Pár nápadů na vylepšení webu

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


tenax
tenax 26.02.2016 v 19:05

TerísekD. - ježíšmarjá, jen to neéé. Čím víc soutěží, tím víc vložených nesmyslů a práce pro moderátory...

R.E.M.
R.E.M. 26.02.2016 v 19:10

Pro zvýšení adrenalinu jsem se podívala do dnes vložených knih a autorů. :-) to je odvaz.

Mimochodem - já mám také pohádkové lístečky, minimálně 30 souborů... :)

tenax
tenax 26.02.2016 v 19:14

R.E.M. - tak šup s nimi na DK. A když budou duplicitní, nevadí, aspoň se moderátoři neukoušou nudou :-)).

R.E.M.
R.E.M. 26.02.2016 v 19:37

tenax: ;-) Asi nechám pohádkové lístečky lístečkami, protože je mám uložené za jinými knihami v druhé řadě. Dám přednost večeři před vybrakováním knižní skříně.
Naštěstí jsou tu jiní uživatelé s duplicitami, telef. seznamem apod., kteří nenechají zakrnět mozky moderátorů nudou...

Text příspěvku byl upraven 26.02.16 v 19:38

R.E.M.
R.E.M. 07.03.2016 v 22:11

Jeden nápad na vylepšení webu pro uživatele bych měla. Vynechat z reklam (jejichž ekonomický účel chápu) ty blikající a pohybující se. Pozn.: Vím o antireklamních prostředcích, ale momentálně se hádají s mým prohlížečem.

Marthas
Marthas 08.03.2016 v 14:03

To R.E.M: To už jsou tu taky... Tak to budu muset databázi dát brzy sbohem... Můj stoletý komp si s pohybujícími reklamami příliš nerozumí, jelikož jsou na něj příliš náročné:-/


R.E.M.
R.E.M. 08.03.2016 v 14:30

Marthas: To je nejhorší typ reklamy, který mi ruší příjemné prohlížení webu. Vyzkoušej zvětšit zobrazení stránky, zjistila jsem, že při dostatečném zvětšení se reklama dostane mimo zorné pole, mimo "monitor".

Marthas
Marthas 08.03.2016 v 17:14

To R.E.M.: Mám obavy, že můj starý prohlížeč, jakékoliv zvětšiní či zmenšení obrazu nebere, je tak starý, že pak je text místo v řádcíh ve sloupcích a to je nečitelné...
Mě spíš šlo o to, že animované reklamy jsou dost náročné na tu moji kraksnu a ona pak moc nefunguje.-/

Totojsemja
Totojsemja 08.03.2016 v 17:37

my máme adblock a reklamu jsem už dlouho neviděl

reader.007
reader.007 08.03.2016 v 17:43

Totojsemja: na pocitaci... jeste ho budu muset zkamaradit se svym tabletem...

pobijecmuch
pobijecmuch 08.03.2016 v 20:21

Nemohl by knihy, které teprve mají vyjít vkládat některý moderátor? Byly by to správné informace a nebyly by to žádné pitomosti, jak se tu často nějaké objeví.
Nebo za knihy, které mají teprve vyjít nedávat žádné body (nejsou to přece ještě žádné hmatatelné knihy) a dát je tomu, který ji vložil, až v den kdy budou opravdu fyzicky vydány a moderátor je schválí.

Text příspěvku byl upraven 08.03.16 v 20:21

Totojsemja
Totojsemja 08.03.2016 v 20:37

Proč se na body prostě nevykašlat ?

Marthas
Marthas 08.03.2016 v 22:02

To pobijecmuch: Myslíš uživatelku "susy" a její učebnice... Nebo jen tak všeobecně?
Mimochodem si dovoluju pochybovat, že jsou alespoň s českým slovníkem. A navíc ty fotky? Fakt makačka...

tenax
tenax 08.03.2016 v 22:11

Marthas - taky už jsem na to upozorňoval, ale to je neustálý (marný) boj s bazaristy. Tvrdím, že takový Švejk patří na web s německými knihami, protože je tam spousta německých výrazů. A ani možná existence nějakých slovníčků podle mě není argument k zařazení na DK. Jenže je to cesta ke zvyšování počtu spokojených uživatelů-bazaristů, tudíž atraktivity pro zadavatele reklam. Ale taky cesta do pekel :-(

