Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2279 2279

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

Hope80
26.05.2020 5 z 5

I druhý díl s Kim Stoneovou naprosto perfektní, těším se na třetí díl. Super!

verden
24.05.2020 3 z 5

Ja neviem, možno som jediná, ale mne sa celý príbeh psychopatickej psychiatričky zdal nereálny. Odhliadnuc od toho, že bez problémov a na počkanie manipulovala, každým, kto jej prišiel pod ruky (a samozrejme, vždy úspešne), sa mi ťažko verí aj tomu, že by za tie roky štúdia a praxe v nikom neskrsla ani štipka podozrenia, že s Alex čosi nie je v poriadku. Žiaden bývalý klient, žiaden psychiater, s ktorými proste musela byť v kontakte či už počas štúdia alebo po ňom? A neviem ako v UK, ale nemusia terapeuti v rámci výcviku tiež absolvovať psychoterapiu? Toto som proste fakt neprehltla...

LadyLane
21.05.2020 4 z 5

Autorka to tentokrát vzala za iný koniec, ktorý pre mňa vôbec nebol atraktívny, tak som si povedala, že to nejak skusnem, rýchlo prečítam a pôjdem na ďalšiu. Po tretine som si uvedomila, že ma začína baviť, že som zvedavá, ako bude pokračovať, že to nie je len povinná jazda kvôli ďalším pokračovaniam a že má moju plnú pozornosť!

Murasaki
21.05.2020 5 z 5

Ani tímto dílem má láska k této sérii nezeslabla, ba naopak, ještě více se prohloubila. Další úžasný případ Kim Stone od skvělé Angely Marsons. V této knize máme ukázáno, jak snadno a jakým způsobem se dá zmanipulovat osoba. Stačí jen sáhnout do traumatickych vzpomínek. Sociopaticka doktorka mi chvílemi opravdu nahanela strach. Obzvlášť u jedné zmanipulované osoby jsem se v jedné části šíleně rozbrecela. Vedle tohoto případu tu probíhá i vyšetřování znásilnění dvou malých holčiček, z jehož postupného rozuzlování mi bylo také pekne nevolno. Za mě další skvělá knížka s perfektní obálkou.

Lucai
18.05.2020 4 z 5

Táto kniha boa čisté psycho... Kim dobiehajiú vlastní démoni... Psychiatrička Alex... Táto postava ma desila tým, ako vlastne človek môže byť zmanipulovaný... Príbeh ok, ale určite sa mi viacej páčila prvá kniha...

rodak
13.05.2020 5 z 5

Výborné pokračování.Ty hrátky Alex fakt hodně bavily.

kacaaba
12.05.2020 5 z 5

To byla síla, z toho příběhu až mrazí. Kniha se četla dobře, líbí se mi, že se Kim začíná otevírat a jejím chováním jsem se, oprodí prvnímu dílu, kdy mi byla chvílemi protivná, bavila. Už se těším na další příběhy a zároveň se děsím, o čem to bude.

PéEm
10.05.2020 4 z 5

Už první případ Kim Stone se mi líbil. Tento byl ale ještě o dost lepší, těším se na další díly. Když Kim tolik neobrací oči k nebi, je i docela sympatická :-D. Příběh zají
mavý, napínavý..doporučuju.

Anet2106
07.05.2020 4 z 5

Kniha mi přišla zajímavá, četla se dobře. Nicméně mi přišla horší než první. Neurazí a nenadchne.

Mrňous1
29.04.2020 5 z 5

Tak opět perfektní. Měla jsem chvílemi problém se začíst, ale to proto, že to bylo tak dobře napsané. Nemám momentálně ideální období a téma bylo dost silné. Prožívala jsem to se všemi oběťmi velmi výrazně...Vím, že mezi námi je docela dost sociopatů a psychopatů a nejhorší je, že to nejsou lidé, kteří jako blázni vypadají, ale velmi, velmi často to jsou manažeři ve vysokých funkcích, úspěšní lidé, kteří o nás rozhodují a to je opravdu dost děsivé...

jana2963
23.04.2020 5 z 5

Čtivá, napínavá od začátku do poslední kapitoly... Zajímavé téma - sociopat...
Jdu koupit další od této autorky...

