Pohřbená pravda

Pohřbená pravda
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537758/bmid_pohrbena-pravda-663623ef65c43.jpg 5 1462 1462

Nález starých kosterních ostatků na pomezí dvou policejních okrsků postaví inspektorku Kim Stoneovou nejen před nový případ, ale také před neobvyklou výzvu – spolupracovat s bývalým parťákem, s nímž se nerozešla právě v dobrém. Podrobný průzkum hrobu odhalí, že těl tu leží víc a že nezemřeli přirozenou smrtí. Kim stojí před nelehkým případem. A taky nelehkou situací - jak se obejde bez svého týmu, ale také jak se její tým obejde bez ní. Protože pravdu, až doteď pohřbenou a právě vykopanou, už nelze skrýt…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Témbr

Dead Souls, 2017

Interpreti: Jitka Ježková

evonra
27.12.2018 5 z 5

Opět skvělé. Autorka píše velmi poutavě, já její knihy čtu téměř na jeden zátah.
V tomto díle Kim vyšetřuje případ se svým bývalým kolegou, což je příjemné osvěžení, ale ani Kimin tým nezahálí. Je zde více postav, případů, takže musíme být opravdu ve střehu ... ( abychom v závěru zjistili, že jsme stejně vedle, jak ta jedle - i když tentokrát o malinkatý krůček :-) ).
Super čtení, těším se na další díl.

lenuskav
27.12.2018 5 z 5

Angela opet nezklamala. trosku mi tam chybelo spickovani mezi Kim a oatatnimi ale to urcite dozene v dalsi knizce ????

tatouš
27.12.2018

Super kniha,jako ty předcházející!! Přečteno za pár dní a znovu čekat na další díly!
Kim i její tým jsou opravdu nejlepší co jsem v které jiné knize četla.Opravdu se série povedla!Teď nedočkavě čekat nic jiného nezbývá,snad to rychle uteče a bude další díl!!!

Ivulka432
26.12.2018 5 z 5

Další skvělá kniha s Kim v hlavní roli. Přečteno velmi rychle. Už se těším na další pokračování Kim a Barneyho a vývoj dalších postav Kimina týmu.

Kekik
19.12.2018 5 z 5

Tolik měsíců čekání a pak během několika okamžiků je kniha přečtená.

Opět se mi dostalo naprosto kvalitního detektivního příběhu. Jak již jsme u Marsons zvyklí, případ z anotace není jediný, který se v knize vyšetřuje. Tentokrát je těch případů opravdu velmi mnoho, až jsem si říkala, že je to trochu moc. Ovšem Angela a především její Kim a lidé okolo mě nakonec takových myšlenek zbavili. Trochu jsem se na začátku bála, že budu smutná z toho, že Kim netráví tolik času se svým týmem. Zbytečná obava. Naopak. Další tým to oživil. Určitě bych uvítala další spolupráci do budoucna. A jedno vytahování na závěr- poprvé jsem uhádla hlavního padoucha. Vlastně jsem o jiném ani neuvažovala až do konce knihy. A ještě doporučení na úplný závěr- Neváhejte a tryskem utíkejte pro knihu do knihkupectví/knihovny a ponořte se do případu. Stojí to za to.

DOPORUČUJI !!!

nadenka13