Manželé odvedle

Manželé odvedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366087/manzele-odvedle-N4b-366087.jpg 4 5100 5100

„Thrillerový debut roku 2016, o kterém se nejvíc mluví.“ Stylist „Naprosto strhující příběh plný zvratů“ Tess Gerritsenová „Pečlivě vybroušené – a ostré jako břitva“ Harlan Coben NIKDY NEVÍTE, CO SE DĚJE NA OPAČNÉ STRANĚ ZDI. Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

The Couple Next Door, 2016

EleanorJane
12.07.2018 3 z 5

Tuto knihu jsem přečetla za jeden den a to proto, že jsem chtěla vědět, co se stalo s miminkem. A taky proto, že kniha má málo stránek, velký formát, velká písmena a mezery. Co se týče děje, ubíhá celkem rychle. V poslední době už mě ale málo která kniha dokáže překvapit. A bohužel to nebyla ani tato. Dnešní psychothrilery jsou všechny skoro úplně stejné. Je to můj oblíbený žánr a tak jsem jich už několik přečetla a všechny jsou si něčím podobné. Vše se odehrává stereotypně, postavy jsou podobné a zápletky téměř stejné. Tato kniha mohla mít trošku propracovanější děj, na druhou stranu už to bylo zamotané dost. Spíše oddechové čtení.

kjezinka1494
11.07.2018 5 z 5

perfektní, napínavé, překvapivé

Anette Abeja
11.07.2018 5 z 5

Kniha je psaná velice poutavě, stránky mizely jako mrknutím oka, akorát mě zmátly vnitřní myšlenkové pochody jednotlivých postav a tudíž mě udivil celkový vývoj děje. Prostě jsem se jako snad všichni čtenáři snažila rozluštit záhadu dříve než v knize, ale autorka mě naprosto zmátla. I když mě to zprvu trošku popudilo, nemohla jsem s čtením knihy přestat. Myslím že přečtu i další autorčinu knihu.

Sisine
09.07.2018 4 z 5

Nebylo to špatné čtení. Ideálně tak na dovolenou, stránky přímo ubíhají...

Maevie
09.07.2018 3 z 5

Zápletka je zajímavá a knížka se čte svižně. I tu nálepku bestselleru si díky velké marketingové kampani zaslouží. Ale že by to byl thriller, který se musí přečíst, to zase ne.

márčina
06.07.2018 4 z 5

Moje prvotina od této autorky a myslím, že přelousknu i další :)
Tato kniha mě celkem dobře zmátla a překvapila na konec. Nejlepší titul to určitě není, ale četla se fajn. :)

blonďatá.luc
02.07.2018 5 z 5

Druhá kniha od této autorky, která se dostala do mé knihy, a opět jsem unesená. Sice po předchozích zkušenostech s psychologickými thrillery jsem měla jistá očekávání, jak by se kniha mohla vyvíjet a kdo by mohl být za všechno zodpovědný, přesto jsem to celé neodhalila a proto jsem knihu nemohla odložit až do samého konce. Z počátku jsem z knihy měla lehké obavy a moc se mi do ní nechtělo - měla jsem obavy z krimi linky, která by se v příběhu mohla objevit, ale mé obavy nebyly naplněny a já mohu vřele doporučit. Už teď se těším na další knihu z pera této autorky, tak snad nebudu muset čekat dlouho.

lucie5078
02.07.2018 3 z 5

Čekala jsem od knihy víc. Výborná zápletka, ale podle mě se to dalo napsat napínavěji, čtivěji. Taky jsem moc s hlavními postavami nesoucítila, nepřirostl mi nikdo z nich k srdci.

Sara.B
30.06.2018

Knihu jsem si koupila na její veliké reklamy, které jsem všude viděla a určitě nelituji. Možná jsem od ní čekala něco víc, protože první kapitoly jsem musela číst trochu více s nucením, ale když se kniha rozjížděla, tak jsem ji z rukou nepustila. Jsem ráda, že není tolik psycho, protože to byla první má kniha tohoto žánru a nejsem z toho tolik vyklepaná. Určitě si přečtu od autora další knihu:)

Plaknel
30.06.2018 3 z 5

... stříbrná hvězda odpovídá... větší reklama než kniha
Četla jsem určitě lepší, očekávala jsem víc. Ale zase musím uznat, že i na poslední stránce to bylo zajímavé.

Jablotro
29.06.2018 5 z 5

Tak já jsem byla spokojená. Až se divím, že hodnocení je jen v modrých číslech. Knížka byla velice čtivá. Děj rychle ubíhal, nikde nebylo nic zbytečného a nikde nebylo nic extra zamotaného. Rozuzlení bylo celkem překvapivé, hlavně motiv, protože si myslíte, že motiv víte, ale pak se ukáže, že vlastně nevíte :-) Zajímavá byla práce detektiva, v reále by to asi neprošlo, ale s jeho nadprůměrnou inteligencí a dedukcí, kdo ví :-D

Eva88
29.06.2018 3 z 5

Autorčino poděkování marketingovým a propagačním týmům je na místě. :-) Nic ohromujícího, ale četla se dobře.

denča1000
24.06.2018 4 z 5

Pěkně zamotaný příběh. Od začátku jsem to trošku tušila, ale nebyla jsem si jistá. Nebylo to vyloženě šokující psycho, ale překvapit dokázal.

Nelíbilo se mi, že se v knize často opakují pasáže.

A úplný závěr mohl být ještě dokončen.

kalinkacz
24.06.2018 5 z 5

Tak za mě byla tahle kniha fakt skvělá! Bavila mě každá strana a hltala jsem každé slovo... Přečetla jsem ji za jedno dopoledne a celý ten konec jsem absolutně neodhadla... Ať píše autorka tímto stylem dál, rozhodně si přečtu cokoli dalšího, co vytvoří... Mám ráda, když má psychothriller pod 300 stran a tenhle tomu odpovídá... Prostě hrozně moc doporučuji!

Eviik16
24.06.2018 5 z 5

Strhující příběh, moc se mi knížka líbila.

Manifest blech
22.06.2018 3 z 5

Slušně zamotaný thriller. Krásně dokáže zamotat hlavu.

Tejezka
21.06.2018 4 z 5

Neuvěřitelně napínavý příběh, který jsem přečetla za jedno odpoledne.

sarka3363
19.06.2018

kniha byla super,bavila mě

J.x
19.06.2018 4 z 5

Možná jsem měla jen přehnaná očekávání vzhledem k reklamě, kterou tahle knížka má. Ale jinak se knížka četla dobře.

ivzu77
19.06.2018 3 z 5

Jednoduše psaná detektivka, která se rychle čte a napětí se tedy stihne projevit. Žádné krvavé scény, téma úpadku, únosu a beznaděje.