Osm

Osm
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345952/bmid_osm-dV2-345952.jpg 4 3100 3100

Nový román Radky Třeštíkové, nejčtenější české autorky součastnosti! Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Začíná nečekaně skoro koncem a končí začátkem. Hlavní hrdinka Míša je následkem střelného poranění v bezvědomí. Kdo jí chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? A co se stane, až se Míša probudí a ze svého života si bude pamatovat jenom něco?... celý text

alichek
02.04.2020 4 z 5

Strašně dlouho jsem knihu četla a není to mým zvykem, zacatek byl na muj vkus ponekud zdlouhavý. Velkým plusem tohoto příběhu je jeho komplikovanost a množství postav. Otevřený konec upouští uzdu fantazií. Jsem ráda, že jsem tuhle knihu nenechala jen rozečtenou.

osuška
30.03.2020 5 z 5

Má první kniha od Třeštíkové, aniž bych cokoliv očekávala. Čtivá, děj má spád, je tam napětí, humor, soucit i nesympatie. Alice je pro mě taková Štěpka Kiliánová z Petrolejových lamp, tolik jsem jí fandila. :-)

lucie9998
23.03.2020 3 z 5

No...Podle mě je to trochu přeceňovaný román. Měla jsem ho půjčený s tím, že je to fakt bomba a mě se to jako bomba nezdálo. Víc se mi od této spisovatelky líbila kniha Bábovky.

NADEI
20.03.2020 4 z 5

Knížka o lásce a manželství s detektivní zápletkou. Příjemné čtení na tuhle nelehkou dobu.

Teryhc
17.03.2020 5 z 5

Nečekala jsem moc, knihu mi půjčila kamarádka, když jsem jí okukovala v knihovně. Do tolika stránek se mi upřímně moc nechtělo, ale nakonec jsem jí přečetla za den. Je to skutečně velmi čtivá oddechovka se zajímavou zápletkou. Moje první kniha od této autorky a rozhodně předčila mé očekávání.

Olivie11
15.03.2020 3 z 5

Kniha mne na začátku moc nepohltila,ale pak se to změnilo a čekala jsem se zvědavostí na závěr.Konec byl velkým zklamáním.

alicewol
12.03.2020 odpad!

Tak tohle opravdu není nic pro mě.

hana17.1.
28.02.2020 4 z 5

Oddechové čtení se zajímavým rozložením kapitol. Zajímavá kniha a souvislost mezi všemi postavami.

TereVy
20.02.2020 3 z 5

Oddechové čtení

Ver1982
14.02.2020 5 z 5

Očekávala jsem míň, ale přišlo víc, takže hodnotím maximálním počtem. Kdo má rád nenáročné čtení s lehkou detektivní zápletkou, tak doporučuji. :)

MishkaPlacha
07.02.2020 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Očekávání jsem neměla velká, ale zhltla jsem ji za jeden den. Za mě super a hodnotím vysoko.

Aseverova
30.01.2020 4 z 5

Kniha mě mile, překvapila, napřed jsem ani neměla v plánu číst, kvůli ne moc dobrým recenzím, ale nakonec jsem ji dala šanci. Musím říct, že se mi líbila, jen teda snizujii hodnocení kvůli konci, ten nebyl moc podařený. Jinak povedená kniha!

pinar
29.01.2020 5 z 5

Mně se líbila, Radka Třeětíková umí zajímavě vykreslit jednotlivé postavy, má odpozorovaný současný způsob komunikace, což příznivě ovlivnuje čtenářův dojem a souznění s dějem stejně jako reálie v knížce popisované. Knížka se mi líbila moc.

YenMaja
28.01.2020 2 z 5

Bohužel, kniha mě příliš nenadchla. Nedokázala jsem se pořádně vžít do děje, což mi u ostatních knih nedělá žádný problém a nedokázala jsem u knihy sedět dlouho. Styl paní Třeštíkové mi také moc nesedl. Nesmyslně dlouhé věty, plácání pátého přes deváté. Nechci knihu nijak hanit, jen to není nic pro mě.

tabaluga
24.01.2020 4 z 5

Kniha byla psána zajímavě, pořád jsem chtěla vedet, co se stalo. Z mého pohledu se tedy nejednalo o detektivku, ale spíše takové oddychové čtení. Ale líbily se mi v knize takove ty myšlenky, když skončí přímá řeč a co si dotyčný myslí, jsem se tomu musela i párkrát zasmát. Pro mne to mělo jedinou vadou na kráse, že tam bylo i několik cizích řečí, ke kterým bych potřebovala vysvětlivky.

M.Bo.
24.01.2020 4 z 5

Knížka je fajn, čte se v podstatě sama, je to oddechovka ale oproti jiným knížkám autorky to je poutavější. Člověk se chce od začátku dozvědět jak to celé bylo. Konec by mohl být trošku lépe zpracovaný, ale to je asi individuální, obecně mi přijde, že autorka konce příliš neovládá.

hanča34
20.01.2020 5 z 5

Kniha čtivá i když detektivka to nebyla. Moje druhá kniha od autorky a líbila se mi. Zkusím další

Ksyu
13.01.2020 4 z 5

Moje druhá kniha od Třeštíkové, četla celkem dobře. No detektivka to nebyla.

ManitraM
12.01.2020 4 z 5

Po knize jsem sáhla, protože se na ni v knihovně stály fronty... No zajímalo mě proč, knihovnice mi řekla, že je skvělá. Já osobně bych ji až tak nevychvalovala. Ano, četla se dobře, ale často jsem se ztrácela. Francouzsky neumím, takže jsem občas úplně nepochopila, ale na děj to nemělo vliv. Příběh asi není špatný, ale zdá se mi to tak trochu překombinované. Nicméně díky hlavní postavě ji mohu zařadit do výzvy 2020 - téma 5. Kniha, jejíž hlavní hrdina trpí psychickou poruchou.
Od autorky je to pro mě druhá knížka, ta první (Veselí) mě pobavila víc. Zkusím určitě ještě nějakou její tvorbu :)

wiolca
11.01.2020 4 z 5

Četla jsem od Radky už Bábovky a Veselí. Což se mi obě předešlé líbily víc. Ale nebyla špatná ani tahle kniha. Hlavně druhá půlka se mi četla lepe. Ovšem konec už mi přišel dost divný. Všechny postavy v knize na mě působily psychopaticky a nevyrovnaně. Opravdu ani jedna normální osoba ????. Ale proč ne.