Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5039 5039

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door , 2016

vipera
01.05.2021 2 z 5

Byla to taková rychlá překombinovaná telenovela.

hanjana
24.04.2021 2 z 5

To byla taková ufňukaná blbost, pardon. Chování postav mi přišlo přehnaně naivní až hloupé a to velké grandiózní finále mě nechalo spíš zklamanou, připadalo mi to tak nějak... zbytečné.

LuckaLO
21.04.2021 3 z 5

Autorka má mnohem lepší PR než knihy. Kniha je čtivá, zvládla jsem ji za dva večery. Ale na konci jsem si řekla: "to byla ale blbost."

Gemma88
20.04.2021 3 z 5

Poutavý název i téma. Začátek mně moc nebavil, měla jsem chuť jí odložit, ale na to jsem moc zvědavá Což je dobře, protože někde v půlce mne kniha zaujala a už jsem se neodtrhla. Jenom ten závěr byl docela zbytečný a předvídatelný.

Disinka
18.04.2021 5 z 5

Moc povedenej pribeh ;)

Kavalos
12.04.2021 3 z 5

Zajímavé téma, nečekané zvraty. Kniha se četla dobře, jen některé pasáže mi přišly zbytečně roztahané.

Ivanka83
08.04.2021 4 z 5

Kniha se četla opravdu rychle. Myšlenkové pochody jednotlivých postav mě bavily. Byla jsem děsně zvědavá, jak to všechno dopadne...

Denisa121
02.04.2021 5 z 5

Za mne asi zatím nejlepší kniha od této autorky. Do děje jsem se začetla okamžitě a nemohla jsem knihu odložit. Kniha psaná poutavě, čtivá, napjatá jsem byla až do samého konce. Doporučuji!

osman111
31.03.2021 4 z 5

Knihy Shari Lapeny se čtou velice dobře, děj má spád a o nečekané zvraty rozhodně není nouze. Je to ten typ knihy, kterou přečtete za dva večery, protože se skutečně nedá odtrhnout. Trochu mi vadí, že si jsou její knihy tak moc podobné. Věštšinou si už zpětně nedokážu vybavit o čem přesně konkrétní kniha byla, ale vždy jsou postavy, místo i námět skoro totožné.
Pokud jste však od autorky ještě nic nečetli, moc ji doporučuji.

KatarínaK.
19.03.2021 2 z 5

(SPOILER) Knihu jsem našla pod vánočním stromečkem. Hodnotím jako průměrný thriller. Četla se snadno, místy nabrala spád. Závěr byl hodně zvláštní, tak trochu odfláklý. Tento styl psaní nemám moc ráda. Chvíli se píše v 3.os., pak hned v 1.os. Postava Marca mi byla nesympatická.Neúspěšný slaboch, kterému na konec vše projde? A jeho žena Anne? Celou dobu se snaží nezhroutit a být opět se svým dítětem. Když se jí to konečně splní, tak se z ní stane vrah? Hm, to si dcerku moc neužije. A detektiv Rasbach toho moc nevypátral. Kniha mě spíše štvala než bavila.

barb_B
18.03.2021

Slibný rozjezd a pak... nic.

snílkařka
15.03.2021 2 z 5

Ani špatná ani né zas tak dobrá hold detektivka☺️

Leena
14.03.2021 odpad!

Bohužel mě kniha neoslovila, takové ploché, bez šťávy, nudné.
Nastavovaná kaše, jakoby autorka vyloženě všechny dialogy vypotila.
Nechápu označení bestseller.
Nedoporučuji, ztráta času:-(

qydko
13.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Čtivá kniha to je, o tom žádná, ale jinak nevím. Děj tak nějak nudný, předvídatelný a ta epizoda na konci, co má být jako zásadní šok a dějový zvrat... no nevím, mě přišla nějak navíc a trochu divná. Taková honba za finálovou tečkou za každou cenu, i když se tam moc nehodí.

alzbeta2843
10.03.2021 3 z 5

U tejto knihy určite platí, že sa nevyplatí masová marketingová kampaň. Áno, kniha je veľmi rýchlo čitateľná, ale ja som sa asi spálila. Čakala som veľké wau a bum, pretože sa veľa hovorilo o tejto knihe a o tejto autorke. A ja to nikomu nezazlievam, lebo v tom je to čaro a krása rôznych žánrov a autorov, aby si každý vybral. Žiaľ, mňa táto kniha sklamala. Asi mi nesadol ten štýl, ale nie je zlá kniha to nie, ale za mňa priemerná.

Jara.v
09.03.2021 4 z 5

Za tři večery přečteno. Důmyslně konstruovaný příběh. Celkově rychlý spád a poutavě napsané. Autorka nechává do poslední chvíle otevřené možnosti, ačkoli během příběhu se objevuje jedna nebo dvě věty, které při dobré pozornosti dokáží napovědět viníky.

MilackovaN
08.03.2021 3 z 5

Třetí den, třetí kniha od Shari. Tahle je pro mě zatím nejslabší. Je to její první kniha, takže jsem ráda, že je vidět, že knihu od knihy je to stále lepší. Tato kniha nebyla tak napínavá, jako třeba Jeden z nás nebo Nevítaný host, vadilo mi neustálé přimíchávání informací, které byly už dávno několikrát zmíněné. Teď se jdu vrhnout na poslední- Někdo cizí v domě a pak si dám od detektivek zase na chvíli klid, než vyjde Její konec.

Koska84
04.03.2021 4 z 5

Začátek přímo zdlouhavý od půlky knihy hltani každé stránky konec překvapivý a závěr smutný. Knížku doporučuji ????

Ejv
25.02.2021 4 z 5

"Nevím. Nevzpomínám si."
Závěr knihy byl nejlepší! Dokonce jsem dala hvězdičku navíc! Až člověka mrazí.. Můžu jen doporučit dál! :)

archivářka115
24.02.2021 4 z 5

Přibližně do poloviny knížky se nic neobvyklého nestalo.
Potom se děj rozjel a já jsem knížku dočetla za den.
Co by se stalo, kdyby měla knížka pokračování