Němý křik

Němý křik
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532613/bmid_nemy-krik-65d5df396187e.png 4 3038 3038

Případy Kim Stoneové #1 Pět postav stojí u mělkého hrobu. Jeden po druhém se vystřídali při jeho kopání. Jáma pro dospělého by zabrala víc času. Zmařili nevinný život, ale uzavřeli smlouvu a zpečetili ji krví Po letech se středoanglické Black Country ocitá v šoku – nejprve je nalezena brutálně zabitá ředitelka místní chlapecké školy, následuje objev lidských ostatků u bývalého dětského domova. A další hrůzné zločiny Inspektorka Kim Stoneová si záhy uvědomí, že hledá někoho, jehož vražedná pouť trvá už desetiletí. Že ho musí dopadnout, než znovu udeří. A že se musí vyrovnat s vlastními démony z minulosti, protože jinak už může být pozdě. Protože ani ta nejtemnější tajemství nezůstanou pohřbená navždy... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Silent Scream, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

IvusP
18.09.2017 3 z 5

Námět knížky - děj vůbec nebyl špatný, příběh dobře odsýpal. Každopádně mám dost zásadní problém s Kim. Ta mi teda opravdu hodně nesedla a zkazila dojem z celé knihy. Proč z ženy na pozici detektiva hned udělat necitlivého, neohrabaného a hrubého babochlapa???

Jitty82
15.09.2017 5 z 5

Ani s jednou knihou od A.M. nešlápnete vedle. Oblíbila jsem si postavu Kim. Mám ráda autorčin styl psaní i krátké kapitoly. Knihy jsou napínavé a nelze se od nich odtrhnout. Za mě jednoznačně vede Tichá modlitba.
Už se nemohu dočkat až vyjde další kniha.

Maus
15.09.2017 5 z 5

Krásný a napínavý příběh. Velice dobře se to četlo. Už se těším na další díl.

MonicaMonique
12.09.2017 3 z 5

Nejdřív kladná stránka knihy: Děj nebyl zbytečně natahován, byly tam i nějaké ty zvraty a akce. A záporná stránka: Povaha Kim a stále opakující se věty. Za mě průměrná detektivka

amyssonner
11.09.2017 5 z 5

Skvělá detektivka, která vás pohltí. Budete číst bez zastavení až do poslední stránky.
Až s touhle knihou skončíte, jediné co budete chtít, je přečíst si další díl..

Kerberos
07.09.2017 5 z 5

Hodně vydařená detektivka,doufám,že se rozjíždí dobrá série.

Haen
03.09.2017 5 z 5

Povedená detektivka, která ani chvíli nenudí. Rychlé tempo a krátké kapitoly nutí číst dál a dál, až máte přečteno, ani nevíte jak. Už se těším na další knihu Angely Marsons, na Kim, její tým a další případ.

vlčice68
03.09.2017 5 z 5

Jsou knihy, které uchopíš, odložíš a ve volné chvíli po nich opět sáhneš. Jsou také knihy, které uchopíš a odložíš až u poslední stránky, posledního řádku. A tuhle knihu k nim rozhodně řadím.

aja0661
27.08.2017 5 z 5

Jsou knizky, ktere prectete aniz by vas tak uplne zaujaly, jo jsou pekne, ale neco tomu chybi, proste jste je koupili, ale dej nic moc... Pak jsou knizky, ktere prectete temer naraz, knizky od kterych se nemuzete odtrhnout. A tahle rozhodne patri do druhe skupiny. Angela Marsons se zaradila jako dalsi mezi me oblibene autory. Tohle je ma prvni kniha a uz se tesim na ty dalsi dve, ktere doma cekaji na precteni.

Denisa.knizky
22.08.2017 5 z 5

Velmi vydarena prvotina, sice se v druhe polovine vrah dal jiz tusit ale autorka si nechala prostor pro konecny zrat. Urcite sahnu po dalsich detektivkach z teto serie.

