Vzhled stránek DK

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


elfos
elfos 28.09.2019 v 11:44

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Janadvorackova
Janadvorackova 28.09.2019 v 14:13

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 28.09.2019 v 15:31

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

reader.007
reader.007 28.09.2019 v 16:47

alespoň že tak, dost se mi ulevilo...

ibáG
ibáG 28.09.2019 v 18:53

Vidím, že je nový font písma a jinak vypadající piktogramy. Nelíbí se mi to! Ty kudrlinky jsou trapný.

Janadvorackova
Janadvorackova 28.09.2019 v 20:44

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 30.09.2019 v 09:40

Tak už jsem zjistila, na co jsou dole pod knihou ty doporučené jiné knihy! Stejně je v tom napasovaná další reklama. Konečně vyřešeno ;) lepší vědět, že je to kvůli tomu než nějaké lži o službě uživatelům. Nemám ráda lži, mohli to říct narovinu ;)

(Jenom si ty čtverečky knih a "knih" prostudujte, to dřív nebylo...)

Text příspěvku byl upraven 30.09.19 v 09:52

Lukasitch
Lukasitch 30.09.2019 v 10:14

Ty piktogramy jsou opravdu úděsný.

JáJejí
JáJejí 30.09.2019 v 11:50

pro Lenka.Vílka:

Taky jsem si toho ráno všimla. Když ono na mobilech se ten text "reklama" v horním levém rohu obrázku tak dobře ztratí, že?

orson
orson 30.09.2019 v 14:47

Šmarjá, co to je za krucánky? Chci zpátky ikony, ze kterých hned poznám, co zobrazují! Tohle je děs :(

siena
siena 30.09.2019 v 18:12

Lenka.Vílka, byla bych opatrná s reklamou.
Ono to není nic zde nového, již se tu tato ikonka "Seznam.cz doporučuje" objevila. Pak zmizela a teď se zase zjevila...

Text příspěvku byl upraven 30.09.19 v 18:32

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 30.09.2019 v 18:47

Siena: to vím. Ale teď je novinka, že něco z těch knih jsou opravdu obálky a něco z toho reklama ve velikosti obálky ;)

siena
siena 30.09.2019 v 19:07

Aha, já si říkala, co znamenají ty uvozovky ve Vašem komentáři...tak to je opravdu novinka:( Jsem zvědavá, zda-li bude nyní reagováno stejně razantně, jako před časem...Jsem ráda, že nejsem sama, která toto zde zahlédla, neb nyní už je zase Doporučujeme v jiném formátu...

Text příspěvku byl upraven 30.09.19 v 20:24

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 15.10.2019 v 11:29

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Eldar80
Eldar80 16.10.2019 v 00:12

Proč u povídek není ten graf jako u knih? Není to škoda, že tam není?

kapr
kapr 01.11.2019 v 15:16

Jaký je vlastně důvod k tomu, že
mohu sice zjistit, kdo pochválil můj komentář,
ale zpětně už nezjistím kdy jsem komu a za co dal nějaký ten palec?
Faktem je, že jsem v tomto směru poměrně štědrý.
Přesto to považuji za paradox.
Jakýkoliv vlastní příspěvek mohu kdykoliv poopravit, pozměnit, nebo dokonce i smazat, a je to správné.
Každé hodnocení kterékoliv knihy mohu kdykoliv korigovat v obou směrech, a je to rovněž správné.
Tak proč právě ty uživatelem udělené palce se od okamžiku udělení skrývají? Nerozumím tomu.
-
Kdysi jsem zde přednesl návrh, aby hvězdičky které uživatel knize udělil, byly započítávány podle průměrného hodnocení, které tento uživatel udělil všem knihám v průměru.
Přiznávám, že by mne tento údaj a jeho postupné proměny docela zajímal i u mého vlastního hodnocení.
Nepojímal jsem to absolutně, nechtěl jsem totálně zbourat existující systém. Domníval jsem se ale, že by bylo velice zajímavé, kdyby u každé knihy byly vždy uvedeny oba dva výsledky, ten současný doplněný tím přepočteným.
Jak to myslím?
Dejme tomu, že přijdou pro jednoduchost dva noví uživatelé.
Ten první ohodnotí pět knih známkou pěti hvězdiček, jako naprosto nepřekonatelné.
Ten druhý ohodnotí pět jiných knih jako odpad.
Jaký by byl výsledek?
V obou případech stejný. U obou uživatelů by šlo o stále stejné hodnocení bez jakékoliv odchylky, od jejich vlastního průměru. Hodnotí tedy oba dva stejně dílo jako, z jejich hlediska průměrné.
V obou případech by se všem těmto deseti knihám započítával průměr, tedy zřejmě opět pro jednoduchost tři hvězdy. A s tím jak by tito uživatelé rostli, a jejich hodnocení se postupně rozrůstala do celé pestré škály, by i tato jejich první hodnocení dostávala postupně, každým jejich dalším hodnocením jinou hodnotu.
Následkem toho, by samozřejmě pravděpodobně bylo, že by se ona přepočítávaná hodnocení přepočítávala jen jednou za určité časové období, například jednou za 24 hodin, týden, nebo měsíc. Ne, že bych se za to přimlouval, ale ponechal bych takové rozhodnutí už na majiteli stránek, a jeho hardwarových, softwarových, i finančních možnostech, v tom zda by přepočet probíhal okamžitě a nepřetržitě.
Jsem přesvědčen, že by tento alternativní způsob hodnocení do značné míry eliminoval ta hodnocení, která spíše než knihy hodnotí, snaží se jejich celkové hodnocení spíše zmanipulovat, ať už tím, či oním směrem.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 09.11.2019 v 22:00

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.11.2019 v 13:13

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 02.02.2020 v 17:52

Nějak mi unikla pointa nového nastavení aktivity oblíbených. První stránka má jenom čtyři příspěvky. Další už obvyklý počet, jako dřív. Nějak jsem tuhle novotu nepochopila. Asi to má nějaké vysvětlení, které mi uniká, když další stránky jsou jako dřív :/

Naias
Naias 02.02.2020 v 18:12

Ja ich mám na prvej strane 15.

Koka
Koka 02.02.2020 v 18:15

Hlásim: 9 :=))
Není ta proměnná náhodou způsobena rozdílnou velikostí zobrazovaných obálek u každičké aktivity mých oblíbenců?

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 02.02.2020 v 18:19

Já patnáct jako vždy na druhé, třetí, čtvrté straně...první prostě čtyři :D a je jedno, co tam je, prostě příspěvek ...
(Asi se mi snaží databáze naznačit, abych se nezajímala o novinky...)

Text příspěvku byl upraven 02.02.20 v 18:21

Naias
Naias 02.02.2020 v 18:26

Ja mám na prvej strane 15 obálok a dva komentáre (4 a 10 riadkov), na druhej mám 12 obálok a dva komentáre (15 a 14 riadkov), na tretej 14 obálok a 1 komentár (9 riadkov). V podstate je to rovnako dlhé.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 02.02.2020 v 18:26

Ale je pravda, že to taky nechápu. Proč jsou nějaké obálky velké jako kráva a ostatní prostě stejné. A není to rozlišením fotky u knihy. Vždyť třeba Akumulátor 1 s malou obálkou je stejně velký jako ostatní knihy v aktivitě oblíbených. Ale sem tam tam skočí nějaký tlusťoch. Nechápu, proč se to nějak nesrovná :/

Naias
Naias 02.02.2020 v 18:28

Moje obálky sú rovnako veľké.



Vložit příspěvek