Lovec králíků

Lovec králíků
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324375/bmid_lovec-kraliku-plq-324375.jpg 4 3357 3357

Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje, aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatele, který nejspíš plánuje další vraždy v politických kruzích. Policie pracuje s verzí teroristického pozadí případu, Joona však tuší, že oběti, kterých bude brzo víc, spojuje cosi jiného. On i Saga Bauerová musejí pracovat tajně a proti rozkazům svých nadřízených, aby vraha zastavili dřív, než bude příliš pozdě. Hříčka osudu nečekaně postaví do centra dění populárního kuchaře Rexe Muellera. Má v plánu poprvé se postarat o svého syna Sammyho. Ale místo tří týdnů dovolené ho čeká děsivý boj o přežití. Až se z vašeho telefonu ozve dětský hlas odříkávající básničku o králících, dejte se na útěk, protože právě tu slyšely všechny oběti před smrtí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Host

Kaninjägaren, 2016

Strnady095
28.05.2018 4 z 5

Tak to se povedlo, Joona je zpět, trochu jsem se bál v jaké formě, ale jen v té nejlepší...a Saga (ne sice Saga Noren) skvěle sekunduje :-)

Heluše852
23.05.2018 5 z 5

Super kniha. Už se těším na další ;))

Klarinet
22.05.2018 2 z 5

Při lovu se střídá čas čekání a nudy s akcí a napětím. Přesně jako v této knize. Někdy čtete jedním dechem, jindy se setkáváte s prázdnem. Joona je opět nepřekonatelný, umíněný a pekelně chytrý...konec utahaný, málo uvěřitelný. Nejslabší kniha od "Keplerů", zatím mají u mě padáka :)

šipek
22.05.2018 4 z 5

Knihy od této dvojice autorů jsem si zamiloval. Ne nadarmo mám tohoto autora v oblíbených. Kniha má spád, zajímavá zápletka, Joon Linna opět vynikající, ale něco málo mi v této knize oproti ostatním knihám od tohoto autora chybělo. Asi jsem přísnější než na ostatní autory ale jednu hvězdičku ubírám. A co říci k tomu závěru knihy? Nezbývá nám než se těšit na další díl.

novina
20.05.2018 3 z 5

Joona Lina je můj oblíbenec, přesto jsem se do knížky nemohla začíst. Až v druhé polovině příběhu nastal obrat a příběh byl čtivý a napínavý. Místy až brutálně popsaný. Vraha jsem odhalila hned.
Pro mě je kniha trochu zklamání, z celé série nejslabší.

iveta3689
17.05.2018 3 z 5

Děj byl zdlouhavý, takový utahaný. Teprve v polovině knihy jsme se dozvěděli, co se vlastně děje a proč jsou oběti zabíjeny. Ale také je od této chvíle jasné, kdo je vrah. Také mi vadilo to neustálé přesouvání Joony do a z vězení, podle mě to knize vůbec neprospělo a vlastně nás to ani v ději neposunulo.

lenulitah
15.05.2018 5 z 5

Ale co ten konec? Já ho nepochopila..Jinak výborné, děj je napínavý a má spád.

mi-380
15.05.2018 4 z 5

Situace, do kterých Keplerovi tlačí své postavy, jsou stále víc bizarní a nepravděpodobné. Napínavé hororové momenty, a těmi se nešetří, jsou ale popsány tak mistrně, že mi při čtení běží před očima jako skvělý filmový thriller. A ten konec?!
75 % (zatím 1503 hodnotících s průměrem 86 %).

bigben
08.05.2018 2 z 5

Sympatický hlavní hrdina - jinak mě knížka moc neoslovila.

Zlatinka.Emilly
07.05.2018 4 z 5

Určité momenty se mě zdály dost drastické. Je to vůbec možné, co lidská bytost dokáže vymyslet? Tak tuhle knihu už bych znovu nečetla.

jarka2222
24.04.2018 5 z 5

Abych se přiznala, teroristický nebo politický thriller mě nudí a nevyhledávám ho. Proto minimálně prvních sto stránek jsem byla jako na trní a chtěla jsem knížku odložit. Ale pak začal foukat jiný vítr a mě to neskutečně začalo bavit. Výborná detektivka.

polednice1705
19.04.2018 5 z 5

Pro mě druhá nejlepší po Písečném muži, jen tak dál...

David164
18.04.2018 5 z 5

Napínavá krimi od začátku do konce

hajrys
16.04.2018 5 z 5

Mám ráda příběhy detektiva Joona Linny. Dobrá zápletka, děj má spád, i když místy se objevují kapitoly, které nemají s dějem nic společného. Některé popisy byly možná až moc brutální, ale taková je asi policejní práce.

lenkavildomcova
15.04.2018 5 z 5

To byla jízda... Nejlepší díl s Joonem Linou. Ale co ten konec?

Jaruš7
14.04.2018 4 z 5

Jako zatím všech pět i tato šestá kniha od autorů pseudonymu L.K. co jsem četla, byla kniha s drsným napětím. Zvrácenosti k němé tváří pro mstu na lidech, bylo ale jaksi nadmíru. Zde se časem rány nehojily, ale živily se vzpomínkovou bolestí, což pro mstu a thriller jsou to neskutečné možnosti, a tak zde, k té neskutečnosti bylo skutečně blízko.
Audiočetba sice dobrá, ale i s úlevným pocitem, že to mám za sebou.

Šemík
08.04.2018 odpad!

Zdlouhavý, nudný, překombinovaný. Vadí mi snaha autorů o maximální extrém, na úkor děje nebo hlubší myšlenky. Naprosto zbytečná kniha.

planeta
08.04.2018 4 z 5

Úplně jsem se do detektivek Larse Keplera zamilovala, už dlouho se mi nestalo, že bych tak s nadšením hltala knihu. Čte se se úplně sama. Musím, ale říci, že Lovec Králíků zatím z mnou přečtených knih je trochu slabší, některé události mi nedávali smysl.
Ale jinak opět fajn napínavé čtení. Už se těším na novou knihu.

L.Helena
07.04.2018 3 z 5

Zbytečně moc brutální...

limruska
06.04.2018 5 z 5

Tak po Playground jsem byla opět nadšena! Dobrá kniha, chvílemi trochu děsivé, ale díky tomu, tak čtivé, že se nechce knihu odložit.