Cesta za láskou

Cesta za láskou
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541911/bmid_cesta-za-laskou.jpg 5 12 12

Sny se mohou stát skutečností, když jim jdete naproti. Každá žena by chtěla být jako ona - krásná, úspěšná a všemi obdivovaná herečka Sofie Králová. Když se Jasmíně naskytne možnost napsat o ní knihu, je to jako splněný sen. Kdo by nechtěl ve společnosti okouzlující hvězdy nahlédnout do světa showbyznysu? Poznat divadelní i filmové prostředí a seznámit s dalšími zajímavými lidmi, jako je například talentovaný a charismatický Petr. Tomu by se měla raději vyhnout, jenže život má pro Jasmínu překvapení. Petrova přitažlivost a osobní kouzlo jsou silnější než její odhodlání udržet si profesionální odstup.... celý text

1Listicka
31.08.2024 5 z 5

Třetí kniha této autorky a opět skvělá. Přečteno jedním dechem. Za mě nejlepší česká spisovatelka románů pro ženy. Její styl mi opravdu sedí. Příjemné milé oddechovky.

Fleur213
19.08.2024 5 z 5

Román s velkým R, který má vše - zajímavé postavy i prostředí šoubyznysu, lásky, sny, trápení a naději. Jasmínu si zamilujete, bude příběh prožívat s ní. Láska ke knihám a psaním mi byla blízká. Skvěle byl popsaný také vztah chůvy a dítěte. Autorka je skvělou vypravěčkou, než se nadějete, je konec. Mám malinkou výtku - kniha mohla být klidně delší. Nebo se přikláním za pokračování ;) Skvělý příběh, vřele doporučuju!

Helen.Kuc
19.08.2024 5 z 5

Příběh Jasmíny je čtivý od prvních stran a co teprve, až se ocitne v blízkosti Petra. Četla jsem jedním dechem. Autorka umí skvěle vyprávět. Celá kniha mi přišla věrohodně napsaná. Žádné hloupé náhody přitažené za vlasy, jak je u romantických knih zvykem. Hodnotím 5* a těším se na další autorčinu knihu