Já jsem smrt

Já jsem smrt
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534225/bmid_ja-jsem-smrt-65f17a081530a.jpg 5 2142 2142

Robert Hunter série

Roberta Huntera a jeho parťáka Carlose Garciu čeká vyšetřování případu dvacetileté ženy, jejíž mrvolu údajně našel náhodný kolemjdoucí na trávníku poblíž losangeleského letiště. Oba detektivy z útvaru ultranásilných zločinů přivolali na místo činu nejen proto, že oběť byla před smrtí krutě mučena. Vrah ji také naaranžoval do pozice přípomínající hvězdu – a to napovídá, že může jít o sériového vraha. Hunter s Garciou zjistí, že oznamovatel nemohl mrtvolu vidět z místa, které uvedl – a že tedy nejspíš zavolal sám vrah. Tušení, že jde o pachatele, který bude s policisty hrát morbidní hru, se změní v jistotu, když patoložka objeví v hrdle oběti zasunutý srolovaný papír se třemi slovy napsanými její krví: JÁ JSEM SMRT. Na druhou mrtvolu vrah upozorní hned následující den, jenže tuto ženu trýznil a zabil úplně jiným způsobem. Proč tak spěchá a proč mění modus operandi? Další oběti pachatel oznamuje v dopisech – losangeleskému starostovi, detektivům speciální sekce vražd i Robertu Hunterovi osobně. Ve všech je vyzývá: najděte mě, poznejte, kdo jsem, řešení je ve jméně. Ale jaké jméno má na mysli?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Bookmedia , Audiotéka

I Am Death , 2015

Interpreti: Jakub Saic

helioptile
30.05.2019 5 z 5

První Carterova detektivka, která se mi dostala do rukou, a musím říct, že si brzo přečtu další. Famózní práce, příběh skvěle vypracovaný, napínavý a morbidní tak, že mi běhala husí kůže, a to už jsem četl a sám napsal ledacos. Carter na mém pomyslném žebříčku autorů vyletěl díky tomuhle hodně vysoko. Tohle je mistrovská ukázka žánru. Skládám poklonu. Matěj Soukup.

NADEI
29.05.2019 5 z 5

Nemám už co dodat - opět vynikající !

minirock
11.05.2019 4 z 5

Ano, je to skvělá kniha, výborně se čte, nejde od toho odejít ale Carter má prostě tu pomyslnou laťku kvality tak vysoko že napsat to někdo jiný, dám mu pět, jemu ale za tuhle knížku dávám jen čtyři hvězdy. Četl jsem od něj lepší, napínavější, proto hodnotím níže. I tak je to ale nadprůměrný thriller ovšem pár míst jsem buď špatně pochopil nebo to nebylo dostatečně vysvětleno. To mi ovšem nebrání v těšení na další jeho knihu.

Katulinka69
08.05.2019 5 z 5

Tohle je prostě mazec,knížky od Cartera mi dávají úplně všechno-krátké kapitoly co navazují na sebe,žádné sáhodlouhé omíláni,napětí,zápletky...jediné co mi vadí,že se nedá knížka odložit a brzy je docteno????

jaroiva
05.05.2019 4 z 5

Dost dobrý, i když jsem si zvykla z předešlých dílů na lepší :)

minimonisek
05.05.2019 5 z 5

Další skvělá kniha od spisovatele s velkým S pana Cartera. Skvěle vymyšlený příběh doplněný dvojicí detektivů Huntera a Garcii. Zjistila jsem, že detektivky teď řadím hodnocením podle Cartera a málokterá se mu vyrovná. Doporučuji.

souc
05.05.2019 5 z 5

Miluju všechny jeho knihy❤️ Nikdo nebude lepsí než on a jeho díla.

jockjock
04.05.2019 4 z 5

Není to nejlepší thriller ale nenudil jsem se

bbestie
03.05.2019 5 z 5

Tohle je opět povedená knížka a násilí už u mě už trochu přerůstalo hranici snesitelnosti. Je do toho zavlečené dítě. Ale čte se to jedním dechem a někdy jsem to nevydržela a četla si dopředu, jak dopadne to, co právě čtu :-)

nevřelka
30.04.2019 5 z 5

Pro mě asi nejlepší knížka od Cartera. Skvěle napsané, napínavé, Červa mi bylo tak líto a pak ten konec...

Ivet1990
29.04.2019 5 z 5

Jako každý předchozí díl mě i tento díl dostal. Ani mě nedostali ty vraždy jako to čím si musel projít ten malý kluk.

DericCaster
26.04.2019 5 z 5

Carter je prostě Carter. Ani tento díl nevybočuje z řady a knížka chytne a nepustí. Jako vždy se tu setkáme s výživnými popisy vražd ujetého, sadistického vraha, kterým je nakonec vždy někdo jiný než by si člověk myslel. Super knížka ;)

sipkulka
19.04.2019 5 z 5

Za mě super, pokud se člověk dokáže přenést přes detailní popis vraždy, mučení..tak dostane díky Carterovi úžasný čtenářský zážitek s napětím až do samého konce

PetaZ
13.04.2019 5 z 5

Říkala jsem si, že po Zlobě už me v Carterovych knihách nic nepřekvapí, ale mýlila jsem se.. Opět bravurně nakombinované, až mi opět spadla brada po rozuzlení..

aleza1
13.04.2019 5 z 5

Opět brutální mazec...nelze se odtrhnout od dalších stránek!!!

Knihomolka97
01.04.2019 5 z 5

Nemám slov, to bylo naprosto, naprosto skvělé! Zvrácené, nechutné, sadistické, brutální, ale skvělé. Hltala jsem stránku za stránkou a na konci jsem ani nedýchala. Geniálně promyšlené, všechno.

vera4669
19.03.2019 5 z 5

Opět další famózní díl.. Přečteno za 5 hodin s pocitem, že prostě nebudu dělat nic, dokud nepřečtu. Carlos je zpět a naše stará dobrá dvojka zase válí, perfektní.

sabca
17.03.2019 5 z 5

Další kniha tohoto autora od které jsem se nemohla odtrhnout. Již mi jich moc k přečtení nezbývá. Myslela bych si, že už nic horšího jak dotyčné mučit nelze vymyslet a jak je vidět tak jde. Pro slabé nervy tato knihu určitě není, ale jinak doporučuji

MichalHoráček
15.03.2019 5 z 5

Pro osoby s bujnou fantazií, tuto knihu nedoporučuji ;-) Tak barvité vylíčení mučení a způsobu čím.... Dosti brutální!
Ale příběh je to geniální a četl jsem knihu s napětím a očekáváním dalšího děje.
Kdo se nebojí, ať si ji přečte, ostatně jako všechny předchozí a snad i dost budoucích dílů.

kittlerka
14.03.2019 5 z 5

Maličko mi vadilo, že titulek na hlavní straně knihy prozrazuje až moc, ALE ten konec mě zase dostal. Myslela jsem, že po Zlobě už nemůže vymyslet nic tak dobrýho, ale spletla jsem se. Bomba!