Manželé odvedle

Manželé odvedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366087/manzele-odvedle-N4b-366087.jpg 4 5100 5100

„Thrillerový debut roku 2016, o kterém se nejvíc mluví.“ Stylist „Naprosto strhující příběh plný zvratů“ Tess Gerritsenová „Pečlivě vybroušené – a ostré jako břitva“ Harlan Coben NIKDY NEVÍTE, CO SE DĚJE NA OPAČNÉ STRANĚ ZDI. Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

The Couple Next Door, 2016

Ráďa505
02.08.2018 4 z 5

Kniha čtivá, ale pro mě velmi překombinovaná. Přesto mi příběh zůstává v paměti.

e.s.e.t.
02.08.2018 3 z 5

Nemyslím si, že mi kniha nijak zvlášť zůstane v paměti, i přestože jsem ji přečetla velice rychle (asi je to i tím, že není příliš dlouhá). Jedná se o odychovku, jakých je teď plná databáze, od dalších "ženských thrillerů" se nijak zvlášť neliší, přesto mě trochu zklamal úplný konec - poslední strana pro mě byla zbytečná a dost přitažená za vlasy. 3,5*

GanjaL
30.07.2018 4 z 5

Kniha mě dokázala dost překvapit. Nikdy nevíte, čeho jsou lidé schopni. Také mě donutila se zamyslet nad lidmi, kteří bydlí vedle nás :D

NikolČapková
30.07.2018 2 z 5

Kniha mi vůbec nesedla. Možná špatné téma thrilleru pro mě. Děj byl nezajímavý. Čekala jsem dlouho na zápletku či nějaké napětí. Nezaujalo mě nic, abych knihu vůbec dočetla.

Jana283
30.07.2018 3 z 5

Nejsem pravidelným čtenářem thrillerů, takže jsem po knize sáhla jako po oddechové četbě bez velkých očekávání (může-li tedy být za oddechovou považována kniha, jejíž hlavní dějovou linkou je únos dítěte...) I když zápletky byly mnohdy předvídatelné, děj měl spád, bavilo mne odkrývat pohnutky i tajemství jednotlivých postav. Asi každý má svou 13.komnatu, ale doufám, že tohle byla jen fantazie autorky…. Přečteno jedním dechem za dva dny, ale ráda se vracím do našeho reálného světa, kde za každým rohem nečíhá lhář, podvodník a psychopat. I když, kdo ví…

S.monika
28.07.2018 3 z 5

Zcela upřímně... na knihu, která je neustále v bestsellerech a stále vidět, jsem čekala více... a na druhou stranu, taky jsem si ji přečetla.
Myslím si, ze příběh nebyl špatný ale takový nepropracovaný - hodně detailů a dovysvetleni mi chybělo.. spousta věcí byla laicky popsána a prostě mi to nedávalo smysl ( třeba ty dětské chuvicky - když šel zvuk, to Marco neslyšel Anně plakat? A mají fakt takový dosah signálu?). Ne že by to bylo neuvěřitelné, ale takové prvoplánovité.
Konec mi přišel sešitý a přišlo mi, že se “naschvál” každá osoba obviňuje “schválně”, aby gradovalo to napětí.
Celkem mi to nesedlo, myslím, že jsou mnohem lépe promyšlené thrillery, které nejdou vidět.. ale holt síla marketingu asi.. pro mě stejně zklamání a nachytání se jako u Hadrového panáka.

Petronela258
27.07.2018 2 z 5

Měla jsem problém ji asi od 80 stránky dočíst. Postavy mě nezaujaly, děj na mě byl příliš překombinovaný a zbytečně natahovaný, nudila jsem se. Dočetla jsem, jen protože jsem doufala, že konec bude nějaký zvrat, který změní ještě můj názor na knihu. Nestalo se. I poslední část, která měla být šokující, mě nepřekvapila. Za mě zklamání.

fayne
23.07.2018 4 z 5

Předvídatelné? Vůbec...Scénáře se mi měnily v hlavě po celou dobu čtení knihy a ani jednou jsem takový závěr nečekala. A poslední stránka? Ta mě naprosto odrovnala. 4* dávám jen proto, že jsem četla lépe napsané knížky, ale tato určitě stojí za přečtení :-)

DenisaHamakova
22.07.2018 3 z 5

Nebylo to špatné, ale nejspíš bych knížku neoznačila jako thriller, ten si představuju trochu jinak.. Asi jsem ji neměla číst hned po Chrisu Carterovi :)

Pitbullka
22.07.2018 3 z 5

Tohle byl teda opravdu slabý průměr a zklamání. Příběh mě vůbec nechytl a vlastně mi to celé bylo tak nějak jedno. Postavy byly nesympatické, děj vleklý.

