Písečný muž

Písečný muž
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184176/bmid_pisecny-muz-wry-184176.jpg 5 4677 4677

Jedné chladné zimní noci se na železničním mostě ve Stockholmu objeví mladý muž. Je vychrtlý, silně podchlazený a má legionářskou nemoc. V nemocnici vyjde najevo šokující fakt: podle registru obyvatel má být mladík již sedm let po smrti. Jak je to možné? Vždyť z jeho vraždy je podezřelý sériový zabiják Jurek Walter, kterého před třinácti lety zatkl komisař Joona Linna a který byl odsouzen k doživotní izolaci na uzavřeném psychiatrickém oddělení. Starý případ je nutno znovu prošetřit. Sériový vrah je obestřen spoustou záhad. Je třeba jednat rychle, neboť čas je neúprosný. Co když je dosud naživu i mladíkova sestra, která tehdy zmizela spolu s ním? Lars Kepler svým čtvrtým románem překonává veškerá očekávání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Host

Sandmannen, 2012

lapagerie
15.04.2016 4 z 5

Napínavá kniha, plná zvratů a zápletek. Konec mě trochu dostal, nečekala jsem ho.

allebra
12.04.2016 4 z 5

Kniha se četla díky krátkým kapitolám sama, děj byl zajímavý, napínavý. Dala bych i plný počet bodů, ale konec mě docela zklamal. Přišlo mi to už poněkud překombinované a zbytečně moc depresivní. Sérii čtu postupně, zatím mě nejvíce zaujal Hypnotizér. Už se těším na Stalkera.

ufounek17
12.04.2016 5 z 5

Opět nezklamal...škoda, že to bylo tak krátké....četla se sama a neskutečně rychle. zapoměla jsem i jíst a spát...nejde dát knihu z ruky, nutí to dočíst až dokonce. DOPORUČUJI!!!!

Prajzič
01.04.2016 5 z 5

Nečetl jsem sérii popořadě což byla chyba a tohle byla moje poslední a taky stála za to četla se jedním dechem. Taky se mi poprvé stalo aby mě knížka dokázala dostat do takového transu a bylo mi úplně jedno, že ráno vstávám do práce prostě nešla dat z ruky a přestat. Doporučuji :)

kacirek55
31.03.2016 5 z 5

No řekla bych, že píšící autoři se neustále zlepšují. Čte se jedním dechcem a chcete, aby to už celé bylo u konce,ale zároveň si uvědomujete, že pokud to přečtete, bude se vám stýskat po vysokém muži s finským přízvukem. Bravo!

macka55
21.03.2016 5 z 5

Napínavé, skvěle napsané, chytne a nepustí.

Drahuš
14.03.2016 5 z 5

Úžasná kniha, která mě úplně pohltila. Četla jsem jedním dechem. Vřele doporučuji....

ptacicek
05.03.2016 5 z 5

Písečného muže jsem přečetla jedním dechem. Líbí se mi krátké kapitoly. Kniha je napsaná velmi dobře a dle mého názoru je výborně propracovaná - na to že má necelých 500 stran mi žádná část nepřišla zbytečná (ať už případnými podrobnými popisy či neustálým se vracením jak to bývá u jiných knih). Lars Kepler detektivky umí.

lucie8168
03.03.2016 3 z 5

Osobně moc nemám ráda detektivky. K téhle knížce jsem se dostala docela náhodou a je to moje první kniha od Keplera. Docela mě překvapilo, jak mě detektivka baví. Bohužel jsem tak od půlky asi tušila, co se bude dít a jak to vlastně je (nechci spoilerovat). To mě trošku mrzelo, že byla kniha velmi předvídatelná. Jinak se mi líbili velmi propracované charaktery postav a způsob vyprávění. Ale jsem zvědavá na ostatní knihy od autora. :)

mamzila
03.03.2016 5 z 5

Přečetla jsem na doporučení kamaráda a zcela jsem propadla tomuto žánru. Čtivý, trošku drsnější styl. Rozhodně vyzkouším další knihy autora (tedy spíše autorské dvojice).

Patella
29.02.2016 5 z 5

Četla jsem jedním dechem, nedokázala jsem se od ní odtrhnout.

PetraChvílová
29.02.2016 5 z 5

Začala jsem číst jen díky čtenářské výzvě a dobře mi tak. Teď abych přečetla všechny Keplerovy knihy. Skvělá kniha plná napětí, zápletek a koncem, který není ani trochu nudný.

Michaeles
20.02.2016 5 z 5

Nejlepší kniha ze všech dosud vydaných.

cie
16.02.2016 5 z 5

Přečteno jedním dechem! Napínavé až do konce!

Janishka
15.02.2016 5 z 5

Pani! To je to slovo, ktere se hodi pro dej teto knihy...

PetK
15.02.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla, nedala mi jít spát.

sabca
11.02.2016 5 z 5

Po knize jsem sáhla díky čtenářské výzvě a nečekala jsem, že mě bude tak bavit. Děj mě vtáhl hned na začátku a udržoval mě v napětí až do konce. I když tam bylo příliš mrtvých, děj byl pro mě zajímavý. Myslím že si ještě nějaké knihy této autorské dvojice přečtu. Doporučuji

radus
11.02.2016 5 z 5

Opět výborná kniha od těchto autorů, napětí od začátku do konce, už se těším na další pokračování.

zuzana4587
09.02.2016 5 z 5

Za mě nejlepší Keplerova kniha, jež jsem četla všechny. Stíhání Jurka Waltera knihu skvěle okořeňuje, drží Vás v napětí, že nemůžete knihu odložit, protože Vás prostě zajímá, jak vše dopadne. Přečetla jsem ji jedním dechem. Jednoznačně 5*.

Marika Vanova
01.02.2016 4 z 5

Čtivá kniha, jen na mě moc syrová, surová a příliš mnoho mrtvých. Mé první setkání s Keplerem. Takže za mě jen 4 ☆.