Krok vedle

Krok vedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515269/bmid_frankie-elkin-krok-vedle.jpg 5 16 16

Frankie Elkin série

< 2. díl

Frankie Elkinová, s níž se čtenáři poprvé setkali v knize Než zmizela a která hledá pohřešované lidi, se dozvídá o mladém muži, který zmizel v národním lese. Úřady po nějaké době pátrání zastavily, ale parta lidí vedená mladíkovým otcem se stále nevzdává. Frankie souhlasí s pomocí – brzy však vidí, že ztracená osoba není to jediné, co je zde špatně. A když začnou mizet další lidé, Frankie pochopí, že stojí proti něčemu velmi temnému – a především že jí dochází čas.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Kalibr

One Step Too Far, 2022

Didi15
dnes 4 z 5

Určitě stojí za přečtení , konec jsem čekala trochu jiný , ale celkově je to velice dobrá kniha.

iška
04.09.2024 4 z 5

Já jsem měla s rozjezdem trochu problém. Jakoby autorka pouze komentovala dění. Ale pozvolna mě to pohlcovalo a najednou se mi vůbec nechtělo knihu odložit. Bála jsem se o aktéry, držela jim palce a doufala ...

Varjohukka
31.08.2024 5 z 5

Tak tohle byla velká paráda! Kniha mě chytla hned od začátku a nepustila až do poslední stránky.
Bavilo mě postupné odhalování toho, jaké byly okolnosti zmizení pohřešovaného i střípky ze života všech pěti kamarádů. Moc jsem si užívala popis špatně přístupné divočiny a velmi náročný pochod pátrací skupiny. Úplně jsem cítila jejich bolest nohou a vyčerpání, žízeň a hlad a později i hrůzu a strach o život.
Dočkala jsem se i překvapivého konce. Za mě naprostá spokojenost!

JustWomen
22.08.2024 5 z 5

Zvláštní kniha, Frankie není tak úplně moje srdcovka, začala jsem ji mít ráda až v druhé půlce knihy. Ale oceňuji originalitu a musím uznat, že vše do sebe krásně zapadlo a konec jsem nepředvídala. Za mě dobrý.

Moudd
16.08.2024 5 z 5

Hodně dobrá kniha. Čtivá, napínavá, odehrávající se v odlehlé divočině.
Za mě jedna z nejlepších knih autorky.

Pavlena
11.08.2024 5 z 5

Wyomingský národní park, pátrání po pohřešovaném mladíkovi, nebezpečí číhající nejen v divočině,ale i v lidské mysli.
Strhující thriller, který se rozjíždí pomalu, ale pak vám to mnohonásobně vynahradí. Tak od půlky se od něj zaručeně neodtrhnete.Hlavní postavy si zamilujete (ale k tomu se také propracujete až postupem času).Hlavní hrdinka Frankie není vůbec prototypem superhrdinky, dokonce se spíš zdá, že pro přežití v divočině je tím nejméně pravděpodobným kandidátem. Ale pokud chcete přežít, zjistíte své netušené rezervy. Jestli hledáte knihu o přežití (nejen) v divočině, vnitřní síle, ale i o přátelství, je to kniha pro vás.

kneslova
08.08.2024 5 z 5

Autorku mám ve velké oblibě , četla jsem všechno co u nás vyšlo

Lisa Gardner
americká, 1956