Dosť dobré šoky

Dosť dobré šoky
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273060/mid_dost-dobre-soky-V4g-273060.jpg 4 135 135

Alice a... / Alica a... série

Alica prežíva dosť dobré šoky. Jej najstaršia sestra Linn sa zamilovala, ale, žiaľ, do namysleného superpodliaka. Alica sa zo všetkých síl snaží, aby sa Linn spamätala. Navyše sa sama trápi tajnou láskou k osemnásťročnému Alfiemu. A aby toho nebolo málo, vkradnú sa k nim domov zlodeji. Podarí sa Alici zachrániť staršiu sestru z pazúrov pochabej lásky?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (SK)

Sisters, Super Creeps And Slushy, Gushy Love Songs, 2002

sgjoli
30.07.2022 5 z 5

Další ze série ujetých a pološílených příběhů ze života Alice Loveové a její rodinky. Autorka se opět věnuje tématům, které se mohou v životě stát každému dospívajícímu - tentokrát hlavně na téma první lásky, která je zaslepující a směřuje k nesprávné osobě - a jak to pak dopadá, když člověk dělá z lásky blbosti. Autorka přitom neztrácí humor, zase jsem se u toho pěkně pobavila, i když tentokrát mám pocit, že kniha je trošilinku slabší než předchozí díly. Ale i tak je to pořád srdcovka. Je to psané s lehkostí, je to pubertálně střelené a teď během léta vlastně dost fajn oddechová záležitost.

Hanncha
01.06.2022 5 z 5

Skvělá série pro náctileté.

mia.com
22.03.2018 5 z 5

Zase další bezva díl. Baví mě i v dospělosti :)

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

candy72
24.05.2015 5 z 5

Zatím nejlepší o Alici z celé série. Sháním další díly.

Nechápu, jak se může někdo pojmenovat Q :D

Leusee
17.06.2013 5 z 5

Tolik jsem doufala, že se Alici konečně poštěstí a dá to s Alfiem dohromady a zase nic. Ale výborný díl.

TessDragon
02.09.2012 5 z 5

Série: Alice a ... . Tuto sérii jsem naprosto milovala. Alice je velmi vtipná a blázen. Oblíbila jsem si celou rodinu a mimo to i Alfieho. Rozhodně doporučuji, sice je Alice 13 let, ale myslím, že knížku si můžou přečíst i starší. ;)

Katee
02.04.2012 5 z 5

Dobrý jméno Q :DDDD

Scarletty
02.04.2012

Nádherná kniha plná humoru :)

Megii
30.09.2011 5 z 5

Táák... tohle je podle mého názoru nejlepší knížka z Aliččiny série.
SPOILER: Nesnáším Q. Ještě, že ho nakonec Linn prohlédla a skoncovala s ním. Ali má fakt s láskou smůlu:) Alfieho nikdy nedostane.