Osm

Osm
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345952/bmid_osm-dV2-345952.jpg 4 3100 3100

Nový román Radky Třeštíkové, nejčtenější české autorky součastnosti! Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Začíná nečekaně skoro koncem a končí začátkem. Hlavní hrdinka Míša je následkem střelného poranění v bezvědomí. Kdo jí chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? A co se stane, až se Míša probudí a ze svého života si bude pamatovat jenom něco?... celý text

mats379
21.10.2019 3 z 5

Pro mě poněkud přeceňovaná kniha; ale souhlasím s kritikou ostatních, že je to zdlouhavé, překombinované, spousta nesympatických postav a ten konec.....rozhodně bych si ji znovu nepřečetla! Jsem zvědava, jak se povede film...

Blair88
17.10.2019 3 z 5

Po Babovkach jsem čekala víc. Chvíli trvalo než jsem se zacetla.

oskarina
16.10.2019 5 z 5

Výborná kniha! nemohla jsem se odtrhnout. Líbí se mi, jak jsou všechny postavy propojené.
Dle mého názoru lepší než Bábovky.

iveta0575
14.10.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Jako všechny knihy od autorky ????????

Kuci12
04.10.2019 3 z 5

Napínavá kniha, dobře se četla, zajímavá zápletka, byla jsem nadšená. Bohužel konec a celková pointa byly pro mě zklamáním. Tohle je můj častý problém s paní Třeštíkovou.

Radka1911
02.10.2019 5 z 5

Čtivá, napínavá kniha od první do poslední stránky. Moc se mi líbila.

zdenaR
26.09.2019 3 z 5

Kniha se četla poměrně dobře, jen jsem si musela chvílemi srovnávat časové roviny. Je to moje druhá kniha od autorky (Bábovky se mi líbily trochu více) a začínám si na její styl zvykat.
Oceňuji neotřelý závěr :-)))

LeSk
22.09.2019 5 z 5

Výborná čtivá a poutavá kniha. Záživný děj, úžasné zápletky, přečteno jedním dechem. Nejlepší kniha od této autorky. Jen mi vadila francouzština, mrzelo mě, že zde nebyl vložený i překlad do ČJ. Nicméně na hvězdě to neubírá. Doporučuji.

radus
21.09.2019 4 z 5

Knížka se mi dobře četla, byla jsem natěšená, kdy ji zas budu moci číst. Ke konci už moje nadšení opadalo a jak se vše začalo rozplétat, byly mi všechny postavy vlastně nesympatické. A závěr useknutý, ale na to si už u Třeštíkové začínám zvykat. Hodnotím kladně a dávám ****

aliisalounu
21.09.2019 3 z 5

Právě jsem knihu dočetla a vlastně ani nevím, jestli se mi líbila. Chvílemi (hlavně na začátku) jsem byla opravdu nadšená, ale postupem času moje nadšení opadalo. Asi jsem knihu nečetla v nejvhodnějším rozpoložení...

danielavachova
14.09.2019 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha od Radky Třeštíkové,super čtení.Celá kniha je plná zápletek,s trochou jako by krimi ,přečetla jsem jedním dechem a zase otevřený konec.

Plaknel
14.09.2019 3 z 5

Líbilo

VeRonnie26
09.09.2019 3 z 5

Kniha se mi četla dobře a bavila mě. Sice ne tolik jako veselí a bábovky, ale závěr mě trošku zklamal.
Trošku mi i vadilo když byla nepřeložená věta např. ve francouzštině, že nikde nebyl překlad.

klarinka9974
09.09.2019 4 z 5

Mě se to líbilo, dobře se to četlo, bylo to oddechové a vůbec jsem se u toho nenudila. Bavilo mě střídání postav, zápletka, láska všude okolo a Míša samotná i když sama asi nevěděla co vlastně chce. Spíš mě zklamal ten konec, těšíte se na to až dostanete vysvětlení a závěrem se stane něco šťastného nebo smutného a ono se defakto nestane nic.... Ale tak nějak si začínám zvykat, že autorčiny knihy mají ty konce prostě useknuté.

Annyel
08.09.2019 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Zajímavá zápletka, rozplétající se charaktery postav, závěr výborný.

Aicha196
07.09.2019 5 z 5

Velice zajimava, uzasna kniha

bery11
07.09.2019 4 z 5

výborná kniha, dobře se četla

Miluna40
07.09.2019 1 z 5

Konec mi prisel desny i vtipny

tyna_01
05.09.2019 5 z 5

Knížka se četla dobře, děj také chytlavý, bavilo mne to :)

dainny
30.08.2019 3 z 5

četla se dobře,ale mám od této spisovatelky raději jiné knížky :)