Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2223 2223

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games , 2015

Interpreti: Jitka Ježková

Lena081
07.02.2020 4 z 5

Miluju tuhle sérii a Kim je skvělá!Výborně psané,krátké kapitoly,začnete číst a najednou zjistíte že jste v půlce a musíte to dočíst.Hodně povedený díl.

Allys
03.02.2020 5 z 5

Skvele napísaná detektívka plná napätia od začiatku do konca. Aj keď o zápornej postave sa vie v podstate od začiatku, od knihy sa nedalo odtrhnúť. Dej je pútavý a plný zvratov aj bez využitia brutálneho násilia, čo sa dnes pri detektívkach vidí pomenej. Charakter Alex je vykreslený precízne a je až desivé, že by tento typ osobnosti pôsobil práve v psychiatrickom odbore, kde je možné sa zahrávať s krehkosťou ľudskej duše viac, ako kdekoľvek inde. Určite odporúčam, celá séria je super :-)

Dobby888
31.01.2020 4 z 5

Po prvním dílu, který mne úplně polapil, jsem se těšila na další pokračování ze života vyšetřovatelky Kim, kam až se posune a co nového se odehraje. Nicméně druhý díl, ačkoliv opět velmi čtivý se dvěmi dějovými linkami mne až tak nenadchnul jako ten první. Ale i tak musím říct, že mě autorčino psaní velmi baví.
Děj nám přibližuje, jak se chová sociopat a jak se snaží ovlivnit své okolí. Za mě palec hore a těším se na další díl, který doufám bude o trochu lepší

veruptackova
29.01.2020 5 z 5

Jednoznačně doporučuji! Nechápu, že jsem se k této sérii ještě nedostala dřív.
Skvělé! Asi první detektivka, u které víte "zaporáka" hned od začátku, ale absolutně mě to nevadilo. Perfektně propletený příběh.

Ridley
28.01.2020 4 z 5

Velmi čtivé a poutavé a prostě chcete hned číst další knihu...asi se mi to hned tak neomrzí

monci6485
26.01.2020 5 z 5

Tohle se čte samo. Pohled do duše psychologů, smutné dětství Kim, vyšetřování bez důkazů, prostě skvělá jízda.

Lumír23
21.01.2020 5 z 5

Noo, to bylo opravdu ošklivé. Psycho paní profesionálky. A dál nebudu prozrazovat, je určitě lepší si to přečíst. Tahle spisovatelka má koule!

ZimníLidé
20.01.2020 5 z 5

Bylo skvělé sledovat vnitřní boj Kim s pološílenou osobou v zádech (sociopatem). Řěší se tu dva případy a jeden z nich je obzvlášť citlivý, jelikož se to týká dětí. Určitě se těším na další díl. Tento díl mě naprosto dostal a hlavně díky gestu skrz pejska co Kim podnikla je hlavní hrdinka pro mě více sympatická :)

soupik2012
20.01.2020 5 z 5

Úžasné pokračování. Kniha je ještě lepší než byla už tak perfektní první část. Máme možnost sledovat co se děje v hlavě sociopata a kam až je ve své zvrácenosti schopen zajít. Mimo této hlavní dějové linky probíhá ještě bokem v podstatě další příběh, který je tam spíš jako kulisa, aby příběh nebyl jednotvárný. Přesto, že se tento mini příběh odehrává hodně na pozadí, tak autorka dokázala vymyslet zajímavou zápletku a překvapivý závěr. Celkově je to dokonalé. Nemám vůbec nic co bych této knize mohla vytknout. Naprostá pecka. Audioknihu čte Hana Rychetníková.

GrouLE
18.01.2020 4 z 5

Malinko mě příběh chytil méně, než první díl, ale Kim mě prostě se svým týmem baví.

lenkaabooks
13.01.2020 4 z 5

Jak moc je ovlivnitelná lidská mysl? Ve zkušených rukách až příliš. A jak moc je třeba si všímat změněného chování u dítěte? Témata těžká, ale v podání Kim a jejího týmu děj běží rychle.

Michaeles
11.01.2020 3 z 5

Kniha mě v určitých pasážích bavila v některých vůbec. Rozhodně to nebude nejlepší kniha jakou si letos přečtu.

muchomurka
10.01.2020 2 z 5

Tento díl mi tedy nesedl. Vůbec mě nebavil, kapitoly, ve kterých vystupovala Alex se svým manipulováním byly děsné. Chvílemi mi přišlo, že by autorka radši psala o ní, než o Kim a vyšetřování. Kapitoly s Alex byly neúměrně dlouhé a některé až zbytečné, zato kapitoly s Kim krátké a snesla bych jich víc. Také téma této knihy jsem nedokázala zkousnout, takové zvěrstvo, chudáci holčičky a malý Jamie, srdce mi u toho krvácelo. Achjo. Celkem čtivé to ale bylo, i když jsem se do čtení musela nutit a neměla jako obvykle nutkání jen číst a číst, dokud nebudu na konci.

Aprilek
03.01.2020 5 z 5

Super kniha! Za mě není co dodat

Abia
03.01.2020 4 z 5

Nemůžu říci, že by mě to nebavilo. Bavilo a chtěla jsem to rychle přečíst. Jen už je pro mě trochu okoukaný ten model traumatizovaného policisty, který je nepochopitelný a postupně se zjistí proč. Téma je zajímavé a neotřelé - sociopati jsou strašidelní a 4% jsou dost. Prostě žádný velký objev, ale dobrá zábava.

renefer
30.12.2019 3 z 5

První díl se mi líbil víc. Tady nebylo žádné pátrání po pachateli vraždy, spíš šlo o to, jak usvědčit zákeřnou psychiatričku.

kiraa
30.12.2019 5 z 5

Detektiv inspektorka Stoneová poprvé a určitě ne naposled. Pokud tedy pominu ten její šestej smysl ,neskutečnou intuici a vnitřní databázi, kterou rychlostí blesku hodnotila nastalé prekérky. Ale nakonec pro nás knižní konzumenty je dětstvím brutálně traumatizovaná Kim daleko víc atraktivnější než nějakej unylej, policejní strejda, kterýmu to moc nejde a zajímají ho víc poštovní známky než baby.

Našeptávač
30.12.2019 5 z 5

Zajímavá knížka. Od začátku mě pohltila.

Klasej
30.12.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Dobře se čte. Líbila se mi víc jak první.

natt_0112
29.12.2019

kniha mě strašně moc bavila. miluju knihy od této autorky :)