Harry Potter a Tajomná komnata

Harry Potter a Tajomná komnata
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29801/bmid_harry-potter-a-tajomna-komnata-GLf-29801.jpg 5 14178 14178

Harry Potter série

Harry Potter sa vracia do druhého ročníka čarodejníckej školy na hrade Rokfort (Hoghwarts), aby tam našiel ešte strašnejšie tajomstvá! Zdá sa, že niekto otvoril Tajomnú komnatu a zlo v nej skryté teraz ohrozuje žiakov školy...

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Harry Potter and the Chamber of Secrets, 1998

Sarka25
05.12.2017 5 z 5

Prostě Harry potter není co dodat :)

pepa4081
04.12.2017 5 z 5

Přečteno znovu po několika letech. Jedny z knížek, ke kterým se budu vždycky vracet. I filmy se povedly. Nádherný relax pro malé i velké děti. A věřím, že čarodějové mezi námi opravdu jsou, a já se s nimi občas potkám.
Vrcholně uspokojivé!

Naty2809
01.12.2017 5 z 5

Harry Potter je klasika, která nezklame. :)

85098211
26.11.2017 5 z 5

Knihy s Harry Potterem jsem četla všechny už dvakrát a zamilovala jsem se do nich hned na první dobrou :-). Ani druhý díl nezklame. Je čtivý, výborně napsaný a jen těžko se odkládá. Myslím, že zde věk čtenáře vůbec nerozhoduje - knihy jsou doslova geniální!

Viki0
26.11.2017 5 z 5

Opět skvělá a napínavá kniha. Co také od Harryho čekat, že?

HanzWayne
25.11.2017 5 z 5

Super knizka a zajimavejsi nez prvni dil

Klára2216
24.11.2017 5 z 5

Přečteno už poněkolikáté, ale tentokrát v mém rekordním čase. Nemá smysl se rozepisovat...Dokonalost :)

Disinka
20.11.2017 5 z 5

je pravda že než jsem se dostala ke knize tak jsem viděla film... až jsem knihu přečetla tak jsem vůbec nebyla zklamaná - líbilo se mi oboje :)

_tak_asi_simca_
20.11.2017 5 z 5

Kniha mě od začátku hrozně bavila, byla napínavá a měla jsem problém ji odložit z ruky. Čtení jsem si velice užila a knihu rozhodně doporučuji.

Miro.slav
27.10.2017 5 z 5

Ako už napovedá obálka tohto prvého slovenského vydania, Harry Potter ešte nie je úplne fenoménom a ešte nie je ani takou brutálnou a temnou knihou ako sú tie posledné. To však vôbec nevadí. Máme druhý rok v Rokforte. Už všetci máme akú-takú predstavu ako to tam prebieha, no stále je čo nové objavovať. V tomto diely sa vydáme pátrať trochu do histórie samej školy a dozvieme sa niečo málo aj o Hagridovi. Priznám sa, tento rozprávkovo-epický štýl rokfortského internátu mi sedel viac než posledné dva diely! Skrátka, cítil som sa tam dobre a bavilo ma sa aspoň vo fantázii prechádzať všetkými tými chodbami, sieňami, knižnicami, sovou voliérou a, samozrejme, aj Temným lesom.

hroneczek
25.10.2017 5 z 5

Miluji Harryho Pottera. Stejně jako v dětství i teď mě nepřestává udivovat propracovanost tohoto příběhu. A že je to jen pohádka pro děti? Nesmysl!

HPmagor
23.10.2017 5 z 5

Tenhle díl, ze všech jsem měla ráda nejméně... ale sakra je to Potter ..... takže DOKONALOST :-D

mmmisulka.r
23.10.2017 5 z 5

Je ještě vůbec co dodávat? Prostě "na stará kolena" jsem podlehla. Aneb, když čtete HP poprvé ve 34 letech :-D
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

LuiCJ
19.10.2017 5 z 5

Druhý diel Harryho Pottera bol tiež rovnako úžasný. Všetko opäť pokračuje, spoznávame nové skutočnosti v knihe, taktiež aj zvraty a súvislosti. Harry Potter a Tajomná komnata sa postupne uberá temnejším smerom. Celé prostredie Rokfortu je zrazu temnejšie. Postavy sú však stále výborné ako v prvom diele. Dobby sa mi zo začiatku až tak nepozdával, no potom som si uvedomil, že to vlastne nie je ani tak zbytočná postava a keď tu už je, nech tu aj zostane. Kniha ma dosť inšpirovala a vždy zostane u mňa ako jedna z najlepších kníh vôbec!

Nelasp
08.10.2017 5 z 5

Filmová Tajemná komnata je můj nejméně oblíbený díl, ale knižní předloha je totálně bomba jako všechny díly série. Harry má sice opět hodně štěstí být na správném místě ve správnou dobu, ale to celému příběhu neubírá na kráse.

Alma-Nacida
06.10.2017 3 z 5

První díl mi připadal svižnější a bez nuceného humoru v druhém díle bych se obešla, takže za mě tentokrát jen 3 hvězdy.

Nixa
03.10.2017 5 z 5

Harryho čtu po několikáté a vždy se znovu zamiluji do toho úžasného příběhu!

Peťulka3
29.09.2017 5 z 5

Paráda :-)

rene6927
22.09.2017 5 z 5

POZOR, MOŽNÁ TROCHU SPOILER!!!!
Zlatoslav Lockhart mě obzvlášť nesmírně bavil. Velmi vtipně napsaná postava idiota co se chlubí cizím peřím :D Knihu jsem měl v podstatě přečtenou hned.

Kacenka_B
14.09.2017 5 z 5

J. K. Rowlingová vytvořila něco tak úžasného, že se vůbec nedivím, že to pohltilo tolik lidí. Osobně jsem viděla první filmy, ale postupně doplňuji vzdělání o Harrym Potterovi. Svět kouzelníků mě natolik pohltil, že jsem ráda, že autorka vytvořila i další fenomén, kterým je Prokleté dítě.
V tomto díle se poprvé setkáváme s viteály, které mě velice zajímají.