jedinú správu a môžete ho ohodnotiť. Našla som dvoch užívateľov, ktorým som napísala jednu správu a ktorí neodpovedali. Mohla by som ich ohodnotiť, keby som chcela. Ale ak dakto poslal jednu správu mne a ja som neodpovedala, tak hodnotiť nie je možné.

Koka
Koka 03.06.2018 v 19:46

Proč jsou tady nabídkové inzeráty, které nic nenabízejí, pouze sdělují, že kniha byla prodána?
https://www.databazeknih.cz/bazar-knih-detail/rikali-mi-leni-1126606



Vložit příspěvek