MonikaHos
17.08.2017 5 z 5

Skvělá! Výborné a promyšlené rozuzlení. Těším se na další díly s drsňačkou Kim.

petrarka72
12.08.2017 4 z 5

Zručně napsané, detaily dostatečně drastické, proto zapamatovatelné, a nemilosrdná ministudie socio- a psychopata(ů).

misaC
11.08.2017 4 z 5

Velmi čtivá kniha. Přispívají k tomu krátké kapitoly a překvapivé rozuzlení. Někteří ji srovnávají s Dívkou v ledu, ale pro mě je Kim sympatičtější. Už se těším na Tichou modlitbu.

ArwenAragorn
09.08.2017 5 z 5

Věřím tomu, že knížka se stala bestsellerem. Myslím, že má všechno, co ji k tomu předurčuje. Čtivost, spád, napětí, atraktivní téma, luxusní závěr. Kim mně nevadila, jako některým čtenářům, přesto si neodpustím: Skutečně musí být téměř v každé kapitole "....Kim zvedla oči k nebi..."?
Určitě si ráda přečtu i další knihy od autorky.

JessieEx
03.08.2017 4 z 5

Ke knize jsem byla hodně skeptická. Po přečtení několika prvních stran jsem ji začala srovnávat s Dívkou v ledu, kterou jsem nedávno dočetla. Ono se to ani nedá nesrovnavat. Je tam mnoho stejných či podobných prvků - jeden příklad za všechny: svérázná detektivka (vyšetřovatelka) s pohnutým osudem... Hůře se mi kniha četla, ale naštěstí asi za polovinou se to zlomilo a já jsem se začetla a dost si to užila. Nechybělo tomu napětí, trocha tajemna i šokující skutečnosti. Přemýšlela jsem zda dát 4*, ale zapůsobila na mě dost, takže si je zaslouží :)

kasavubu
31.07.2017 4 z 5

Myslím, že jsem právě objevila další skvělou detektivní sérii, na jejíž další pokračování se moc těším. Ještě, že už vyšly další dva díly:-) Vlastní příběh a zápletka byly dle mého soudu výborně vykresleny. Na závěr do sebe vše pěkně zapadlo, a tak to mám ráda. Jediné, co mi trochu vadí, je poslední dobou až příliš častý mustr hlavní vyšetřovatelky, která má neustálé problémy se svými nadřízenými a nerada se podřizuje jejich rozkazům. A stejně jako i u jiných sérií, i zde to vyšetřovatelce prochází, protože jedině ona dokáže případ vyřešit, čehož si je její nadřízený velmi dobře vědom. Hlavní vyšetřovatelka má podobně jako v jiných detektivkách problémy navazovat bližší kontakty se svým okolím a vykazuje tedy lehce sociopatické rysy. V případě Kim to ale docela chápu, protože se s ní život opravdu nemazlil, což mi jistě dají všichni, kdo knihu četli, za pravdu. Musela jsem smeknout klobouk nad tím, jak se dokázala poprat se svým nelehkým dětstvím a nástupem do dospělosti. Jsem moc zvědavá nejen na další případy, které na ni čekají v následujících dílech série, ale i jaké budou její další osudy.

Evule *
31.07.2017 5 z 5

Podle mě dobrá detektivka, konec mě překvapil :) Těším se na další díl ...

alzbeta4340
31.07.2017 4 z 5

Ze začátku se mi příběh zdál takový zvláštně neosobní, ale ten dojem rychle pominul. Je to velmi chytlavá a poutavá detektivka, i když hlavní body děje a zápletky jsem už v několika jiných knihách četla a konec mě nepřekvapil. Ale protože je kniha tak dobře napsaná, nic z toho mi vlastně nevadilo.

putpuda
27.07.2017 5 z 5

Tak já ji přečetla až na druhý pokus. Po prvé jsem se ne a ne začíst. Zrovna jsem dočetla a jsem móóóc ráda, že jsem se k ní vrátila. Drsá Kim je mi velice sympatická, její parťák taky ;) Kniha má spád, hlavně druhá polovina. Tu jsem vlastně zhltla za dnešní odpoledne. Při představě Crestwoodu a hrůz, které se zde odehrály, mi naskakuje husí kůže :(. V poslední době jsem si nějak oblíbila série, takže už se těším na další případy Kim S. :D

Soptinka
26.07.2017 5 z 5

Po dlouhé době jsem narazila na super detektivku. Ráda si přečtu další detektivní příběhy z pera Angely Marsons.