My děti ze stanice ZOO

My děti ze stanice ZOO
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543671/bmid_my-deti-ze-stanice-zoo.jpg 5 8272 8272

My děti ze stanice ZOO série

Skutečný příběh drogově závislé dívky, který otevřel oči mnoha lidem.

Literatura světová Biografie a memoáry
Vydáno: audiokniha , Bookmedia

Wir Kinder vom Bahnhof ZOO, 1978

Interpreti: Michal Jagelka , Viktorie Taberyová

Kikušák
11.06.2012 5 z 5

Když jsem tuto knihu četla, s pravdou vám mohu říct, že si nikdy nechci začít s drogami. Po zažítku s Christianou, mě všechno co s drogou souvisí odradilo. Tato knížka mi byla světkem, když se mi chtělo jít opravdu zvracet. Ale zároveň tuto knihu miluji.

princesse
11.06.2012 4 z 5

Četla jsem již před lety, ale mám ji stále v živé paměti! Výborná kniha.

doktorking
08.06.2012 5 z 5

kniha je super o to víc je hrozná realita že takhle to v západním berlině prostě bylo a bohužel i dnes by bylo dost podobných příběhu jako je ten Christiany F. A NEMUSÍME VUBEC DO NĚMECKA.

pipuska73
08.06.2012 5 z 5

Souhlasím, kniha patří mezi mojí Top 10 .. Napínavé, chytlavé a donutí vás o jistých věcech přemýšlet.

ivankaax
05.06.2012 5 z 5

Na příběhu Christiany F. jsem dospívala a i po X letech My děti ze stanice ZOO patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Myslím, že by si ji každý měl přečíst. Drsné, poučné, smutné, ale zároveň bohužel reálné.

ribejzka
05.06.2012 5 z 5

Také jsem měla jako povinnou četbu. Ale je to vpodstatě jediná kniha nebo jedna z mála kterou jsem četla vícekrát =)

VanovaL
01.06.2012 5 z 5

Měla jsem ji na seznamu povinné četby. Byla to první kniha, po které jsem sáhla. Doslova mě pohltila. Musela jsem číst a číst. V budoucnu bych si ji chtěla ještě jednou přečíst. Film mě naopak zklamal. Kniha je mnohem lepší. :-)

Verousek
31.05.2012 5 z 5

Tato kniha mě opravdu dostala. Úplně mě pohltila (v tom správném slova smyslu). Musela jsem číst a číst, protože dané téma je sice mému srdci vzdálené, ale dílo je velice poutavé.

seredomi
27.05.2012 5 z 5

Přečti, Přečti, Přečti !!!

motycek
22.05.2012

Viděl jsem pouze film a kdybych ho měl shrnout jedním slovem, řekl bych... poučný. SPOILER Knihu bych si rád přečetl. Bylo smutné vidět v titulcích věnování lidem se shodným rokem úmrtí. Vyvolalo to ve mně smutné představy.

pauele
03.05.2012 5 z 5

Najprv som čítal knihu a tá ma nenechala chladným, naopak zaryla sa mi do hlavy tak, ako sa podarí máloktorej. Jej filmové spracovanie za sebou necháva všetky trainspottingy, requiemy a podobné zlátaniny tváriace sa ako filmy o drogách. Film, ale obzvlášť táto kniha Vám ukážu závislosť na tvrdých drogách a všetko čo s tým súvisí veľmi priamo a bez servítky.

Mišulenka
03.05.2012 5 z 5

Naturalismus bez příkras. Tuto knihu a například i film Requiem for a dream by měly děti znát už ze základních škol...

maryzka
02.05.2012 5 z 5

nemám ji v moji knihotece nebot ji nemám ale před rokem 89 jsme ji četli pod školní lavicí byla to první kniha, která nám dorazila o drogách i když si myslím že dnešní generace by to pojala jinak za nás byla velice děsivá.

zito.andy
02.05.2012 5 z 5

knížku bych zařadila do povinné četby pro základní školy. Tento syrový příběh by si měl přečíst každý, aby si braní drog rozmyslel. Knížka je skvělá, poučná, děsivá.

Alca007
22.04.2012 5 z 5

mám tuhle tématiku ráda.
Knížka se mi líbila - je to drsné čtení, ale poučné.

Dobby
17.04.2012 4 z 5

tuhle knížku jsem četla ještě v pubertě a můžu říct, že jsem se díky ní bála drog a do dnes bojím. bylo to tak surově kruté. děsivá knížka. také bych ji doporučila jako povinnou četbu.

Antena
16.04.2012 2 z 5

Knihu jsem četla hodně dávno. Příběh je zajímavý a čtivý, člověk se doví jak takový lidé žijí co musí všechno udělat, aby měli na fet.. Tato kniha určitě nepatří k těm, že bych si jí s radostí znova přečetla. Jednou mi to stačilo a vím, že na tento příběh jen tak nezapomenu.

Aniikki
06.04.2012 5 z 5

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Velmi poutavá, na druhou stranu velmi děsivá.

Petunnka
05.04.2012 5 z 5

V pubertě jsem četla několikrát. Byla oblíbená, teď je jen založená.

analyticka
02.04.2012 5 z 5

Jedna z mála knih co mě zaujala. Jistě po ní někdy ještě sáhnu.....až budu dobře naladěna na tento příběh.