Osm

Osm
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345952/bmid_osm-dV2-345952.jpg 4 3147 3147

Nový román Radky Třeštíkové, nejčtenější české autorky součastnosti! Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Začíná nečekaně skoro koncem a končí začátkem. Hlavní hrdinka Míša je následkem střelného poranění v bezvědomí. Kdo jí chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? A co se stane, až se Míša probudí a ze svého života si bude pamatovat jenom něco?... celý text

marli58
22.07.2018 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře, zajímavý styl od konce (a taky trochu bez konce), upoutalo mě i časté naťuknutí budoucnosti. A taky dost "hustý" milostný pětiúhelník...

Lidic
21.07.2018 5 z 5

Dobre se mi cetlo, zajímavé tema. Ale detektivka to neni ;-)

Anet2106
20.07.2018 2 z 5

Celkem prijemna, oddechova knizka, ktera ke klasicke detektivce ma velmi daleko. Nicmene zapletka zajimava. Jedinenegativum je otevreny konec, ktery se dle meho nazoru k tomuto pribehu nehodi...

Baruss
16.07.2018 3 z 5

Pohodová knížka, dobře se četla.

Jelen51
12.07.2018 4 z 5

Na začátku jsem byla fakt mile překvapena, připomínalo mi to trochu Hartla a jeho erotikon, fakt mě to bavilo. Nevadilo mi, že byla časová osa pomichana, ke konci už mi Míša trochu lezla na nervy a stávala se z ní psychoticka, tyhle lidi mě trochu děsí. O detektivce nemůže být řeč, to se snad schodneme. To že je někdo postřelený a jako velmi vedlejší postavy jsou párek policistů to přeci z knihy nedělá detektivku.
Ale co nechápu jsou otevřený konce knih..... Jako proč??? Tohle není typ knihy kde si každý může domyslet jak to tedy vlastně bylo či mohlo být - tohle má jasný děj, který má být ukončen. Ach jo

J.x
09.07.2018 3 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem knížku přečetla. Přijde mi, že Radka Třeštíková je teď hodně v kurzu nebo jak to nazvat, ale... Zklamaly mě už Bábovky. Tohle musím uznat, že se četlo líp.

MontyMK
07.07.2018 5 z 5

Doporučuji :)

CHezunka
02.07.2018 2 z 5

Nevím proč, ale tenhle styl psaní autorky mi nesedí, oproti knize babovky, která byla úplně o ničem a ztrátou času, tohle vypadalo jako zajímavý příběh, ale už jsem v polovině cítila zbytecne natahování, hodně se opakující styl mluvy u postav a přestalo mě to bavit uplne.

Dajine
01.07.2018 5 z 5

Zajímavé čtení, zajímavý příběh a překvapivý konec.

vanilka231
25.06.2018 4 z 5

Četlo se to samo, super napsáno. Za mě velice milé překvapení. Určitě doporučuji.

anibeni
24.06.2018 3 z 5

Knihu jsem sice přečetla téměř na jeden zátah, ale nebylo to úplně to, z čeho bych si měla sednout na zadek... Zvláštní styl psaní asi ne každému sedne, střídání přítomnosti s minulostí a do toho ještě úryvkovité pasáže z daleké budoucnosti taky nebylo to úplně pravé... a ten konec..? takový nijaký...

BaruuH
23.06.2018 4 z 5

Docela mi trvalo knížku přečíst. Chvílemi byl děj velmi zdlouhavý, ale zároveň opravdu záživný a pro mě zajímavý. Detektivky zase tak často nečtu, ale tahle byla dobrá, i když z toho konce jsem byla trochu překvapená.

Efča59
21.06.2018 4 z 5

Příjemná oddychovka na léto. Napsáno velmi čtivě. Jen ten závěr mě trochu naštval, protože jsem se nedozvěděla, jak to vlastně všechno bylo.

Akneris
17.06.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila, jen konec byl trošku zvláštní.

alka1609
15.06.2018 4 z 5

Líbila se mi, můžu doporučit.

koza001
13.06.2018 4 z 5

Ctive psano.

LisaEla
10.06.2018 4 z 5

Moje první knížka od RT, čtivá, netradiční členění, nabízí určitě i spoustu otázek k zamyšlení.

Hana46
09.06.2018 5 z 5

První knížka, kterou jsem od této autorky četla a hned jsem se do ní zamilovala.Ráda čtu knížky od kterých se jen těžko odchází a od této se opravdu nedalo odejít. Super

ajasin
07.06.2018 5 z 5

Výborný příběh. Styl, jakým autorka píše, se mi líbí. Velmi líbí.
Svoje hrdiny si rozhodně neidealizuje ani nepřikrášluje. Předkládá nám je tak nějak „ za syrova “. A stejně jako u Bábovek, všichni trochu (někteří i víc než jen trochu) vybočují z normálu.

ivetts
07.06.2018 4 z 5

O 100% lepší než autorčiny Bábovky. Ze začátku jsem se nemoha začíst, pak jsem se naopak nemohla odtrhnout :)