Vzhled stránek DK

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


alekis
alekis 26.05.2019 v 17:32

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 26.05.2019 v 20:30

Třeba v přehledu vláken je vidět nick posledního uživatele, který do vlákna přispěl. Ať už byl jeho příspěvek smazán uživatelem, moderátorem nebo došlo k uzamčení vlákna. Stopa zůstane i když si to dotyčný třeba ani nepřeje. Takže bych cílenou stopu po svých koninách neřešila. To by potom jednomu houklo. Furt se koukat přes rameno, aby nevypadal špatně, před těma anonimama na síťi? Jako kdyby už sám život nebyl dost komplikovaný...

RADOST
RADOST 27.05.2019 v 10:35

Po nedávných úpravách vzhledu titulní stránky DK marně hledám nejnovější komentáře uživatelů. Byly pro mě zdrojem inspirace a poskytovaly i přehled o právě čtených knihách a dojmu, který zanechaly v uživatelích DK. Poraďte prosím, kde je najdu, aniž bych musela rozklikávat jednotlivé knihy, například z přehledu Populární knihy. Nejde mi totiž jen o vlnu popularity, ale rychlou informaci o komentářích k celému spektru právě přečteného.
Velmi bych si přála návrat Komentářů na titulní stránku nebo jiné dobře přístupné místo.

Dan
Dan 27.05.2019 v 10:43

to Radost: Je to v hlavním menu v sekci Komunita, takže také na přístupném místě :-)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 27.05.2019 v 10:44

Radost: jsou na dobře přístupném místě :)

Komunita---komentáře (a další věci, ktoré se týkají komunity uživatelů zde)

Viz novinky ma webu

https://www.databazeknih.cz/novinky-na-webu

Dík, sice vypadám jako blbec, že radím opakovaně. Dan má jenom rychlejší prsty a napsal to dřív. Mazat to ale nebudu. Teď je to tady nepopulární. A já chci být nejpopulárnější ze všech :O

Text příspěvku byl upraven 27.05.19 v 10:46

RADOST
RADOST 27.05.2019 v 11:05

to Dan a Lenka.Vilka : Moc, opravdu moc vám děkuji. Tam jsem nehledala. Jsem ráda, že jsem se alespoň zeptala. Již před 60 lety nás moje učitelka poučovala: "Líná huba, holé neštěstí". A měla pravdu, už má moje dušička radost a klid.


Lector
Lector 27.05.2019 v 11:48

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

LordSnape
LordSnape 27.05.2019 v 22:54

Jedna věc je potřeba po sobě zametat stopy a druhá věc zas to všem slavnostně oznamovat.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.05.2019 v 08:15

LordSnape: v diskusi je jenom pár možností:
-přesvědčit se u předsedy svazu roundupu, že tohle už je plevel a tamto jenom ozdobená tráva. Protože víme, že roundup je vyrobený pouze na specifické druhy rostlin...
-přesvědčit všechny okolo, že jste vlastně jejich kámoš, ale když budou zlobit, tak všechno postřikate roundupem, přestože to není plevel (ale je důležité si přečíst návod, všechno nezmizí)

Tak co, poroto? Je tohle plevel nebo pouhá reakce uživateli? Kdo zná onu hranici? Předseda komise, zběsilý zahradník nebo každý, kdo má rozum?

Špatné časy by přišly na mojí oblíbenou databázi :(

Lector
Lector 28.05.2019 v 08:16

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

MichelleS
MichelleS 28.05.2019 v 08:48

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.05.2019 v 09:11

Jedinému vláknu, kterému by prospělo jednou za čas promazat, je to na opravy, technické potíže a podobné. U jiných témat bych si nedovolila tvrdit, že mám klíč k rozpoznání, co je ještě důležité je a co už není. To je dost odvážné, něco podobného zkusit....

alekis
alekis 28.05.2019 v 09:27

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.05.2019 v 09:36

Tak to jsme všichni rádi, že se k nám při mluvení o ničem přidávají stále další uživatele :)
Mimochodem, co se dnem? U nás pršelo celou noc a vypadá to na celý den. A sexovat o polední přestávku není můj styl a hlavně tady není právě ani s kým :(
Co kdybych si to prostě rozhodli samy za sebe? Osvícení uživatelé s moudrem za nás všechny jsou fajn, ale ne v mém světě, a za stavu: hele, mě to už nebaví, co kdyby jste to zabalili všichni, protože jsem vám to řekl(a)? Nic pro mě :(

Text příspěvku byl upraven 28.05.19 v 09:37

alekis
alekis 28.05.2019 v 09:47

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.05.2019 v 09:52

Alekis: no, vidíte, už jste pochopila podstatu diskuze! Když nevím, co bych napsala, zkritizuju gramatiku toho druhého. Gratuluju. Jste jedna z nás. Kupte čokoládu a potom mi pošlete účet k proplacení. Berte to jako uvítací košíček, na víc nemáme :(

Nelmal
Nelmal 28.05.2019 v 09:55

ach bože, (smajlík obrací oči )
alekis pro dobro věci : běžte si radši číst...

alekis
alekis 28.05.2019 v 10:09

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.05.2019 v 10:18

Alekis: ach jo, co já s vámi nedělám...
Šušu, žádnej životopis, já jsem spokojená, kde jsem! A do seznamky? Na to vám dneska stačí jenom foťák. Jinak jste za exota. Žádné vykecávání nebo zůstanete na vocet. Že žádné dobré vlastnosti nemám zjišťuji pouze v téhle části databáze :D tak ještě že jich má databáze víc ;)

siena
siena 28.05.2019 v 10:26

Malá poznámka...debata se nevede o tom, že uživatelé nesmí mazat své příspěvky, jak by se, dle použitých vykřičníků, mohlo zdát. Pouze jsme tu někteří napsali, že nynější nastavení, kdy příspěvek nemizí zcela beze stopy, vítáme. A proč, jsme také napsali...

Nelmal
Nelmal 28.05.2019 v 10:28

alekis : Nepíše se na zažátku věty velké písmeno? Ubírá vám to body, jdete do mínusu.
Čokoládě se nebraňte je dobrá na nervy, to potřebujete evidentně jako sůl.

Text příspěvku byl upraven 28.05.19 v 10:28

alekis
alekis 28.05.2019 v 10:48

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Nelmal
Nelmal 28.05.2019 v 10:54

Přesně viz výše, kniha čeká :-)

alekis
alekis 28.05.2019 v 11:07

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Nelmal
Nelmal 28.05.2019 v 11:54

No je taky možné, že si někteří diskutující neuvědomují, že jsou na veřejné diskuzi, nikoli na soukromém chatu, tudíž je na jejich příspěvky reagováno. Možná se jim to nelíbí, každopádně se s tím musí smířit (smajlík mrkající, smajlík vyplazující jazyk)-



Vložit příspěvek