Veryready
19.07.2018

Chvílemi napínavé, ale strašně předvídatelné a jednoduché čtení, nemá to hloubku, aby člověka nějak zasáhlo. Styl je takový prostý, často se opakující formulace, nevím, zda je to překladem, ale řada vět působí strojeně, nevěrohodně, i popisy myšlenkových pochodů a dedukcí jsou takové slabší. Na pláž dobré.

Sudin
19.07.2018 2 z 5

Slabá kniha, předvídatelná, napětí téměř žádné. Nevím komu bych takovou knihu doporučil. Nechápu jak se dostala do edice bestselleru.

Nikola995
18.07.2018 5 z 5

Napínavý příběh,přečtený během jediného dne...

Barulinkas
17.07.2018 1 z 5

Přečetla jsem si na doporučení...byla jsem zklamaná. Hodně lidí tu píše, že kniha byla napínavá. Kde přesně?? Vždyť se to jen pořád opakovalo a vůbec to negradovalo. Celý děj se dá nacpat do 5 Kapitol....vleklo se to jak sopel...nikdy více děkuji

Lavender756
17.07.2018 2 z 5

Zpočátku celkem slibné, rychle obývající čtení, které ale postupně zabředne do myšlenkových pochodů manželů, které se nesčetněkrát opakují stále dokola a nudí a nudí a nudí... Děj je nakonec plný překvapivých zvratů, až negativně šokujících,které se ale na jednu stranu dají dobře předvídat. V třetí třetině knihy přeskakovany odstavce o ničem nebo o tom, co už jsem xkrat četla předtím .

Zuzulin
16.07.2018 2 z 5

Byla jsem z knihy zklamaná. Těšila jsem, až si Manželé odvedle přečtu, ale knížka byla předvídatelná a od poloviny knihy jsem se s knížkou trápila, abych ji dočetla.

Agnesita
15.07.2018 2 z 5

Thriller? Opravdu ne. Vleklo se to, bylo předvídatelné. Málem jsem nedočetla. Nedoporučila bych.

dom.ini
15.07.2018 3 z 5

Tak já jsem asi trochu zklamaná. Knížka se četla moc dobře, byla svižná, nabitá akcí a dějem a nebylo tam ani jedno hluché místo. Zkrátka se tam pořád něco dělo, taže jste se nestihli vůbec nudit. Ale na mě byla moc překombinovaná a rozuzlení mi připadalo úplně přitažené za vlasy stejně jako jednání všech postav v záveru knihy. A ten teatrální konec byla poslední tečka. Kdyby to autorka nechala trochu jednodušší a neslažila se za každou cenu co nejvíce šokovat, tak by to za mě bylo rozhodně lepší, protže jinak jsem se nemohla od čtení odtrhnout a bylo to čtení opravdu napínavé, takže mám takové smíšené pocity.

attila1
13.07.2018 4 z 5

Četla se moc dobře. Bylo na napínavé, určitě si přečtu i další knížky od této autorky.

Hania932
13.07.2018 5 z 5

Knížka byla už začátku strašně zajímavá a musím říct že autorka píša strašně poutavě. Celý příběh byl o tom že se ztratí dítě, což je asi noční můra každého rodiče.Já rodič nejsem ale i pro mě to byla taková ta "noční můra". Knížku čtete dál a dál, protože vás zajímá jak to nakonec dopadne a kdo to dítě unesl, co se s tím dítětem stalo. Bylo to napínavý, smutný, zajímavý. Tuhle knížku nemůžu hodnit jinak než 5 hvězdičkami protože to bylo vážně něco! Rozhodně stojí za přečtení!