Krvavý jasmín

Krvavý jasmín
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379677/bmid_krvavy-jasmin-42o-379677.jpg 4 16 16

Bílý Jasmín série

Poté, co Yasminne odhalí Danielovu 13. komnatu, ztrácí v něj důvěru a není si jistá, zda jsou jeho city k ní skutečné. Pocit zrady je odcizí a ona se uchyluje do matčina bytu. Jenže ani tady se necítí být chtěná. Z letargie, do níž postupně upadá, ji vytrhne až příjezd Diane, která bude v New Yorku studovat vysokou školu. Kromě staré přítelkyně se objevuje také Aidan, který se zajímá víc o vlastní potřeby a touhy, než o Diane, kterou má chránit. Nakonec je to však sama Yasminne, kvůli které je život jejich přítelkyně v bezprostředním ohrožení.... celý text

knizninadsenec
09.05.2021 5 z 5

Velmi krásný příběh o lásce, odvaze, těžkých rozhodnutích, upírech, andělech, démonech, lidech... Dobro a zlo.

Tentokrát bylo mnoho překvapení v příběhu a to nejen o postavách, ale i pravdě, která se skrývá v jeho historii.

Yasminne byla skvělá, stejně jako Daniel, Aidan nebo ostatní postavy.

První ze série, který mě i rozplakal. Zltla jsem knihu, ani nevím jak, nedokázala jsem odtrhnout oči, pokud jsem nutně nemusela.

Příběh vás k sobě připoutá, děje se tam toho tolik a jedno musím přiznat miluji Daniela. Je to, za mě, ta nejsilnější mužská postava.

Doporučuji, je to opravdu velmi poutavý fantasy příběh a také velmi romantický.

EvaSupovic
06.05.2019 5 z 5

Asi mě bavil nejvíc, akorát teda konec mě trochu zklamal.....čekala jsem trošku propracovanější konec, ale pokud třeba autorka chystá i 4 díl, tak se do něj rozhodně pustím :-D

Zusaninka
27.05.2018 5 z 5

Super časť, zbožňujem tematiku anjelov a démonov. Autorka si vymyslela fakt skvelú zápletku, až mi bolo ľúto ze skončila. Toto si vyslovene že žiada ďalší diel, pevne verím ze ho aj napíše, predsa nemôže osud Jasmin takto skončiť.... Určite odporúčam všetky časti