15 roků lásky

15 roků lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481656/bmid_15-roku-lasky-jwH-481656.png 4 2284 2284

Realita umí být neuvěřitelná a skutečné události někdy působí nepravděpodobně. Aleš by do svých třiceti dvou let nevěřil, že jeho život bude vypadat takhle. Představoval si ho úplně jinak. Jednoho dubnového odpoledne roku 2001 se zamiloval do ženy, která na něj naložila takovou porci lásky, že by to porazilo i vola. Tento román vypráví o všem, co musel zvládnout, aby se s tou láskou naučil žít.... celý text

Marie709096
25.04.2022 4 z 5

Oddechovka, která mě bavila.

Mateo67
23.04.2022 4 z 5

Doklopýtala jsem asi na 200. stranu a knihu odložila. Představa dalších tři stovek mě naplňovala nechutí pokračovat. Čas není nafukovací. A pak se asi za měsíc objevilo několik volnějších dní, kdy jsem se mohla věnovat čtení bez větších výčitek, že jej mařím. A ono to náhle šlo a postavy ožily a už mi vůbec nebyly lhostejné. A Alešovi jsem začala držet pěsti a přála si, aby kniha měla šťastný konec. Prostě i dospělí někdy potřebují pohádky. A i když se kniha prvoplánově tváří (navzdory situaci, ve které se hlavní postava ocitne), že má být opět hlavně humorná a vtipná, já vnímala i něco jiného. Pro mě byla smutně milá.

EliBla
23.04.2022 5 z 5

Kniha mě překvapila hned od začátku a stále mě zajímalo, jak to s Alešem dopadne. Při čtení jsem přemýšlela nad tím, jestli opravdu takové problémy muži řeší a zda by se všichni rozhodli tak, jako to udělal Aleš. Hartl svůj styl stále zachoval. Bylo to příjemné oddechové čtení.

Mermaida
23.04.2022 3 z 5

Jednoduché a oddechové čtení, ale úplně mě to nenadchlo. Mám za sebou všechny Hartlovy knihy, takže jsem věděla, jak autor píše a ani tahle kniha se od jeho stylu nijak neliší, ale tohle mě moc neoslovilo - myslím, že jsem čekala od knihy daleko víc.

Anavi8912
21.04.2022 3 z 5

Příjemná oddechovka. Taková pohádka pro dospělé. Myslím, že by knize prospělo zeštíhlení. Místy se děj zbytečně táhl.

regulax
19.04.2022 5 z 5

Hartla vždy přečtu a zapomenu. Tohle za mě dosud nejlepší "hartlovina".

Denny456
19.04.2022 2 z 5

No byla to spíše slabší kniha od Hartla. Na erotikon se to dívá hodně z dálky. Druhou půlku knihy už mi definitivně přišlo, že si autor dopředu napsal co všechno nejhoršího se může stát a ten seznam měl před sebou a někdy hodně těžce rouboval jeden bod za druhým, aby si odškrtnul. A když měl seznam celý, tak vlastně měl knihu napsanou. Trochu na úkor kvality. Tak snad zase jednou jinak.

Jitka822
18.04.2022 3 z 5

Dobrý. Víc nic, nic míň.

PetraBery
17.04.2022 4 z 5

Kdo od autora již něco četl, nebude překvapen. Další oddechovka, která vypráví o životních strastech a radostech hlavního hrdiny kadeřníka Aleše. Nenáročná literatura, která splnila svůj účel.

Dajine
16.04.2022 2 z 5

Tak jsem doklopýtala do poloviny knihy. Snad někdy dočtu. Sílou vůle zřejmě.

Ála1968
12.04.2022 5 z 5

Krásná oddechovka na kterou jsem se hodně těšila.Bylo to vtipné,smutné a moc hezky se to četlo.Hrozně jsem si to užívala.Jedna z Patrikových lepších knih.

IngridInka
10.04.2022 5 z 5

Za mě sice jedna z Patrikovi slabších, ale i tak příjemná a čtivá oddychvka... doporučuji nenáročnemu čtenáři

MojeMonca
10.04.2022 2 z 5

Od půlky jsem už četla z donucení. Kniha byla moc rozvlacna, žádný spád.

lenik284
10.04.2022 4 z 5

Začátek knihy byl super, ale od půlky jsem se chvílemi začala nudit, bylo to furt stejné,hlavní hrdina se neustále litoval jaký je chudáček a jak to má těžké...dost mě štval atd,ale jinak knížka dobrá oddychovka a kdo čte a zná Hartla ví, že se nudit nebude.Co dodat wau se nekonalo, ale bavila jsem se, doporučuji

Euka
07.04.2022 5 z 5

Kniha se četla sama,dobrá oddychovka.

aktijnov
05.04.2022 5 z 5

Nenáročná oddychovka. Příběh, který by se mohl stát "skoro každému".

Karoll_ina
05.04.2022 4 z 5

Oddechové čtení, zajímavý příběh se smutným začátkem ale šťastným koncem.

elsch
05.04.2022 4 z 5

Baví mě pozorovat vývoj tvorby P. Hartla. Poslední knížka je v mnohém jiná (více popisná řekla bych), ale rozhodně mohu doporučit! Skvělé čtení.

Knihomol.ka
03.04.2022 5 z 5

Knížku jsme měla objednanou už na podzim v předprodeji. Moc jsem se na ni těšila, ale pak ji dlouho odkládala, protože jsem měla strach ze zklamání. Reakce čtenářů totiž nebyly úplně nadšené. Naštěstí se moje obavy nenaplnily. Knížka je skvělá, milá, zábavná a příběh je uvěřitelný. Mám všechny knihy od pana Hartla a těším se na další.

Hana62
03.04.2022 5 z 5

Rychlá jízda. Za dva dny přečteno. Bylo to výživné, zkratkovité, ale nevadí. Některé situace mimo moje nahlížení a pochopení, jsem však dost "přízemní ". Z Hartlovych knížek tato je nejlepší.

láska dvojčata otcovství

Patrik Hartl