Padesát odstínů temnoty

Padesát odstínů temnoty
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235649/bmid_padesat-odstinu-temnoty-235649.jpg 3 5022 5022

Poté co Anastasia Steeleová na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout. Když jí tedy Christian předloží novou smlouvu, nemůže odolat a vrací se k muži, kterého miluje. Postupně odhaluje všechna tajemství a zjišťuje, že jeho padesát odstínů šedi je temnějších, než si kdy dovedla představit. A zatímco Christian bojuje se svými démony, Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Fifty Shades Darker, 2011

Paluska
05.10.2013 5 z 5

Musím uznat, že se to čte samo a co víc, že se mi to dokonce i líbilo.... na druhou stranu je pravda, že některé pasáže byly hodně přitažené, až jsem se tomu musela opravdu zasmát....

janno69
04.10.2013 4 z 5

O trochu lepší než byl první díl......

lukyli154
01.10.2013

Nakonec jsem ráda, že jsem si druhý díl přečetla, aspoň teď vím, že třetí díl nemá cenu číst, páč si v živých barvách dovedu představit, co bude hlavní zápletka. Souhlasím s názory ostatních, že by tento díl mohl být konečný - bylo by to docela romantické zakončení, ani by mi pompézní svatba apod. nechyběla.

HalleyM
29.09.2013 3 z 5

Druhý díl mě asi bavil více, než ten první, ale stejně nemohu říct, že je to nějaká bomba, jakou by měl bestseller představovat. Ústupnost a zkrocení Christiana je opět další klišé. To všechny knihy musí mít happy end?

mkarajda
29.09.2013 2 z 5

po přečtení prvního dílu jsem dost váhala, jestli se do druhého vůbec pouštět. Známá mi řekla, že ten první je jen rozjezd, že ty další dva jsou super, tak jsem se nechala zvyklat. Bohužel. Děj knihy by se dal lehce napsat na 50 stránkách, v druhém díle se neodhalilo nic převratného, co si důvtipný čtenář domyslí již při čtení prvního. Takže opět veliké zklamání. Třetí už tu mám taky, přečtu ho, ale již od něho nic nečekám.

vintrjana
29.09.2013

Kniha se mi moc líbila. mám ráda takové čtení

KimPossible
29.09.2013 3 z 5

první část mě zaujala rozhodně více, ale alespoň je zde nějaká zápletka a dozvídáme se více o Christianovi

Froberg
27.09.2013 1 z 5

Nedočetl jsem. Jen nechápu kladná hodnocení. Prodej stagnuje a i to co se prodalo je asi spíš otýkou velkého marketingového tažení, ale úroveň jak nápadu, tak způsobu je trapnost, takže lidi, jsou mnohem levnější a především mnohem lepší knihy. I ta jedna hvězdička je dost na tenhle brak.

kacaaba
25.09.2013 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil nejvíc, nebylo to tak ponižující. Četlo se to dobře, taková romantika s dobrým koncem.

Silvina
24.09.2013 2 z 5

Jak se říká, proti gustu... Já se do třetího dílu rozhodně nepustím a nedočtu už ani tento - šedé už bylo zkrátka dost :-(

Marčullkas
22.09.2013 odpad!

Odpad všech odpadů ! . . . nemůžu si pomoc! :/ Také jsem to četla jen, protože nemám ráda nedočtené knihy

CherryF
22.09.2013 5 z 5

Krásně to navazovalo na první díl. Byla to opět paráda, zasmála jsem se i plakala :-) hlavně dojetím na konci :-)

kvapsv
19.09.2013 3 z 5

První díl mě nadchnul, ale druhý už není žádná velká sláva. Začátek dobrý, střed příšerný (kousala jsem se jím hrozně dlouho), ale konec knihy už byl zase celkem dobrý. Některé události v knize mi přišli hrozně klišé. Každopádně si počkám na 3. díl. Sama autorka řekla, že se knihy musejí brát jako celek a ne jednotlivě..tak uvidíme co nám 3. díl přinese. :)

broskvicka
18.09.2013 5 z 5

První díl je prostě nejlepší ale tenhle je také moc krásný,Moc ráda jsem se ponořila do snění a sdílela radost i smutek s hrdiny.Prožívala jsem to s nimi asi až moc ale nemohla jsem si pomoct.Manžel je neustále za prací a já jsem doma s dětmi sama.Tohle pro mě bylo velice příjemné rozptýlení a občas jsem si povzdychla a záviděla jim.Je to krásné počtení a jediné co mě trošku štvalo je to že třetí díl je poslední.V každém s dílu je něco co zaujme.Já hltala každé písmeno od prvního dílu až po ten poslední a jsem z nich tak unesená že si je budu číst ještě několikrát.:-)

Buhvico
17.09.2013

Mě osobně se tenhle díl líbil mooc, byla to taková sladká romantika a vyznávání lásky, to já doma nemám a tak jsem se mohla vžít do Anastasie a prožívat si to s ní :-) Už se těším na další díl, zase ho zvládnu za 2 dny :-)

Denusskaa.b
17.09.2013

nejlepší díl když to vemu z těch 3

inngrid
08.09.2013 4 z 5

Ak to porovnám s 50 odtienov sedej toto bola určite tá lepšie cast osobne ma bavila viac :)

MarieAnnaSarah
07.09.2013 3 z 5

Protože jsem ze zvědavosti přečetla díl první, zajímalo mě, jak se bude příběh dále vyvíjet.

No, hlavní hrdinka je stále naivní a jednoduchá, ale na druhou stranu, v knize se na rozdíl od prvního dílu něco děje a za to dávám malé bezvýznamné plus :D

Jak už jsem psala u dílu prvního, tři hvězdičky jsou za čtivost a marketing, který přivedl mnoho žen všech věků ke čtení.

Za příběh samotný bych tentokrát dala hvězdičku a půl :)

sarekaslukova
04.09.2013 3 z 5

Oproti jedničce mě tenhle díl nějak nenabádal ve volných chvilkách ke čtení. Zdálo se mi že autorka ani sama neví jak to oživit tak proto tam dalo to s tím vrtulníkem. Svatba no dobře ale jak bude pokračovat třetí díl netuším. Děti? Ježiši jen to ne. Ale dle mého názoru byl tento díl horší než díl první. Snad třetí nebude ještě horší.

gilt
28.08.2013 5 z 5

Tak opět jsem ji přečetla za dva dny. Dokonce jsem i uronila slzu, když se Christian ztratil. Nechápu jen, co kdo očekává od erotického románu? Detektivní zápletku? Mě se líbil první i druhý díl a ráda si přečtu i ten třetí, který slibuje, že tam přece jen k nějakému dramatu dojde. Ikdyž podle děje to mohlo klidně skončit druhým dílem. Zřejmě nás čekají přípravy na svatbu, napadení Christiana a možná i Any. Třeba i nějaké zranění, aby si oba hrdinové mohli uvědomit, jak moc jim na sobě záleží. No a samozřejmě potrestání viníka.No a spousta sexu. (Přemýšlela jsem nad tím, jestli dojde k sexu i těsně před obřadem ve svatebních šatech). Jinak jsem opět vděčná, že při popisování erotických scén, nezachází autorka do detailů a tím pádem to neklesá do pornografie.