Dewey Kocúr v knižnici

Dewey Kocúr v knižnici
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297759/dewey-kocur-v-kniznici-sZe-297759.jpg 4 229 229

Ako môže zvieratko ovplyvniť životy ľudí?Ako je možné,že túlavé mačiatko načisto zmenilo knižnicu v malom americkom meste a nakoniec sa preslávilo na celom svete?Odpovede na tieto otázky nájdete v knihe o Dewey Knihomoľovi Nenásytnom,milovanom kocúrovi zo Spencerskej verejnej knižnice.

moonchild
07.03.2014 5 z 5

Kniha mě úplně dostala.Deweyho jsem si zamilovala na první přečtení.Na konci jsem bulela jak malá holka.

kadgam
09.01.2014

Zaujímavý pohľad do života malého mestečka v štáte Iowa, práce knižnice spojený s osudom nájdeného kocúrika.
Niekedy mi pripadalo opakovanie dôležitosti kocúrika prehnané, viac by ma boli zaujímali reálie všedného života väčšieho okruhu ľudí, ale kniha bola venovaná Deweymu, však?

Danafantom
26.07.2013 4 z 5

Příběh kocoura Deweye je napsán velmi sentimentálně, na mě až příliš, a to nejsem žádný tvrďák ani drsňačka. Je do něj vpletený také osud autorky knihovnice a státu Iowa. Nejvíce mě na tom celém zaujalo, jak v té Americe žijí, jejich mentalita. Proto 4 hvězdičky.

Nikola131
26.07.2013 5 z 5

Krásná kniha se smutným koncem.Pro každého majitele domácího mazlíčka je ten jeho vždycky ten výjimečný ;)

Bena
27.06.2013 5 z 5

Krásná kniha .Doporučuji všem kdo má rád kočičky.

RomanaH
10.01.2013 5 z 5

moc se mi líbila, souhlasím tedy s Hanyuu-hime , zdálo se mi to někdy trošku nadsazené, ale "chápu" ... no a samozřejmě jsem si pobrečela... :-)

tygrilady
28.10.2012 5 z 5

Krásná kniha pro nás co milujeme kočičáky :-))))))))))))

Hanyuu-hime
16.09.2012 4 z 5

Velice milý příběh o jednom kocourovi, který okouzlil plno lidí.
Sice se mi občas zdálo, že autorka se ze svého kocoura snaží udělat něco víc, než jen obyčejnou kočku, ale myslím, že to jí ani nelze mít za zlé... Všichni své mazlíčky milujeme a máme je za neskutečně jedinečné.
Celkově to byla ale hezká knížka na odpočinek nejen o všech nezapomenutelných chvílích, které autorce knihy Dewey přinesl, ale i o zbytku jejího života.

Nico
15.12.2011 4 z 5

Take jsem se nechala kocourem Deweym okouzlit ;) odpocinkova literatura s velmi hezkym pribehem o sveraznem kocourovi. Vhodne take pro milovniky americkeho venkova. Na internetu lze dokonce sehnat zaznam kratkeho filmu, ktery natacela americka televize o Deweym, takze jsou k dispozici jeho snimky. Povinna literatura pro milovniky kocek ;))

Mayanea
19.02.2011

S ránem jsem usedla na lavičku na dvoře a u snídaně začala číst. S polednem jsem si knihu brala k obědu. S večerem jsem knihu dočítala a bojovala se záchvatem lítosti, který mě uchvátil při večeři. Dvacet let života kocoura v mém jednom jediném dni. Sentimentální mňau od člověka víc kočičího než psího.