Deväť brestov

Deväť brestov
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484438/bmid_devat-brestov-Jws-484438.jpg 4 2708 2708

Kate Marshallová série

Robert Bryndza je pripravený dobyť svet ďalším bestsellerom. Na scénu prichádza vyšetrovateľka Kate Marshallová, ktorá zažila kruté poníženie a teraz musí bojovať nielen o svoju povesť, ale aj o holý život... Kate Marshallová bola vychádzajúcou hviezdou londýnskej metropolitnej polície. Mladej ambicióznej vyšetrovateľke sa podarilo chytiť obávaného sériového vraha známeho pod prezývkou Kanibal z Deviatich brestov. Jej úspech sa však čoskoro zmenil na nočnú moru a Kate zakúsila traumu, zradu aj verejnú potupu. Jej nádejná kariéra sa napokon skončila nevídaným škandálom. Od týchto nešťastných udalostí uplynulo pätnásť rokov. Kate prednáša na univerzite a vedie pokojný život na anglickom pobreží, keď do jej života opäť vtrhne zločin. Na scéne sa objavil imitátor Kanibala z Deviatich brestov, ktorý chce zavŕšiť jeho krvavé dielo...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Lindeni

Nine Elms, 2019

2079
01.02.2021 5 z 5

Skvělé, dobře se čte ????

jajcak
30.01.2021 4 z 5

Standardně dobré! Četlo se to výborně.

tanjaj
30.01.2021 4 z 5

Ufff, byla to jízda! Kniha se četla velmi dobře- nenašla jsem jediné hluché místo.

Sudin
29.01.2021 4 z 5

Docela fajn oddychová detektivka, ale v hlavě mi dlouho nezůstane. Takhle série se mi líbí více než předchozí s Erikou i když jsem ještě nedočetl všechny knihy. Určitě si přečtu i další díl.

Luciee322
26.01.2021

Opravdu povedená kniha. Moc zajímavé zpracování. Určitě doporučuji

Alvin6
24.01.2021 5 z 5

Veľmi dobre napísaná a spracovaná kniha ????

tonysojka
23.01.2021 3 z 5

X-tá varianta thrillerů o sériovém vrahu. Kupodivu udržela můj zájem až do šťastného konce.

Ódin502
22.01.2021

Na začátku mi chvíli trvalo se do knihy začíst. Děj mi přišel totiž trochu chaotický. Jednu chvíli byla postava na jednom místě, pak nečekaně na druhém. Jenže pak se příběh rozjel a nemohl jsem přestat číst, dokud jsem neznal odpovědi. Líbilo se mi i anglické prostředí, ve kterém se kniha odehrává. Jediné, co mi vadilo, byla občasná naivita hlavní ženské postavy.

Patw
20.01.2021 3 z 5

S touto knihou se mi stalo něco neobvyklého. Kapitoly byly špatně seřazené, takže jsem se dočetl konce tak za polovinou knihy. Překvapivé na tom bylo, že děj to vůbec ale vůbec neovlivnilo a dokonce to na sebe navazovalo takže jsem četl. Jak já byl překvapený, když jsem se dozvěděl jak to dopadlo a ještě mi tak 100 možná 150 stran zbývalo do konce. Děj se mi líbil. Ale přiznám se, že jsem ten zbytek nedočetl, když už jsem konce věděl a prázdná místa jsem necítil tak abych je musel vyplnit. Postava Kate je mi sympatická a je to rozumně a lidsky napsaná postava. Plný počet to není, protože jsem přeci jen vše kvůli chybě nečetl a neměl ani pocit, že bych měl zpětně.

kristie
19.01.2021 4 z 5

Posloucháno jako audiokniha. Kate je mi o dost sympatičtější než Erika. Příběh byl místy dost vyšponovaný do extrému, ale děj plynul rychle, nemělo to logické chyby, vše dávalo smysl a poslech mě bavil. Přesto nemůžu hodnotit 5 hvězdičkama.

