Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2222 2222

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games , 2015

Interpreti: Jitka Ježková

Adél784
30.06.2020 5 z 5

Skvělý krimithriller, Kim jsem si oblíbila, těším se na další díly.
doporučuji
5/5

danielosbourne
28.06.2020 5 z 5

Angele Marssonsové jsem dlouho odolával a teď to vypadá, že celou sérii přečtu během chvíle.
Jak jsem se u prvního dílu, Němý křik, nemohl začíst, tady jsem se začetl okamžitě. Příběh jede už od první stránky a nezastaví se až do samotného konce.
V knize se řeší více věcí najednou, v podstatě spolu nesouvisí, ale dohromady vytváří povedené kombo, které z této knihy dělá neuvěřitelnou jízdu.
Autorce se skvěle povedlo napsat skvělou postavu, která byla neskutečná bestie. V žádném thrilleru jsem se s podobným konceptem nesetkal a musím říct, že se mi to strašně líbilo.
Co jsem tak o této sérii slyšel, tak s každým dílem má být lepší a lepší, což si teď neumím představit, protože Ďábelské hry byly naprosto skvělé.
Skvěle vykreslené postavy, velice zajímavý příběh a já brzy sáhnu po dalším díle, protože tahle série je závislost. ????

DericCaster
23.06.2020 5 z 5

I druhý díl série s Kim Stoneovou je příjemné svižné čtení. Klasická detektivka okořeněna postupným odkrýváním duševních bolístek hlavní vyšetřovatelky. Tato kniha je mé druhé setkání s autorkou a vůbec mne nenechává na pochybách, že budu chtít číst i další...

miliváv
19.06.2020 5 z 5

Opět skvělý díl, mám Kim čím dál tím radši. Líbil se mi jiný styl psaní oproti prvnímu dílu. Většinou mám problém s tím když čtu nějakou sérii, že se mi díly slévají do jednoho, ale to tady zatím není. Líbily se mi pohledy do života Alex, krásně to dokreslovalo celý příběh. No a výlety Kim do minulosti, byly taky zážitek. Už se těším na další pokračování, úplně jsem se do této detektivky zamilovala.

wazza
19.06.2020 5 z 5

Opravdu ďábelské. Skvělé psychologické dialogy mezi Kim a Alex, a drama vystupňované na maximum.
Doufám, že v dalších dílech se někdy objeví i Ted, hra tři ku jedné na tři pasy, a skládání střípků z minulosti... Dokonalé.

Mišák240
18.06.2020 5 z 5

Po přečtení prvního dílu (Němý křik) jsem neváhala a začala číst rovnou díl druhý, který se mi líbil ještě více. Hlavní hrdinka Kim, ač nepřístupná, mi byla sympatická hned od začátku čtení. Těším se na další pokračování. Kniha rozhodně stojí za přečtení.

katka134
18.06.2020 5 z 5

Skvělé čtení, i přes mrazivá místa. Výborný neobvyklý námět.
Taková bestie...

Gravedigger
18.06.2020 4 z 5

Lepší než první díl, který mě docela štval, ale jsem ráda, že jsem četla dál. Autorka už se v psaní zlepšila a příběh je hodně zajímavý. Sice mi trochu chybí takové to pátrání, protože je to vystavěné trochu jinak, ale nevadí, i tak super.

veronika3141
17.06.2020 5 z 5

Druhy dil od teto autorky a zase skvela kniha ,za me doporucuji :)

Summer7
15.06.2020 3 z 5

Druhé setkání s Kim a jejím týmem a musím říct, že první díl mě bavil o něco víc. Kim má proti sobě opravdu silného protihráče, sociopata s psychiatrem dohromady, což je ta nejhorší možná varianta.
Líbí se mi, že se Kim začíná více otevírat a už není taková protiva, doufám, že se to bude s každým dílem zlepšovat. Po dalším pokračování určitě šáhnu. Jde o parádní detektivky.

Ťapulka
15.06.2020 4 z 5

Hezký, čtivý příběh, který čtenáři nabídl i zajímavé informace, ale pro mě trochu nereálný.

Safrika
08.06.2020 5 z 5

Super, ctive, promyslene. Libilo se mi a tesim se na dalsi dily.

raty
05.06.2020 5 z 5

Tak to tedy bylo něco! Velmi chytře vymyšlená, propracovaná a originální zápletka. Nedivím se vysokému hodnocení a jsem ráda, že jsem se do této série pustila.

Hope80
26.05.2020 5 z 5

I druhý díl s Kim Stoneovou naprosto perfektní, těším se na třetí díl. Super!

verden
24.05.2020 3 z 5

Ja neviem, možno som jediná, ale mne sa celý príbeh psychopatickej psychiatričky zdal nereálny. Odhliadnuc od toho, že bez problémov a na počkanie manipulovala, každým, kto jej prišiel pod ruky (a samozrejme, vždy úspešne), sa mi ťažko verí aj tomu, že by za tie roky štúdia a praxe v nikom neskrsla ani štipka podozrenia, že s Alex čosi nie je v poriadku. Žiaden bývalý klient, žiaden psychiater, s ktorými proste musela byť v kontakte či už počas štúdia alebo po ňom? A neviem ako v UK, ale nemusia terapeuti v rámci výcviku tiež absolvovať psychoterapiu? Toto som proste fakt neprehltla...

LadyLane
21.05.2020 4 z 5

Autorka to tentokrát vzala za iný koniec, ktorý pre mňa vôbec nebol atraktívny, tak som si povedala, že to nejak skusnem, rýchlo prečítam a pôjdem na ďalšiu. Po tretine som si uvedomila, že ma začína baviť, že som zvedavá, ako bude pokračovať, že to nie je len povinná jazda kvôli ďalším pokračovaniam a že má moju plnú pozornosť!

Murasaki
21.05.2020 5 z 5

Ani tímto dílem má láska k této sérii nezeslabla, ba naopak, ještě více se prohloubila. Další úžasný případ Kim Stone od skvělé Angely Marsons. V této knize máme ukázáno, jak snadno a jakým způsobem se dá zmanipulovat osoba. Stačí jen sáhnout do traumatickych vzpomínek. Sociopaticka doktorka mi chvílemi opravdu nahanela strach. Obzvlášť u jedné zmanipulované osoby jsem se v jedné části šíleně rozbrecela. Vedle tohoto případu tu probíhá i vyšetřování znásilnění dvou malých holčiček, z jehož postupného rozuzlování mi bylo také pekne nevolno. Za mě další skvělá knížka s perfektní obálkou.

Lucai
18.05.2020 4 z 5

Táto kniha boa čisté psycho... Kim dobiehajiú vlastní démoni... Psychiatrička Alex... Táto postava ma desila tým, ako vlastne človek môže byť zmanipulovaný... Príbeh ok, ale určite sa mi viacej páčila prvá kniha...

rodak
13.05.2020 5 z 5

Výborné pokračování.Ty hrátky Alex fakt hodně bavily.

kacaaba
12.05.2020 5 z 5

To byla síla, z toho příběhu až mrazí. Kniha se četla dobře, líbí se mi, že se Kim začíná otevírat a jejím chováním jsem se, oprodí prvnímu dílu, kdy mi byla chvílemi protivná, bavila. Už se těším na další příběhy a zároveň se děsím, o čem to bude.