Julie a kůň snů

Julie a kůň snů
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45150/julie-a-kun-snu-45150.jpg 4 73 73

Julie a... série

Julii je třináct, zbožňuje koně a zdá se, že je miláčkem Štěstěny. Nejraději by samou radostí objala celý svět: vždyť díky úspěchu na westernové souteži je teď otec dokonce ochoten koupit jí vlastního koně!Není však snadné najít koně snů Že by jím byla mírná klisna painta? Nebo spíš ohnivý arabský hřebec? Je kolem toho spousta rozruchu při putováních po stájích nejrůznějších majitelů - a proti všemu očekávání si Juliino srdce nakonec získá sotva roční hřebeček... ... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Ein Traumpferd für Julia

mia.com
08.06.2024 4 z 5

Jako dítko jsem tuhle sérii měla moc ráda. Takové to, když nestačily Dívky v sedlech.

Worbitka89
19.10.2020 2 z 5

Jako náctiletá jsem chtěla zkusit dívčí román, nějak mě nezaujal... od dalších pokusů v tomto žánru jsem upustila a vrátila jsem se ke Karlu Mayovi. Nicméně pro některé dívky, které mají rády koně, to asi nebude špatná četba....

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná a zajímavá série, která dokáže podrobně a přesto jednoduše popsat problematiku koní a jezdectví. Vřele doporučuji!!

Veronika311
15.05.2016 5 z 5

Na téhle sérii jsem vyrostla a rozhodně ji moc doporučuji všem, kteří mají rádi koně a zároveň se chtějí něco dozvědět.

Anet.ka
31.12.2015 5 z 5

Na knížkách o Julii jsem jako malá vyrůstala :)) Doporučuji všem dívkám, které mají rady koně.

Marčullkas
16.04.2014 3 z 5

knížky s koňskou tématikou jsem měla jako dítě moc ráda. Julie a kůň snů je milý příběh o splněném přání . . .

Linu
13.09.2013 3 z 5

Nevím...... nějak jsem se do knihy nemohla začíst.

p.anomisss
25.07.2011 5 z 5