Okamžiky štěstí

Okamžiky štěstí
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528992/bmid_okamziky-stesti-658c3c5802a9f.jpg 4 4735 4735

Ála41
12.01.2021 2 z 5

Nejprve jsem přečetla Veroniku, říkala jsem si, co je ta kniha za blbost... Ale blbost, která docela baví a člověk si u toho čtení odpočine, je to takové naivní, nenáročné.... Část o Jachymovi mě už bavila méně, ale dalo se to zvládnout. Každopádně pana Hartla vyloženě nevyhledavam, když mi přijde pod ruku, tak se mu nebráním... Ale můj šálek kávy to není. Jinak Erotikon a Prvok byly lepší, si myslím.

jankasvanka
09.01.2021 5 z 5

Tak to sem opravdu nečekala. Dobře napsaný příběh ze života z obou stran. Neumím si představit být na místě obou sourozenců a tak zvládat život bez rodičů v době kdy je opravdu potřebuje.

rumund
04.01.2021 4 z 5

Velice zajímavá kniha, která se mi strašně líbila. Navíc si může čtenář sám zvolit začne-li o číst knihu od Veroničina příběhu nebo od Jáchymova příběhu. Mimochodem, já si nechal dívku až jako druhou ...

libuna60
02.01.2021 5 z 5

Knihu jsem si vybrala, až když jsem viděla pořad, kde Hartl byl jako host. Byl zábavný, vtipný. Tak jsem si řekla, že takové budou i jeho knihy. Nezklamal. Četla se dobře, byla vtipná a měla jsem z ní dobrou náladu.

jaja10
01.01.2021 4 z 5

Příběh Jáchyma se mi líbil mnohem víc, přišel mi takový ucelenější,víc mi dával smysl. Veroničin příběh mi připadal takový zrychlený. Ale četlo se to i tak moc dobře. :-)

Ivetinka
28.12.2020 4 z 5

Začala jsem číst Jáchyma. Samozřejmě, že pár přešlapů udělal, ale jeho příběh se mi líbil víc. Příběh Veroniky... jako starší by měla mít aspoň trochu rozumu. Chudinka, kterou zachraňoval mladší brácha, který by sám potřeboval zachránit (a ochránit).

saez
28.12.2020 4 z 5

Každý má svoje "okamžiky štěstí", ale dokáže si je skutečně uvědomit?

Martina1725
23.12.2020 3 z 5

Kniha se zajímavým nápadem a konceptem, ale ten děj mi tak úplně nesedl.

AndulinaU
18.12.2020 5 z 5

Pro mě skvělá knížka. Ano, je zde plno nepravděpodobných náhod, ale to mi nevadí. Není to šílené přeslazená knížka, i když happy end je. Je to i dost na zamyšlení, že je třeba si šťastných chvil vážit. Četla jsem knížku už podruhý a pokaždý jsem začala z jiné strany a z obou stran je to jiný zážitek, i když u Veroniky bych stála ještě o pár stránek víc, abych si ten happy end mohla více užít.

JointlieKat94
13.12.2020 3 z 5

Pana Hartla mám ráda. Vím, že se mi jeho knihy čtou dobře, a tuto jsem dostala k minulým Vánocům.

Začla jsem příběhem Veroniky, a myslím, že jsem to vzala od správného konce. :) Veronika se mi totiž nelíbila. Je to naivní holka a příběh byl šílenej. Jako rozumim, nejhorší věci v životě jí potkají během asi jednoho roku, ale proč s nikym nemluvila, měla přece skvělýho bráchu?! Proč byla prostě jenom divná a naivní? Tady se probíralo spousta citů, podvádění.. prostě ženská, no.

Jáchym, ten se mi líbil o něco víc, tam ten příběh byl takovej uvěřitelnější, lepší. Pro tu ségru by udělal všechno. Dělal, co ho bavilo a pořád se hledal.

Celkově na mě kniha působila dost negativně, asi? Nevím, jak to popsat. Radost jsem moc nepociťovala. A Okamžiky štěstí? Fakt jen lehce.. jsem ráda, že žiju tak, jak žiju.

