Písečný muž

Písečný muž
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184176/bmid_pisecny-muz-wry-184176.jpg 5 4677 4677

Jedné chladné zimní noci se na železničním mostě ve Stockholmu objeví mladý muž. Je vychrtlý, silně podchlazený a má legionářskou nemoc. V nemocnici vyjde najevo šokující fakt: podle registru obyvatel má být mladík již sedm let po smrti. Jak je to možné? Vždyť z jeho vraždy je podezřelý sériový zabiják Jurek Walter, kterého před třinácti lety zatkl komisař Joona Linna a který byl odsouzen k doživotní izolaci na uzavřeném psychiatrickém oddělení. Starý případ je nutno znovu prošetřit. Sériový vrah je obestřen spoustou záhad. Je třeba jednat rychle, neboť čas je neúprosný. Co když je dosud naživu i mladíkova sestra, která tehdy zmizela spolu s ním? Lars Kepler svým čtvrtým románem překonává veškerá očekávání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Host

Sandmannen, 2012

DickBach
27.02.2017 5 z 5

Luxusní kousek. Napínavé od začátku do konce, strhující a velmi mrazivé. Vše řádně vysvětleno, nezůstal ve mně pocit "nedokončena" jako u dřívějších titulů. I když pro hnidopichy, zde bylo pár momentů, které byly poněkud uměle vykonstruované a příliš náhodné... ale ději to vůbec nevadilo ani neubíralo. Za mně plný počet a velké díky.

katarina1868
23.02.2017 5 z 5

Toto je najlepsia kniha od tohto autora co som citala. Je super napinava az do konca. Odporucam precitat najlepsie po poradi toto bola moja prva kniha od tohto autora.

Evida
21.02.2017 5 z 5

Úžasná a napínavá kniha, z některých kapitol až mrazí. Četla jsem jedním dechem,

Hvězdinka
15.02.2017 4 z 5

Pro me nejpovedenejsi kniha od Keplera. Ma spad a i pres vysoky pocet stranek precteno za dva dny, velmi ctive. Doporucuji!

maGggg
11.02.2017 5 z 5

Mazec dobrý!

Klára90
09.02.2017 5 z 5

Tato kniha je neskutečný mazec,jinak to nazvat neumím. První noc poté,co jsem ji začala číst jsem z ní měla noční můru a říkala jsem si,že knihu odložím,ale nedalo mi to a četla jsem dále a po celou dobu na mě z knihy sálal strach,napětí a zvědavost a prostě jsem jen musela hltavě číst a číst,čemuž krásně dopomáhy krátké kapitoly. Toto byla má druhá kniha od Keplera,jako první jsem četla Paganiniho smlouvu a ta mě nijak moc nenadchla,ale jsem ráda,že jsem jim dala ještě šanci a v knihovně sáhla po téhle knize,protože ve mě fakt zanechala dojem.

Kacenak
04.02.2017 5 z 5

Čtu většinou při cestě vlakem do/z práce. S touhle knížkou mi vůbec nevadilo, že maj ČD zpoždění! :)
Jdu na poslední díl, už teď vím, že se mi bude po Saze a Joonovi stýskat. :)

sheylka
02.02.2017 5 z 5

S přehledem nejzdařilejší, nejnapínavější, nejčtivější a nejpromyšlenější kniha série. Mám sto chutí si ji několik týdnů po přečtení přečíst znovu. Poslední díly jsem pevně věřila a doufala v to, že tahle kniha bude o Jurkovi Walterovi a pospojuji si kousky své skládačky do jednoho obrazce. Malinko zamrzelo, že se nedozvíme víc o Joonově rodině - v reálném čase, jak co probíhalo - podle mého tam je pár mezer a snad nám je autoři dodatečně vyplní. Stále doufám, že si jen nechávají prostor na další počiny.

biairicia
02.02.2017 5 z 5

100% nejlepší kniha ze série. Hodně v člověku zanechá. Někdy až děsivé. Jedna z TOP knih. Kdyby bylo více hvězdiček, dala bych. Na knihu nejde zapomenout.

ŠtěpánkaB.
31.01.2017 5 z 5

Jedna z nejděsivějších knih, co jsem kdy četla. Vždycky, když si myslíte, že jste už konečně o krok napřed, nakonec zjistíte, že se šeredně pletete... Brrrr, už je to pár týdnů, co jsem to dočetla, ale pořád mě to trochu straší, když na to pomyslím. Pro mě nejlepší kniha ze série. A násobně napínavější, než třeba Nesboho Sněhulák.

arthera
30.01.2017 5 z 5

Celkem tlustá bichle, nebojte se jí však, díky napínavému ději a skvělému příběhu ji budete mít přečtenou stejně rychle, jako její tenoučké kolegyně. Napětí od začátku do konce, strhující příběh-odřízne vás od okolního světa včetně jeho problémů, slibuju ;-)

GiZMoSK
29.01.2017 4 z 5

no, kniha bola zatial najlepsia zo seria, napinava, dobry pribeh. Ale ten koniec bol taky nepravdepodobny, z Jurka spravil cloveka s nadprirodzenymi silami.

Ruouss
22.01.2017

Opravdu velmi dobře napsané. Myslela jsem, že po Svědkyni ohně už to nemůže být lepší. Omyl! Velice dobře napsaný díl. Přečetla jsem ji jedním dechem.

Dagmar9
11.01.2017

Hodně dobré!

RSR
09.01.2017 5 z 5

Skvělá, napínavá kniha, která se čte sama. Někomu možná nemusí vyhovovat rozdělení do krátkých, často jen dvoustránkových kapitol, ale pro mě 100%.

zazinka2
09.01.2017 5 z 5

Nejlepší kniha od Keplera

Aymira
30.12.2016 5 z 5

Velmi napínavá kniha.

michaela.ne
30.12.2016 5 z 5

Kniha, která mě naučila nejen milovat ale hlavně číst severskou krimi. Byla to moje první detektivka a sice už uběhlo spoustu času od toho, kdy jsem ji četla a minula spousta detektivek, které jsem četla, přesto je tohle moje číslo 1. Lars Kepler připomíná světu to, na co je Švédsko právem pyšné. Klaním se.

ArwenAragorn
29.12.2016 5 z 5

Další skvělá kniha. Četla jsem ji jako poslední a připadá mně od Keplerových nejlepší.Příběh napínavý, tragický, místy brutální. Hodně jsem prožívala osudy Joona Linny i jeho spolupracovníků, jeho strach o své nejbližšší.
Za mě 100%

terkavelcova
20.12.2016 5 z 5

Žádný Kepler nezklame :) je to vždy sázka na jistotu :) v únoru vychází další díl s Joon Linnou :)