Zatím mám za sebou první díl s Erikou a teď i první díl s Kate. Dívka v ledu se četla svižně, bavila mě, ale něco mi tam chybělo. Pořád to nedokážu pojmenovat, možná nějaká větší hloubka... Nevím. Ale Bryndzu jsem si po Kanibalovi definitivně zařadila do škatulky "když chceš fakt vypnout a poslouchat něco jiného než písničky", protože ty knihy mají něco do sebe, ale ne dost, abych je hltala jako jiné autory. Navíc Martin Stránský knihám svým hlasem opravdu dost pomáhá a díky němu se výborně poslouchají. Určitě si poslechnu i zbytek dílů s Erikou, ale číst už je nebudu.

ashburton
18.01.2021 3 z 5

Eriku nahradila Kate, ale v principu už se autor dost opakuje a začíná mě nudit. Lehce nadprůměrné čtení, ale koupi další knihy si už hodně dobře rozmyslím. Ostudou je obrovské množství chyb v e-knize (překlepy i hrubky).
65 %

pch1976
18.01.2021 5 z 5

Slušná detektivka. Opět napínavé až do poslední stránky.

Toňula
18.01.2021 4 z 5

Po delší pauze po sérii s Erikou jsem se vrátila k mému oblíbenému Robertu Bryndzovi. Rozhodně nezklamal, hrdinka Kate stejně sympatická jako předchozí vyšetřovatelka - opět inteligentní a vnímavá ženy vědoma si svých chyb,přesto silná a milující. Zajímavý, napínavý a velmi čtivý příběh, jen té brutality bych uvítala méně.. Uvidíme, co dalšího přinese další kniha s Kate v hlavní roli.

mataj
18.01.2021 4 z 5

První díl nové série je velice čtivý, zajímavý a celkem napínavý. Kate i Tristan jsou docela sympatické postavy, tak uvidíme co se z nich v dalších dílech vyklube... Já si je určitě přečtu.

dominika9982
17.01.2021 5 z 5

Tato kniha se mi líbila mnohem více, než knihy s Erikou F., která mi byla krajně nesympatická.

MartikB
16.01.2021 5 z 5

Další očekávaná kniha @robertbryndza . Byla jsem zvědavá jaký bude nový příběh bez Eriky. Už na začátku mě opět kniha pohltila a musela jsem číst ve dne v noci abych věděla jak to dopadne. Nová hlavní hrdinka Kate v této knize prožívá vzestup a pak pád na dno. Vyřešila případ kanibala z Nine Elms,ale byla do něj zapojena více než by si přála. Po odhalení toho,že měla s vrahem poměr a dítě které neplanovala se stáhla do ústraní. Ale jedno odpoledne po přečtení jednoho emailu se vrací zpět a bojuje s minulostí.
Za mě palec nahoru.

ZuK1
14.01.2021 4 z 5

Občas trošku přitažené za vlasy, vraždy dost brutální, ale stejně jako celá série s Erikou Fosterovou byl i 1.díl s Kate Marshallovou čtivý a napínavý a určitě se pustím i do dalšího pokračování.

eva0409
13.01.2021 5 z 5

Super kniha.Robert Bryndza opět nezklamal.

pakoshka
13.01.2021 3 z 5

Mám s těma kriminálkama takovej osobní problém, kdy mi vadí to neuvěřitelný množství náhod, ochota všech lidí, kteří pryští cennými informacemi a taky by mě zajímalo, kdo si pamatuje, jaký písmeno bylo na poznávací značce auta, který kdysi před 20 lety přijelo pro kolegyni?
Čte se jednoduše, označila bych to jako průměr.

Ondra_P
11.01.2021 5 z 5

Stejně dobrá jako předchozí série s Erikou. Fanouškům Bryndzy se určitě bude líbit a ani mě nezklamala.