Marthas
Marthas 08.03.2016 v 22:38

To tenax: Já mám doma taky spoustu učebnic z dob, kdy jsem ještě studovala... Myslím, že jsem sem přidala pouze jednu a to mnou zmiňovaný slovníček k New Headwayi, protože vyšel prokazatelně v ČR... Nikdy by mne nenapadlo se svých učebnic vzdát, obzvlášť když bych je mohla střelit jen za zlomek pořizovací hodnoty...
Takže já proto pochopení nemám, obzvláště, když chybí i ta fotka učebnice...
PS: Nechce se mi to nahlašovat přes formulář, těch učebnic je víc a já jsem líná... Tak bych to asi měla hodit do vlákna...
ještě uvidím...
Někteří lidé se holt nenamáhají.-)

tenax
tenax 08.03.2016 v 22:50

Marthas - není třeba, už jsem ty dnešní angličtiny nahlásil, protože nevyšly u nás, ale je to samý Oxford a pod., včetně angl. ISBN. Ale připadám si jako donkichot s větrnými mlýny a podobně jako pobíječe už mě to začíná ... nebavit.

Marthas
Marthas 08.03.2016 v 22:56

To tenax: Fakt jsi to už nahlašoval, vždyť vedle ani není tužka... Já, už to do toho vlákna hodila s dotazem, proč v bazaru jsou fotky a na webu fotky učebnic nejsou...
Tak nás bude aspoň víc nebudem se bát vlka nic....-)

Koho by to bavilo, mě jen udivuje, že za dobu trvání tohoto projektu, to žádný moderátor nezabalil dřív než pájonek...
Asi jsou to nezmaři:-)

tenax
tenax 08.03.2016 v 23:03

Marthas - tužka se zobrazí, pouze pokud někdo zasáhne a opraví něco přímo vloženého (i kdyby to byla jen čárka nebo změna jediného písmene, ba i mezery!). Opravy, které jsou nahlášeny přes formulář, se zobrazí pouze moderátorům. Takže se klidně může stát, že na stejnou chybu nebo nesmysl upozorní hlášením třeba padesát lidí nezávisle na sobě. Čili moderátoři musí být skutečně nezmaři.

Marthas
Marthas 08.03.2016 v 23:05

To tenax: Jo a systém musí být taky dost odolný.-)

Koka
Koka 08.03.2016 v 23:08

Marthas, myslím, že se mýlíš. Jsem tady 3 roky a zdá se mi, že už několik moderátorů to zabalilo, nebo se minimálně "upozadili". Náročnost "obsluhy" obsahu tohoto webu narůstá a objem spravovaných údajů vzrůstá. Mě už také to prvotní nadšení něco opravovat a nahlašovat přešlo, když vidím, jak přehlíživě se šéfstvo DK chová k lidem, kteří něco skutečného, hmatatelného pro ten portál dělají.

Text příspěvku byl upraven 08.03.16 v 23:09

pobijecmuch
pobijecmuch 09.03.2016 v 10:37

moserova - těch zrušených profilů, ani tak moc třeba za rok nebude, horší je kolik je profilů mrtvých - tedy těch, kteří se zaregistrovali a víc už tady nebyli.

tenax - ty anglické učebnice tu po včerejšku zůstali a myslím, že zůstanou - to nemá cenu už ani nahlašovat (já to už vzdal).

Text příspěvku byl upraven 09.03.16 v 10:41

siena
siena 09.03.2016 v 12:17

Koka, paní Moserová, tak, tak...

Text příspěvku byl upraven 09.03.16 v 12:26

siena
siena 09.03.2016 v 12:42

O "nečinných" účtech se tu už vedla rozprava. Já bych nebyla pro žádné lhůty a pak mazání. Domnívám se, že nijak zdejšímu chodu "nepřekážejí"...

Avathar
Avathar 09.03.2016 v 12:49

a vyjadril sa k tomuto všetkému už niekto "z hora" ? pretože, musím povedať, že tu padajú za posledné obdobie dosť relevantné upozornenia. a to od užívateľov, ktorým na tejto stránke záleží a robia pre ňu mnoho dobrého, a to aj bez nejakého prospechu, proste z lásky ku knihám a k tejto databáze.

a to potom vedie k tomu, že sa užitoční užívatelia spakujú a odídu. a následne je to tu zahltené "bazáristami." tak sa pýtam, kam "šéfovia" túto stránku chcú týmto štýlom vlastne dostať...

tenax
tenax 09.03.2016 v 13:14

pobíječ - tak ty učebnice už zmizely, ale nezoufej, on je časem zase někdo vloží :-))

Avathar - správná otázka. Ale odpověď je asi nepublikovatelná. A taky by mě potěšila větší zpětná vazba "shora".



Vložit příspěvek