Evelin2506
13.04.2020 5 z 5

Přesně jak jsem očekávala - dobré čtení.

ckamusa
04.04.2020 5 z 5

Po dočtení prvního dílu této série, jsem okamžitě sáhla po pokračování. Druhý díl začíná tím, čím většinou tyto knihy končí a sice dopadením pachatele, ale co následuje je naprosto skvělá sonda do mysli psychopata. Autorka má skvělý styl psaní, děj rychle utíká a nutil mě číst dál a dál.

vsechnonebonic
04.04.2020 5 z 5

Třetí kniha od autorky a opět spokojenost. Napínavé čtení, knížka, kterou jsem jen nerada odkládala. Příběh detektivky Kim a jejího týmu mě baví a vždy se těším na další.

mol378
31.03.2020 5 z 5

Opravdu napínavé, uvěřitelné, bez zbytečných nechutných brutálních podrobností zločinů - i tak jsou dost hnusné, sympatický vyšetřovatelský tým a hlavní zloduška opravdu děsná. I přestože dobře víte, že Kim vyhraje, trochu se bojíte, jste napjati a držíte palce. Ještěže vzhledem k současné neutěšené situaci mám home office, jinak bych si namouduši musela v kanclu číst jako dítě pod lavicí. Těším se na další díl série. A přečtěte si i první odstavec doslovu, jsou prostě mezi námi...

efka.saf
26.03.2020 5 z 5

Tak konečně po řadě knižních zklamání mé čtenářské srdce opět zaplesalo! První díl o Kim Stoneové jsem četla už tak před dvěma roky a byť to byla velmi slušná detektivka, úplně odvařená jsem z ní nebyla. Ale protože jsou nyní knihovny zavřené, nadešel ten správný čas blíže prohrábnout mou domácí knihovničku a zraky mi padly právě na Angelu Marsons. A byl to skvělý tah!

Autorka nám v této knize dala možnost nahlédnout do hlavy jedné nebezpečně inteligentní sociopatky a byl to exkurz vpravdě děsivý. Upřímně doufám, že takových lidí v psychiatrii moc nepracuje, protože důsledky toho, kdyby ano, zde byly popsány až příliš realisticky. I přesto ale doufám, že během celostátní karantény mi doma spotřebiče ještě nějakou chvíli nebudou odpovídat v mých rozhovorech s nimi, protože návštěva psychiatra se mi v tuto chvíli nejeví jako bezpečný tah. Také jsem se bála, že až dojde ke střetu Kim s touto sociopatkou, stane se z toho takový prapodivný mišmaš dvou "nezdravých" myslí, ale naštěstí se s tím autorka poprala velmi dobře a umě. Co se týče druhé vyšetřovací linie, byla neméně zajímavá a neméně závažná, přesto musím říct, že díky doktorce Alex byla upozaděná. Při jejím rozuzlení bych očekávala trochu méně božího vnuknutí a více systematické práce s důkazy, aby měl i čtenář trochu šanci, ale celkově je to pouze malý šrám, který mi dojem ze čtení nezkazil.
Za mě tedy skvělé. I když vím, že toto setkání s doktorkou Alex nebylo poslední (a na další se fakt netěším), právě proto tleskám a dávám plný počet, protože postava ve mě dokázala vyvolat ty správné negativní pocity, což byl jistě autorčin záměr.

Lucaaa
18.03.2020 5 z 5

Ještě lepší než předchozí díl zajímavý závěr. Těším se na další knihu

careras.c
16.03.2020 5 z 5

autorka opět nezklamala...

mapet85
14.03.2020 4 z 5

V druhej knihe zo série sa detektívka Kim spolu so svojím tímom zameriava na riešenie prípadu dobodaného muža, ktorý je zločinec. Zoznamujeme sa s psychiatričkou Alex, ktorá so svojimi pacientmi rozohráva „diabolské hry“. Myslíte si, že som prezradil priveľa ? Ani nie, keďže sa s Alex a jej metódami zoznámime už po pár prečítaných stránkach. Myslím, že je to osoba, ktorú by ste nechceli stretnúť a z môjho pohľadu to je celkom zaujímavá záporná postava.

Kniha má svižné tempo, písaná je s ľahkosťou, v krátkych kapitolách, v ktorých sa striedajú jednotlivé dejové línie sa okrem nových informácií z minulosti Kim prepletajú aj jej osudy s Alex, pričom postupné odkrývanie riešeného prípadu vedie k strhujúcemu záveru. Za mňa lepšie ako prvý diel. :)

Kamilajznik
10.03.2020 5 z 5

Tak tohle bylo ještě lepší než první díl a já nechápu, jak to že mi tak dlouho série unikala.
Naprosto úžasný čtení, napínavý od prvního slova po to poslední, pořád jsem měla chuť číst dál a dál a nechtěla jsem přestat a při některých scénách jsem snad ani nedýchala. Za mě jedno velké ANO! :-)