Jeden z nás

Jeden z nás
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534527/bmid_jeden-z-nas-65f829cf311d9.jpg 4 2769 2769

Udržet tajemství mezi sousedy, kde každý každého zná, může být těžké. Vražedně těžké... Ovzduší na poklidném newyorském předměstí, kde jsou k sobě všichni milí a vstřícní, rozvíří anonymní dopis zanechaný v jednom z domů. „Omlouvám se. Můj syn se k vám nedávno vloupal. A nejen k vám.“ Čí je to syn? A co mohl odhalit? Dohady a podezření na sebe nenechají dlouho čekat. Pak je však jedna z místních žen nalezena mrtvá – a tento objev strhne lavinu napětí. Kdo ji zabil? Kdo ví víc, než říká? A mohl to být opravdu jeden z nás?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

Someone We Know, 2019

Interpreti: Martina Hudečková , Libor Hruška

Shanib
14.12.2020 5 z 5

Tahle autorka detektivek mě opravdu baví. Občas si chci odpočinout od knížek, kde jsem emocionálně "zafixovaná" na jednu postavu, nemluvě o nekonečných thrillerových sériích, které mě sice ze začátku baví, ale po 13 dílech by to už by opravdu chtělo nějaký závěr. Shari Lapena dává všem postavám stejný prostor, takže nikdo není vyloženě oblíbenec. Zajímá vás samotná zápletka a pídíte se, kdo může být vrahem. Já jsem začala mít určitě podezření v druhé polovině knížky, pak jsem si to zase rozmyslela, abych zjistila, že ono tomu skutečně tak bylo. Za mě naplnila veškerá očekávání.

jasmína
13.12.2020 5 z 5

Opět výborné čtivo, a vraha jsem tedy neuhodla.....

Luciska13
13.12.2020 4 z 5

S koncem přišlo velké překvapení, od začátku jsem myslela, že je vrah úplně jasný, že to je jedna z těch knih kde znáte vraha od prvního okamžiku (zpětně nechápu) a v knize se řeší jen to, jak jim uniká. A moc se mi líbí ten lehce otevřený konec, který dává autorce prostor pro volné pokračování a nám pro fantazii...

martisko3
12.12.2020 4 z 5

Čtivá, ale je až neuvěřitelné, kolik se na jednom předměstí najde záletníků :-)

Trolice
09.12.2020 5 z 5

Čtivá a napínavá knížka. Četla se rychle, protože jsem chtěla znát pachatele. Jako vždy jsem měla kandidáta, jako vždy se to ke konci často měnilo a jako vždy jsem čučela, že jsem se zase spletla. 2x :-D

lindaaa
01.12.2020 5 z 5

Inspiraciu na knizku som nadla v citatelskej vyzve, som rada. Knizka sa citala jednym dychom, napinava, tak zvedavo napinava. Skvela.

clarkens
30.11.2020 4 z 5

Velmi čtivá kniha, neustále mě nechávala v napětí. Jednu hvězdu dávám dolu - něco mi vnitřně brání dát plný počet

Marley_Kid
30.11.2020 4 z 5

Príjemná jednorázovka na motívy "kto, s kým, kedy, kde, ako, prečo." Myšlienka priestoru, kde každý každého pozná a predsa nikto o nikom nič nevie, sa mi páčila, rovnako ako detailne prepracované zamotanie postáv a ich činov tak, aby to napokon viedlo k rozuzleniu. Osobne by som sa veľmi rád dozvedel viac o Robertovi, aj o tom, čo nasledovalo po poslednej vete knihy. Všeobecne spokojnosť, ako vlastne vždy u tejto autorky :)

Pavlína2019
29.11.2020 3 z 5

Mám tuto autorku ráda. Opět nezklamala. Napínavé čtení, děj rychle plyne. Vše je dobře promyšleně napsané. Člověk netuší závěr a nemůže přestat číst. Vše je jinak. Doporučuji.

Hope80
29.11.2020 2 z 5

Spisovatelku mám ráda,ale tahle kniha pro mě byla nejslabší od ní, chvilkama mě skoro ani nebavila a čekala na dočtení.

Lindulinek
28.11.2020 4 z 5

Napínavý příběh. Užila jsem si tuto knihu stejně jako ostatní od této autorky.

Zandice
27.11.2020 5 z 5

Shari Lapena patří mezi nejlepší autory thrillerů. Jeden z nás se mi líbila nejvíc.

hey123
27.11.2020 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha, od které se opravdu nedá odtrhnout. Ke konci jsem četla se zatajeným dechem, jak kniha nabírala spád.
Do poslední stránky nevíte, kdo za tím vším stojí.
Vynikající čtení, které vás vtáhne a nepustí.

Polinka92
26.11.2020 5 z 5

Úžasný příběh! Až do poslední stránky vás nechá napnuté!!!

Heluše852
25.11.2020 5 z 5

Super knížka. Autorka je knihu od knihy lepší a lepší. Už se těším na další. Všechny její knížky doporučuji. Je to skvělé čtení.

tektit
23.11.2020 3 z 5

Kniha se dobře četla, napětí chybělo.

michaela.22
23.11.2020 5 z 5

Když jsem začala číst, říkala jsem si, že to bude nudný děj o složitých vztazích lidí z jedné čtvrti. Brzy jsem změnila názor. Kniha je napínavá až do poslední stránky a oceňuji dokonalou zápletku. Je neuvěřitelné jak jeden čin dokáže tak dramaticky propojit tolik lidí. Překvapivé zvraty, skvělé popisy chování i jednání postav. Mohu jen doporučit. :-)

vera4669
22.11.2020 2 z 5

Pro mě od autorky nejslabší kniha.. O napětí nemohla být řeč a celkově bohužel nebavila.

jankasvanka
22.11.2020 5 z 5

Napínavý příběh od začátku do konce. Moje první kniha od této autorky, určitě ne poslední. Doporučuji

Ivka14
19.11.2020 5 z 5

Skvělý příběh, skvělá zápletka. Bylo to napínavé a konec dopadl překvapivě. Jen jsem na konci měla pocit, že autorka konec nějak trochu uspěchala, ale na hodnocení nic neměním.