Host

Host
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539574/bmid_host.jpg 4 104 104

Iris a Gabriel mají krásný dům na britském venkově, úspěšnou dceru a dobré přátele Laure a Pierra, kteří žijí v Paříži. Když se však Gabriel stane svědkem tragické události v nedalekém lomu, zdánlivé štěstí se rozplyne. Ve vypjaté situaci se v jejich domácnosti objeví nečekaný host – Laure, která přebírá Irisinu identitu a zajímá se o záhadné úmrtí. Navíc není jedinou podezřelou osobou, která se ve vesnici paralyzované strachem objeví. Ustojí manželství Iris a Gabriela všechny nástrahy?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Motto

The Guest , 2024

Dela111
12.06.2024 3 z 5

Host nepatří k těm pár nejlepším thrillerům B. A. Paris, ale zdaleka není ani nejhorší. Autorka opět přichází s příběhem, jehož zápletka vychází z pošramocených vztahů - rodinných, přátelských i mileneckých a roli tu hraje jedno dávné tajemství.
Děj je jednoduchý, rozhodně se tady neztratíte, první polovina je navíc spíše přešlapování na místě. Celkové rozuzlení mně přišlo dost krkolomné. Vzhledem k tomu, co se stane, je motiv slabý, tohle není zrovna věrohodné.
Při srovnání s jinými současnými thrillery je Host průměrný až podprůměrný. Kvalita příběhů B. A. Paris je kolísavá, celkově mi připadá, že má sestupnou tendenci. Ani tento thriller mě nenadchl, spíše jsem z něj rozpačitá.
2,5*

Komaeda
11.06.2024 4 z 5

Vězeňkyně se mi nelíbila,ale Host jo. Nejprv jsem se nudila a ani to nechtěla dočíst,ale asi od strany 100 se to rozjelo, a napětím jsem to hned dočetla

knihomol1819
09.06.2024 2 z 5

Tak nevím,asi jsem četla jinou knihu než všichni ti co tady psali komentář přede mnou. Přiznám se,že mě kniha nudila a dočetla jsem ji jen protože jsem od autorky četla všechny její knihy a bohužel musím napsat,že jsou pořád slabší a slabší. Jak pro mne knihy : Za zavřenými dveřmi a v Pasti lží byly fantastické,tak tato kniha se neskutečně táhla. Postavy byly všechny nesympatické,nikdo nepracoval,všichni se jen doma flákali a proto měli čas babrat se ve svých "problémech". Snad jen konec byl trochu překvapivý,ale přiznám se,že už mi byl docela jedno.

PetraN17
09.06.2024 5 z 5

Opět velmi vydařená kniha, opravdu nečekaný závěr :))). Doporučuji

UrbanDa
08.06.2024 5 z 5

Tak tohle bylo....nemám slov.
Skvělé to bylo!

TerezaJágrová
08.06.2024 5 z 5

Tak ten konec?! Wow. Luxusní kniha. Přečteno jedním dechem. Doporučuji.

Katulinka69
08.06.2024 5 z 5

Luxusní kousek, a ten konec .Wau

mysterygirl
06.06.2024 4 z 5

Začátek pomalejší, ale ten konec! No,opět jsem zírala.

2017  86%Za zavřenými dveřmi
2018  85%V pasti lží