Ďábelské hry

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2225 2225

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games , 2015

Interpreti: Jitka Ježková

natt_0112
29.12.2019

kniha mě strašně moc bavila. miluju knihy od této autorky :)

Anna27
27.12.2019 5 z 5

Od prvního dílu jsem věděla, že mě tahle série bude bavit. Alex byla zajímavou postavou, je až děsivé představit si, že takoví lidé existují. Angela má dar psát tak, že je čtenář neustále v napětí a za každou cenu musí dočíst knihu do konce. Tuhle sérii doporučuji na 100%. :-)

Barbarka_CZ
20.12.2019 4 z 5

Po prvním dílu, který jsem četla opravdu dlouho a příliš mě nenadchl, jsem do téhle knihy šla bez očekávání. A jsem ráda, že jsem Kim dala ještě šanci, protože kniha byla z mého pohledu mnohem zajímavější a akčnější než díl první, i hlavní hrdinka se mi zdá o dost sympatičtější než dřív. Takže si určitě přečtu i další díly.

Blondebookdevil
16.12.2019 5 z 5

U Angely Marsons si můžeme být jisti, že nás nenechá odložit knihu ani na moment (a když musíte, nemyslíte na nic jiného.) Zároveň je typická tím, jak rozpracovává a větví zápletky, není to jen jeden případ a jeden vrah, okolnosti a pozadí případu je spletité a jediný, kdo ho dokáže rozmotat, je právě naše milovaná Kim.
Ve druhém díle s detektiv inspektorkou Stoneovou jsme surově vrženi do domácnosti, kde své malé dcery zneužívá otec. Mimo to je nalezena mrtvola ubodaného muže. Stopy dovedou detektivy až ke zvláštní a chladně děsivé doktorce Thorneové, která se hned od začátku Kim nepozdává...
Jediné, co mi na knížce vadilo, bylo, že jsem ji nemohla kvůli časové tísni přečíst tak rychle, jak bych si přála! :D Ale těšila jsem se na každou chvíli, každou kapitolu. Tahle autorka prostě umí a já se moc těším na Tichou modlitbu.

Warty
14.12.2019 4 z 5

Dobře napsané, zajímavá a napínavá zápletka.

Edlik
10.12.2019 4 z 5

Oproti prvnímu dílu posun. Kniha je napínavá, příběh je zajímavý.

Ishir
08.12.2019 5 z 5

Kniha je napínavá, čte se sama. Líbila se mi více než první díl. Kniha je dost drsná.

moudivlacek
06.12.2019 5 z 5

I přesto, že vám autorka ukáže velmi zkraje příběhu osobu protkanou zlem, nechápete proč. Nechápete, jak takový člověk může zneužívat neštěstí, nemoci a citové bolesti druhých. Hnusná manipulace čelí dobrému instinktu Kim, která vnímá osobu jako zlou a nebezpečnou. Uplyne nějaký čas, než se dotyčné osobě Kim podaří dostat "na kobylku", ale stojí to za to. A také úspěšně uzavře jiný ne méně důležitý případ, který bohužel má nemilé překvapení i pro ni.
Každopádně skvělé, knihu doporučuji. Pokračuji v sérii.

Lilit15
02.12.2019 5 z 5

Tuhle spisovatelku jsem si hned oblíbila.
Knížka je fantastická jako vždy.
Líbila se mi zakomponována ta psychologie. bylo to něco úžasného a naprosto miluju jejího psa. jak jsem to četla zamilovala jsem se nejen do psa, ale i do celé téhle knižní serie. A rozhodně hodlám pokračovat dál!!!

amanda99
25.11.2019 3 z 5

Dlouho jsem se nemohla začíst,pak to šlo rychle.

MarianP
10.11.2019 4 z 5

Druhá kniha v poradí od autorky (moja tretia od nej) ma nezaujala tak, ako predošlé knihy (nečítal som v poradí). Hoci sa kniha dobre číta a je napísaná naozaj výborne nezaujala ma príliš téma. Na môj vkus to bolo príliš psychologické a tematické, chýbalo mi to pravé detektívne...Ani atmosféra v ktorej bol dej zasadený mi nepasoval. Každopádne autorka je super a pokračujeme...

