Skrotenie zvodcu

Skrotenie zvodcu
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127551/skrotenie-zvodcu-127551.jpg 4 198 198

Cynsterovská sága série

Ak muž z rodu Cynsterovcov stretne ženu svojich snov, nenájde pokoj, kým ju nebude mať po svojom boku... Zarytý starý mládenec a búrlivák Harold Cynster, prezývaný Démon, bol svedkom toho, ako láska zrazila mužov z jeho rodu na kolená, a zaprisahal sa, že jemu sa to nikdy nestane. Preto opustí rušný Londýn plný vydajachtivých slečien a utiahne sa na vidiek. Keď sa však jedného dňa vyberie na obhliadku svojich stajní, osud mu postaví do cesty mladú dievčinu, ktorej nádherným očiam a zvodným krivkám nevie odolať. Krásna Felicity si dobre uvedomuje, že Démon je vychýrený zvodca, no napriek tomu v nej tento drsný, panovačný muž prebudí dosiaľ nepoznané city...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Rogue´s proposal , 1999

Janičta
24.01.2016 3 z 5

Démon a Flick mi sedli. Asi je to i jejich vztahem ke koním :D
I tihle to měli trochu komplikovanější a zápletka která se jevila dobře, skončila dost uspěchaně - škoda

lenka9778
24.07.2015 2 z 5

Démon bylo supr jako hlavní Hrdina. Prostě odpovídal povahou všem z Bar C. ale hrdinka mi připadala že žila v extrémech. Na jednu stranu šíleně sebevědomá a na druhou stranu neskutečně naivní. Mám pocit ale možná nebudu jediná když prohlásím, že na můj vkus tam moc řešili svoje osobní potřeby a zápletka šla stranou a až na konci to autorka rychle zahrála do autu, aby se vše vyřešilo. Jako by z ničeho nic.

jaja1989
20.04.2015 5 z 5

Boží boží.
Jasně téma koní je tam často, ale v tý době se neměli, jak jinak zabavit, dneska by se všude mluvilo o konzolich a tv.

smuma
11.02.2014 1 z 5

Čekala jsem víc, kniha je slibně tlustá, ale prokousat se jí bylo utrpení, nakonec jsem to vzdala. Žádný vtip a to dětinské oslovování mně dost vadilo

mac.martina
22.05.2013 5 z 5

další úžasný příběh o Cynsterově rodině a jak se zapřísáhlý svobodný mládec nakonec zaplete do svodů nevyzpytatelné lásky

machrus
12.09.2012 3 z 5

Musím přiznat,že pro mě nejslabší kniha ze série Cynster,ale určitě se netočí jenom kolem koní a sázek.Je to prostě příběh dvou lidí,kteří zbožňují koně.Kdo čte sérii Cynster a knihy Stephanie Laurens tak ví co od knihy čekat.Je to především o dvou lidech,kteří se do sebe (samozřejmě) ať už chtejí nebo ne zamilují...

maryzka
18.04.2012 2 z 5

No nic moc je lepší příběh této serie kdyby to nebylo pokračování tak by si to člověk ani nekoupil ani se tam nezasměje točí se to okolo koní a sázek a už se objevuje no dnes by se to řeklo dopink