Manželé odvedle

Manželé odvedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366087/manzele-odvedle-N4b-366087.jpg 4 5100 5100

„Thrillerový debut roku 2016, o kterém se nejvíc mluví.“ Stylist „Naprosto strhující příběh plný zvratů“ Tess Gerritsenová „Pečlivě vybroušené – a ostré jako břitva“ Harlan Coben NIKDY NEVÍTE, CO SE DĚJE NA OPAČNÉ STRANĚ ZDI. Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

The Couple Next Door, 2016

svat388
31.08.2018 3 z 5

Kniha se četla pěkně, postupně se odhaluje skutečnost. Vadilo mi, že stejné informace se neustále dokola opakují. Souhlasím s esterkucerova - konec přitažený za vlasy.

esterkucerova
31.08.2018 4 z 5

Příjemná kniha na nedělní relax, nicméně nic, co bych si úplně nutně potřebovala přečíst znovu.
Příběh je zajímavý, líbí se mi jak postupně odhalujeme jedno tajemství za druhým a musím říct, že tento viník celé zápletky mě teda nenapadl ani jednou. :-)
konec trochu přitažený za vlasy ve snaze šokovat co nejvíce. Za prvé se mi nezdá, aby jedna postava jen tak vyvázla naprosto bez trestu vzhledem k tomu, co porvedla a ten úplný konec byl podle mě už zbytečný.
4*/5 s odřenýma ušima.

Lucuschka
25.08.2018 4 z 5

Strhující a mrazivý příběh plný tajemství a nežádoucích odhalení.

Papaja1
23.08.2018 5 z 5

Skvěle napsaný a 100% napínavý příběh. Celou dobu jsem uvažovala nad tím, jak to asi bylo, co se s Corou stalo. Instinkt mě nezklamal, něco jsem čekala. Závěr byl strhující, zvlhly mi oči. Říkala jsem si, že jedno odhalení už v 17. kapitole určitě nebude jen tak. Ale u poslední 37. kapitoly jsem jen prosila "ne, prosím, nechoď tam, protože vím, co se stane".

dencazrnu
23.08.2018 5 z 5

Krásná kniha s napínavým dějem a překvapivým koncem.

Verry148
17.08.2018

Nejlepší detektivka byla napínavá po celou dobu čtení. Myslela jsem si, že mě nebude bavit číst celou knížku jen o tom jak se vyšetřuje ztátata dítěte, ale bylo to úžasné! Konec mě hodně překvapil !
Doporučuji !

Neami2
17.08.2018 4 z 5

Kniha se rychle četla. Zajímavá byla, nutila mě si ji číst dál a dál. Jenom ten konec...poslední kapitolu bych úplně vynechala.

ivusse
17.08.2018 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale vše bylo kapku překombinované...

lalaserka
17.08.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, dobře se četla a měla jsem jí přečtenou za 4 dny. Děj napínavý až do konce ale už v půlce knihy jsem odvodila kdo je únosce.

pavči
17.08.2018 4 z 5

precteno za 3 dny. napínavé az do konce. porad se objevují nová a nová fakta. za me ctiva knizka

buldozer5
11.08.2018 4 z 5

Velmi působivý thriller, který jsem zvládl přečíst za dva večery. Nejvíc se na tom asi podílí styl vyprávění autorky, který mi sedl a nedovolil, abych se od příběhu jen tak odtrhl. Námět mi přišel sice trošku slabší, přeci jenom únos malého dítěte není v knihách nic zvláštního, ale autorka si s tím poradila na dobré úrovni a do děje vložila i několik vedlejších linek, takže mi to ani tolik nevadilo.
Postavy mi připadaly sympatické přesně z toho důvodu, že se do příběhu zkrátka každá z nich perfektně hodila.
Jen ten konec se mi zdál trochu přitažený za vlasy, působilo to na mě jako záměr autorky, asi chtěla, aby kniha skončila v nějaké napínavé části, ale moc se jí to podle mě nevyvedlo. Moc to nezapadlo do děje a docela mi to zkazilo celkový dojem z knihy... Takže si myslím, že čtyři hvězdičky jsou tak akorát. :)
Jinak, pokud bych měl srovnávat s druhou knížkou od autorky, řekl bych, že by to vyšlo tak nějak nastejno.

KatkaHutyrová
10.08.2018 5 z 5

Přečteno za tři dny! Vím, že tato kniha vyvolává rozporuplné reakce, ale já jsem naprosto nadšená. Velice čtivé a plné zvratů - knížku jsem odkládala jen velmi nerada, nebylo možné se od ní odtrhnout.
Kapitoly jsou krátké a děj velmi svižný. Autorka Vám nedopřeje oddechu a nutí Vás číst stále dál a dál. :-)
Rozhodně doporučuji, já jsem si Manžele maximálně užila.

cucik14
09.08.2018 2 z 5

Knihu jsem si přečetla na základě velkého množství kladných recenzí a abych pravdu řekla, ničím mě nenadchla. Takovy průměr, nic od čeho bych se nemohla odtrhnout.

Andvejka
09.08.2018 3 z 5

Ke knize jsem se dostala vlastně náhodou - babička ji má půjčenou z knihovny. Sama ji má přečtenou a řekla mi k ní: "Nejhorší na tom je, že věřím, že existují lidé, kteří by to opravdu udělali." A já, protože jsem nevěděla, o čem kniha je, jsem samozřejmě zatoužila vědět, o čem mluví...

Kniha byla čtivá, dokázala mě pohltit na dva večery, ale přeci jen jsem v jejím samotném finále čekala trochu víc. Nemůžu si pomoc, ale vůbec mi do celého příběhu nesedělo oslovení maminka a tatínek, víc jsem očekávala zapojení sousedů. Mám ji přečtenou, ale nepředpokládám, že bych měla v nejbližší době chuť se do ní začíst znovu.

Ivka14
08.08.2018 4 z 5

Kniha napínavá. Určitě me ten děj překvapil a nebyli tam ty nudné popisy jak u jiných knih. Hlavně posledních pár kapitol jsem skoro ani nedýchala, protože jsem se bala konce a stejně překvapil.

verca0794
06.08.2018 5 z 5

Wau!!! Tak tato knížka, konkrétně poslední strana mě naprosto odrovnala. Nepředvídatelné!!! Když už si myslíte, jak to dopadne, scenář se zase brzy změní. Takový závěr určitě nečekáte. Doporučuji!!

reňa30
05.08.2018 4 z 5

Docela se mi líbila..takové trochu oddechové čtení

luci6910
04.08.2018 4 z 5

Nebýt té poslední stránky, tak se mi kniha celkem i líbila.

Yunnx
04.08.2018 3 z 5

Kniha byla vcelku čtivá, nikoliv však napínavá. Nedokázala jsem se ani sžít s žádnou z postav, postrádala jsem v příběhu někoho, kdo by mi byl sympatický.

radka1397
02.08.2018 4 z 5

Ultra čtivé. Přelouskala jsem jí za dva dny. Konec mi přišel dost překombinovaný, ale celkově se mi knížka líbila.