Alyssa2103
04.11.2019 5 z 5

Naprosto skvělá série

IVANA0123
29.10.2019 4 z 5

Absolutní nadšení a po přečtení tohoto dílu jsem A. Marsons musela přesunout z oblíbených mezi nejoblíbenější spisovatele. Zápletka i postavy jsou perfektně propracované. Líbí se mi, že využívá při vytváření postav odborná fakta a dokáže je přetvořit v tak neuvěřitelně napínavý příběh, že se vám od knihy nechce odejít. A hlavně dokázala vytvořit úžasnou hlavní hrdinku, kterou si nejde neoblíbit. A to nejen jednu, ale hned celý zástup charismatických postav. Už se těším na pokračování.

"Svět je nebezpečné místo pro život, ne kvůli lidem, kteří páchají zlo, ale kvůli těm, kteří to vidí a nic nedělají."
(10/19)

Pája699
29.10.2019 4 z 5

Nechci říct, že by mě kniha nebavila, ale něco mi tam prostě chybělo. První díl se mi líbil více, ale i tak moc zajímavý příběh, který jsem přečetla za dva dny. Hurá do dalšího dílu :-)

Hankie
29.10.2019 5 z 5

Druhá moje knížka s Kim Stoneovou. Zhltnuto za jeden den - nevěřícně jsem koukala, čeho je uznávaná psycholožka schopná. Takovou mrchu vymyslet... Přemýšlím, kde autorka vzala její předobraz. A potěšil mě Dougie, když se ukázalo, že jeho vášeň pro bloky a zápisníky není jen tak :-)

Niu
28.10.2019 5 z 5

Ach jo. Další moje závislost :o( :o) Tentokrát se jmenuje Kim Stoneová. Hodnocení na Databázi v době, kdy jsem četla bylo 91 % a já si říkala, že to není jen tak. A fakt. Tak psychologicky vymakanou detektivku jsem nečetla. Myslím, že od prvního nahlédnutí do duše Alex jsem ji nenáviděla celým svým tělem a celou četbu (ještě, že jenom dva dny) jsem chtěla, aby jí Kim připravila něco nečekaného. Autorka umí vytvořit ve čtenáři dost nepříjemný pocit. Vrhám se na další knihu.

Nuttelka
24.10.2019 5 z 5

Jo, tak Kim Stone mě fakt baví. Jsem zvědavá, jak se ještě bude postupně vyvíjet a vypořádávat se se svou minulostí.
A teda Alex, to bylo sousto, nesnášela jsem ji snad od její první věty, brrrr... Doufám, že se se sociopatem nikdy nikde nepotkám. Já bych Teda poslechla a hodně rychle od něj utíkala pryč.

dalia1769
21.10.2019 5 z 5

Určitě lepší než první díl. Napínavý příběh, o postavě Kim se dozvídáme mnoho nového, obě dějové linie, ale zvláště sociopatka Alex a paralely mezi její a Kiminou povahou jsou opravdu zajímavé. Líbí se mi i dynamika ve vyšetřovacím týmu.

Hanca91
20.10.2019 5 z 5

Kvůli této knize jsem dala sérii s Kim Stoneovou šanci, protože první díl mě zase až tak do kolen nedostal. A dobře jsem udělala!!!
Na knihách o Kim Stoneové se mi líbí, že se vždy ubírají dvěma dějovými linkami. Tentokrát to byl případ pedofilů a sociopatické psycholožky Alex, u které bych osobně nikdy jako klient skončit nechtěla.

Kočičáci
15.10.2019 5 z 5

Ďábelské hry jsou opravdu velmi trefným názvem pro druhou knihu ze série s inspektorkou Kim Stoneovou. V jednom případu se potýká s odhalením pedofilů a ve druhém si k tělu připustí sociopatickou psycholožku, která manipuluje se svými pacienty. Kim se jí zalíbí natolik, že ji chce využít pro svůj zvrhlý experiment.
Je to naprosto famózní detektivka s perfektně propracovanou psychologií všech postav.
Chytne vás a nepustí. Přesně takto si představuji dokonalou detektivku!