Každopádně musim vyzdvihnout čtivost. Protože jsem nemohla přestat číst, když jsem si na čtení zrovna vzpomněla. Jinak kniha ležela nehnutě na stolku vedle postele. Jinak jsem ji měla 2x v práci, kdyby ne, čtu jí ještě za týden asi.. :)

Mnaui
01.12.2020 4 z 5

Velmi zajímavá myšlenka zpracování příběhu sourozenců. Z pohledu starší dívky i mladšího chlapce. Opět vztahově propletené až zamotané, jak to umí jen Patrik Hartl. oproti předchozím knihám jsem tak často nepropukala v neutišitelný smích. I tak se mi kniha velmi líbila. Děj plynul stále dál, bez zbytečného patosu, sahoddlouhych, srdceryvných scén či detailního popisu

Janaves
28.11.2020 4 z 5

Moje první od Patrika Hartla. Hezky se četlo, takové odpočinkové čtení.

Simstr
27.11.2020 3 z 5

Jáchym a Veronika. První jsem četla Veroniku - dobrý, ale už těžko uvěřitelné. Pak jsem šla na Jáchyma a to jsem dočetla tak tak, musela jsem se nutit. Spíš mě baví, když se příběhy prolínají a ne každý zvlášť. Četla jsem všechny knihy od pana Hartla, skvěle píše, baví mě, ale tohle byl průměr.

Martina999
06.11.2020 2 z 5

Moje první kniha Patrika Hartla, ale dost velké zklamání. Asi jsem na tuto knihu moc stará, je to asi pro mladé, ale musím souhlasit s některými názory na to, že Veronika je naivní až hloupá, závěr až neskutečně přeslazený. Navíc si myslím, že postavy v této knize nikdy neslyšely o kondomu. Ani z jedné ani z druhé strany. Takže za mě slabší průměr. Raději si Patrika Hartla pustím např. ve Všechnopárty a budu ho poslouchat, než číst.

laker4life
29.10.2020 3 z 5

(SPOILER) Fajn nápad se čtením knížky ze dvou stran, dvou pohledů, dvou postav. Zkrácená synopse: Jáchym vždycky všechno podělá, Veronika už to nedává.
Děj mě bohužel tak nevtáhnul. Ale možná by to byla dobrá motivační kniha pro mladý, co se staví na vlastní nohy a život mají před sebou.

DámaMáma
29.10.2020 4 z 5

Nic není v životě černobílé... Moc se mi líbil koncept knihy, kdy může člověk vidět podobnou situaci ze dvou stran. Jen mi kniha přišla místy hodně upovídaná. Jinak skvělé prázdninové čtení!

Dandeska
27.10.2020 3 z 5

Hezky se zasmějete.Super nápad, jeden z jedné strany, druhý z druhé strany.

1bublina
22.10.2020 4 z 5

Začala jsem Veronikou a udělala jsem dobře. Bavila mě mnohem víc než Jáchym. Ten mi přišel takový víc povrchní. Happy end vždycky potěší. Myšlenka příběhu dvou sourozenců psaná odděleně se mi moc líbila a oceňuji propojení i překvapení na konci. Myslela jsem, že mě u Jáchyma už nic nepřekvapí a přeci jenom tam něco bylo. Tohle byla poslední kniha, která mi od Hartla chyběla, tak snad napíše něco dalšího. Budu se těšit.

Terycte
22.10.2020 3 z 5

Moje první česká romantika/próza. A teda (potlesk) .Moc pěkně zpracované, prolínající se příběhy. Jak se dva mladí lidé, sourozenci, pletou, ztrácí, nachází ve svém životě, až dojdou ke svému štěstí.
Četla jsem od Jáchyma. A jeho příběhu byl skvělý. Veroničin pro mě byl slabší, kde to zlepšovaly pohledy ostatních (přátel, kluků,...). Dávám 3/5 ⭐

Lucie89
14.10.2020 5 z 5

Čím více jsem četla, tím více se mi kniha líbila. Oceňuji příběhové zvraty. :)